plakát seriálu

Chůva k pohledání

(The Nanny)

Názory uživatelů

Kdo by nechtěl Fran!

Chůva Fine je mojí srdcovou záležitostí. Patří k seriálům, které sledovala celá naše rodina.

Je to jeden ze seriálů, který má pevné místo na mém disku a ani po těch letech nezklame! Doteď mám pocit, že žádný ze současných sitcomů nedokázal zanechat takový dojem jako tento!

The Nanny je moderní pohádka o popelce po třicítce (vlastně po dvacítce ;-)). Fran a Maxwell mají pro mě skvělou chemii a komediální talent. Pravou třešničkou na dortu jsou ovšem Niles a C.C., jejichž konverzace jsou až legendární. Nikdy asi nezapomenu na Nilesův tanec v prázdném domě, kdy ho C.C. nachytala.

Skvělé je i pozorovat dětské představitele, jak rostou společně se svými postavami.

Tady nemůžu jinak, než dát plné hodnocení!

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Pane Sheffielde...

The Nanny rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co kdy v oblasti sitcomu vzniklo. Mladá židovka Fran Fine najde domov u ovdovělého producenta muzikálů Maxwella Sheffielda a časem se sblíží s jeho dětmi i jím samotným. Kdo by je neznal. Chemie mezi těmi dvěma je hnacím motorem seriálu, ale je tady ještě jeden pár, mezi kterým funguje ještě větší chemie. Vztah CC a Nilese posouvá celý seriál nad ostatní. Kočkují se, provádí si naschvály, trollují. A je to neskutečně zábavné. Asi už nebudu spoilovat, když napíšu, že se ve skutečnosti milují a na konci mají dokonce dítě. Postav je ale mnohem víc. Maxwell má tři děti, Fran má početné příbuzenstvo a trochu pitomou kámošku. I na sitcom je jich hodně, ale docela mě balily. Seriál má uspokojivý konec s happy endingem, to každý sitcom neumí a já si toho vážím.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Chůva

Tohle je seriál mého dětství. Matka na něj koukala, když jsem byla malinká. Dcerku to taky chytlo a ikdyž jsem v tom věku nechápala různé narážky a vtípky, po školce se to vždycky pustit muselo. A na základce jsem to taky ještě žrala. Myslím, že jsem celou sérii viděla v kuse minimálně 5x.

Seriál je bezva ať už je vám 5 nebo 50. Pobaví, člověk při tom zarelaxuje, zasměje se. Fran Fine je dokonalá postava. A herečka je také skvělá.
Nebavilo mne úplně vše, občas tam byly taková slepá místa. Ale jinak je to prostě bezvadný seriál.

Až mám z toho psaní zase chuť chodit do školky a doma si vždycky po O pustit Fran...

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

...

Prostě skvělý. Freniny snahy uhnat chlapa k oltáři, její věčně hladová matka a natvrdlá kamarádka, problémy dětí, známé osobnosti, z nichž je Fren celá pryč, jedovatá slečna C.C. a vždy pohotově reagující sluha Niles tvoří dohromady nezaměnitelný celek. Každá z postav každou chvíli vypustí z pusy nějakou tu blbost. Určitě má cenu dívat se na něj!!!

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Nanny named Fran

Tento seriál je skvělý skrz naskrz, jak svým svébytným ironickým humorem (který nečekaně ostří sluha Niles), tak svou příjemnou snahou o milostně-rodinný sitcom, z něhož na první pohled jde vidět, že si tvůrci dělají legraci nejen z postav, ale i z žánru samotného.

Celá rodina tvoří jedinečnou směsici postav, které se skvěle doplňují, žádná nevyčnívá, ale zároveň si nevjíždějí do vlasů - což je pozitivní, jelikož se seriál z větší části vyvaruje hádek.

Postavy jako Frannina matka, babička, a vůbec veškerá její rodina ani nemohou být ulítlejší. Co mi ale na postavách vadilo, byla očividná snaha jít za vtipem, třeba někdo něco řekl a ta postava to hned udělala opačně. A upřímně - Frannina kamarádka Val byla nesnesitelná.

