plakát seriálu

Chůva k pohledání

(The Nanny)

Narážky na jiné seriály
Fren sa ztratí v Hollywoodských studiích a když se snaží nájít zbytek rodiny, omylem se ocitne přímo v kulisách města Colorado Springs a přeruší natáčení seriálu. Potká se i s Dr. Quinnovou a Sullym.
Narážky na Chůva k pohledání v jiných seriálech
Reinhold vysvětluje svůj ďábelský smích: "Vzpomněl jsem si na velmi vtipnou epizodu německé verze Chůvy k pohledání. ("I was recalling a very funny episode of the german version of The Nanny.")
Max: Jestli takhle balíš, tak u mě bydlíš na věky, Fran.
Český název epizody je narážkou na tento seriál.
Virginie se raduje, že dostane náušnice a že to nebudou ledajaké náušnice. Budou to náušnice z Chůvy k pohledání od Fran Drescher.
V tomto díle se objeví herečka Renee Taylor a řekne Fran, že je jako dcera kterou nikdy neměla. Jde o narážku na seriál Chůva k pohledání, kde Renee Taylor hrála matku Fran Drescher.
Marilyn (Renee Taylor) hltavě jí buchtu a Fran řekne, že právě prožila Déjà vu (dežaví). Jde o narážku na seriál Chůva k pohledání, kdy Franina matka (také Renee Taylor) měla problém s nadměrnou chutí k jídlu.
Když Gregory Sherwood (Charles Shaughnessy) podepisuje Fran knihu, zeptá se, jak se jmenuje. Na odpověď Fran odpoví fajn (fine). Jde o narážku na seriál Chůva k pohledání, kde tito dva herci tvořili spolu pár a Franina postava se jmenovala Fran Fine.
Caroline: "Jde sem ta chůva."
Max: "Fran Drescher je tady?"