Chůva k pohledání

Chůva k pohledání (Nanny, The)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Narážky na jiné seriály

Doktorka Quinnová

Fren sa ztratí v Hollywoodských studiích a když se snaží nájít zbytek rodiny, omylem se ocitne přímo v kulisách města Colorado Springs a přeruší natáčení seriálu. Potká se i s Dr. Quinnovou a Sullym.

Narážky na Chůva k pohledání v jiných seriálech

Zpátky do školy

Reinhold vysvětluje svůj ďábelský smích: "Vzpomněl jsem si na velmi vtipnou epizodu německé verze Chůvy k pohledání. ("I was recalling a very funny episode of the german version of The Nanny.")

2 $ocky

Max: Jestli takhle balíš, tak u mě bydlíš na věky, Fran.
Vložila: allyska

Jak jsem poznal vaši matku

Český název epizody je narážkou na tento seriál.

Vychovávat Hope

Virginie se raduje, že dostane náušnice a že to nebudou ledajaké náušnice. Budou to náušnice z Chůvy k pohledání od Fran Drescher.

Manžel k pohledání

V tomto díle se objeví herečka Renee Taylor a řekne Fran, že je jako dcera kterou nikdy neměla. Jde o narážku na seriál Chůva k pohledání, kde Renee Taylor hrála matku Fran Drescher.

Manžel k pohledání

Marilyn (Renee Taylor) hltavě jí buchtu a Fran řekne, že právě prožila Déjà vu (dežaví). Jde o narážku na seriál Chůva k pohledání, kdy Franina matka (také Renee Taylor) měla problém s nadměrnou chutí k jídlu.

Manžel k pohledání

Když Gregory Sherwood (Charles Shaughnessy) podepisuje Fran knihu, zeptá se, jak se jmenuje. Na odpověď Fran odpoví fajn (fine). Jde o narážku na seriál Chůva k pohledání, kde tito dva herci tvořili spolu pár a Franina postava se jmenovala Fran Fine.

2 $ocky

Caroline: "Jde sem ta chůva." Max: "Fran Drescher je tady?"