Stejně jako CC Babcock.. i když té mi občas bylo opravdu líto, ale na druhou stranu, neuplynula ani chvilka a já si říkal, že si to zasloužila. Upřímně ani netuším, co by na ní člověk jako Max Sheffield viděl. I když on je taky kapitola sama pro sebe. Staromládenec, který z kdovíjakého důvodu nechce novou matku pro svoje děti.. při troše invence mohli tvůrci tuto linku rozvinout. Štvalo mě, že se nedozvíme nic o jeho bývalé manželce. Možná z úcty k ní neposouval vztah se CC dál.

Tomuto seriálu bych vytkl snad jen občas až příliš velkou bizarnost postav, ošuntělé vtipy a Val. Jinak je to super seriál, který jen tak nezestárne.

70 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Tak to vidím já...

Lepší sitcom. Jeden z mých oblíbenějších, a to že já sitcomy vážně nemusím. Je v něm jistá vnitřní energie a celkově je vidět, že i když pracuje na známých principech, snaží se i o originalitu. Jedna z těch výjimek, kdy mi opakovaný děj a nucení herci (v čele s otřesným umělým smíchem) nevadí.

Příběhy jsou sice neustále na jedno brdo, vztahy se začínají proplétat, takže platí zlaté pravidlo všech sitcomů, že prvních několik řad je dějově , a. Ale co se týče vtipnosti, seriál si drží svojí kvalitu od začátku do konce.

Navíc si můžete postavy tohohle seriálu snadno oblíbit (například sluhu Nilese), což je rozhodně velké plus oproti otravným hrdinům jiných sitckomů. Prostě jasná volba.

70 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
76 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Slečno Fine!

Tak tento seriál je super hned od začátku!Vtipné hlášky a situace, účes slečny Fine, její matka Sylvie, babička Yeta...Líbí se mi, že vždy když něco CC Babcock řekne, tak ji Niles pěkně setře.A samozřejmě hláška, co zazní v každém díle"Slečno Fine!".Mám nahrané všechny díly.Vynikající je taky dabing!Magda Reifová, Zdeněk Mahdal a Vladimír Čech coby Niles.Pěkný srandovní seriál, na který je radost se dívat.

100 %
77 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
69 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

The Nanny

Bože tak tenhle seriál fakt miluju, je naprosto dokonalý. Hlášky Nilese jsou fakt super, nemají chybu, vždycky se u nich zasměju. A i ostatní postavy jsou úžasné, dodneška například nemůžu zapomenout na scénu, ve které C.C. Babcock dělá slepici, to mě pokaždé dostane. :o) Chůva k pohledání patří mezi mé nejoblíbenější seriály, líbil se mi snad každý díl, což už se mi hodně dlouho nestalo.

100 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Úžasná ptákovina :)

Tenhle seriál je podle mě sice místy stupidní, až je to vtipné. A ono je to vtipné hodně. Hlášky jsou senzační a hezky bezprostřední stejně jako postavy, které je ze svých úst vypouštějí. Jako oddechovka je to super, ale na delší dívání by to u mě asi nebylo.

80 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Asi tak ...

Tohle pokládám za jeden z nejzdařilejších sitcomů.

V pozdějších epizodách sice trochu škobrtnul , ale pořád ho budu pokládat za to nej , co se mohlo naplno rozjet , aniž by si braly větší sousto než by dokázaly strávit - hodně ulítlí humor.

Nejlepší postavou je " NILES " , kterého prostě nemůžete nemít rádi a v kombinaci z neustálého napadání " CC " se musíte smát , i když to k smíchu není.

PS : jednu dobu mi bylo " čokla " i líto , protože dostat se k takové paničce muselo být peklo :-)

100 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

The Nanny

Jeden z mých oblíbených ,,starých'' sitcomů. Nikdy nezklame, pokaždý pobaví. Asi pro mě je na celém seriálu nejlepší sluha Niles, ten to vždycky dorazí. Frannina rodina někdy mi přišla trochu přehnaná, ale byl to hold záměr.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Chůva k pohledání

Tento seriál mě nesmírně zaujal, hlavně to, že někdo dokázal vůbec tento seriál vymyslet. Nevím jak vy, ale já se na tento seriál můžu koukat pořád, neztrácí totiž své kouzlo. Každá postava v seriálu má své místo a svůj příběh. Koho by v 1.sérii napadlo, že Niles skončí se C.C. Babcock ? Jejich rozepře jsou nejlepší! Nevím co jiného bych ještě k tomuto seriálu řekla! Je to prostě super seriál, ale taky má své mouchy, proto hodnotím 80%

80 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Fren

Tento komediální seriál je super! Taky samotné postavy nemají chybu. Hlášky Nilese jsou prostě perfektní, dále pak stěry slečny C.C. Také celkový děj je parádní, Fran jak se snaží si konečně najít chlapa. Franinou matku pořád vidíme, jak se cpe a babičku, která má cool hlášky. Škoda, že už u nás nejde, fakt jsem se u něho pobavila.

100 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Fine

Skvělý seriál. Vždycky mě dokázal pobavit.Vtipné hlášky tu uslyšíte na každém místě a určitě si ho oblíbíte. Když potřebujete zvednout náladu tak tenhle serál Vám k tomu pomůže.Nejlepším je, ale stejně sluha.Prostě bomba.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Kam se "hrabou" jiné seráli.

Podle mého názoru je tohle 2. nejlepší seriál (přátelé). Každý díl jsem viděla minimálně 5x, ale nikdy mě nepřestal bavit. Úžasné hlášky, originální seriál. Líbí se mi všechny díly, až na ten jak začala cizí žena pracovat v kadeřnictví.
Ze seriálu jsem se spoustu naučila a občas jeho nápady využívám ve svém životě. Maxwell řekl: "Právě mi zrušila vymyšlenou schůzku." skusila jsem to na svojí kamarádku a fungovalo to.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Chůva k pohledání: Nejbláznivější chůva na světě

Svérázná chůva, která na sobě v žádném případě nešetří make-upem, a módní návrháři by z jejích neotřelých kreací šli do kolen, je už po léta oblíbenou televizní postavičkou. I skutečná Fran Drescher je prý stejně ujetá.

Ano, je svým způsobem ujetá. Právě smích jí pomohl překonat těžké situace, před které ji život postavil. Na počátku celé show stála jedna nadšená holka, která si chtěla vytvořit seriál po svém. Aby jí do toho ostatní nekecali. S mužem, který jí v cestě za snem pomohl, se potkala už coby středoškolačka. Události nabraly rychlý spád, v jednadvaceti se za Petera Marca Jacobsona už vdávala a pustili se do práce. Seriál o chůvě na vysokých jehlách, která aristokratického upjatého zaměstnavatele dovádí k šílenství, z Fran Fine (Fran Drescher) hned po odvysílání prvních epizod v roce 1993 udělal hvězdu. A svět se začal hrabat i v jejím soukromí.

„Elton John si v 5. sérii zahrál sám sebe.“

Znásilnění tajila dlouhá léta

S děsivým zážitkem z roku 1985 se Fran dokázala svěřit až po letech. Dva ozbrojení zloději vtrhli do jejího bytu v Los Angeles a znásilnili ji a její kamarádku. Manžel tomu všemu musel přihlížet. „Dostanete se z toho, ale zapomenout na to nikdy nedokážete, navždycky vám na duši zůstanou jizvy. Ale jsem šťastná, že díky svojí práci se můžu smát,“ řekla Fran. Osud se však rozhodl zkoušet ji dál. Její manžel jí po letech společného soužití přiznal, že je gay. Pár se rozvedl v roce 1999 a bariéru mlčení porušili až po roce, když Fran diagnostikovali rakovinu dělohy. „Když to zjistil, okamžitě mi zavolal a propukl v pláč. Od té doby jsme začali pracovat na našem přátelství.“ Nyní už zase patří vzájemně do svých životů. Spolu s Peterem od roku 2011 produkuje další show s příznačným názvem Šťastně rozvedení.

„Během natáčení Fran vystřídala přes 900 modelů.“

Rodinný podnik

Úspěšný sitcom Chůva k pohledání se natáčel až do roku 1999, každý rok jedna série a dočkal se celkem 146 epizod. Během té doby tvůrcům hned dvakrát zavařily herečky Lauren Lane (Claire „C.C.“ Babcock) a Rachel Chagall (Val Tollerio). Postavu C.C. dokonce kvůli tomu poslali ve scénáři do „sanatoria“, aby se mohla o miminko doma starat. Celý příběh je vlastně inspirovaný Franiným skutečným životem. Kromě toho, že hlavní hrdinku pojmenovala herečka po sobě, do natáčecího kolotoče pěkně zapojila i celou svoji rodinku. Roli jejího otce si zahrál její skutečný tatínek a pes Vořech byl Franin opravdový domácí mazlíček. Maminka Sylvia a babička Yetta se před kamerou ukazovat nechtěly, ale zato chodily okukovat své představitelky na natáčení a z jejich výkonů prý slzely smíchy. Seriál se vysílal ve více než 80 zemích světa.

„V jednom díle se objevila také slavná herečka Elizabeth Taylor.“

Navždy dětmi z „Chůvy“

K seriálu neodmyslitelně patří i další členové povedené rodinky. Charles Shaughnessy jako anglický gentleman Maxwell Sheffield byl ve své době muž, kterého by si doma přála mít nejedna divačka. Ten se ale v roce 1983 sbalil, aby odešel z rodné Anglie a oženil se s americkou kolegyní. Štíhlá blondýnka Nicholle Tom alias Maggie byla divákům známá z filmů o bernardýnu Beethovenovi, ale po skončení Chůvy se už nijak výrazně neprosadila. Madeline Zima hrála postavu Grace Sheffield. Herečka se objevila v epizodních rolích v seriálu Chirurgové a třeba Gilmorova děvčata. Dále se v seriálu objevovaly postavy jako Niles (Daniel Davis), Brighton Sheffield (Benjamin Salisbury), Sylvia Fine (Renee Taylor) a babička Yetta (Ann Morgan Guilbert).

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Miss Fine!

Super sitcom. Skvělá chůva Fren, která se snaží všemi různými směry dostat svého šéfa Maxe Sheffielda.
K tomu každodenní rodinné hádky, otravná CC, Frenina matka, která se zajímá jen o jídlo a skvělý sluha Nilles, který svým ostrým a pohotovým humorem dokáže situaci ještě zhoršit.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

:-)

Seriál si mě získal hlavně kvůli humoru (Niles) a taky kvůli chemii , která panovala mezi Fran a panem Shefieldem . Skutečně jsem se nemohla dočkat kdy konečně do toho ti dva "praští " . :D :D

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

the Nanny

Tento seriál prostě miluju, dívala jsem se na něj jako malá i teď, když ho začali dávat na Primě místo Přátel. Je to taková příjemná pohádka, lék na duši. Seriál je plný vtipu, dvojsmyslů a je dynamický. Sice mě někdy rozčiluje, jak to s Fran a Maxwellem natahují, ale alespoň to má více dílů. Trochu je mi líto C.C., ale někdo musí být záporný.

100 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

...

Totálně šílenej seriál. Ale jako v dobrém slova smyslu. Některé ty scénky fakt desné. A nejlepší je jak se ten sluha začne provokovat se Sisi nebo jak se jmenuje to je teprve potom sranda

90 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Slečna Fajn? To je fajn :)

Souhlasím s chválou na výše zmiňovaný český dabing a co se mě týče, nejraději mám asi dialogy Niles X C.C.
Seriál, ač neuvěřitelně praštěný, má správný ráz a je to podle mě jeden z nejpovedenějších sit-comů přeložených do češtiny.

90 %
42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

nechápu

Opravdu nerozumím tomu, co je na tomhle seriálu tak úžasnýho ale hlavně vtipnýho, že pobláznil tolik lidí. Fren a její matka mě dováděj k šílenství nejen svou blbostí ale i tím, jak z chlapů dělaj hadr na podlahu, když není zrovna po jejich.
Jediný světlým bodem je slečna Babcock a Niles.

30 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Šílenost

Seriál plný šílených hlášek. Ale ty nejlepší měl určitě Niles. Hlavně když se hádal se C.C. Taky sem musela kroutit hlavou nad těmi šíleným oblečky, které nosila chůva Fine.

70 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Yohó..

Niles & C.C. Babcock, praštěná Val, babička Yetta. Nezapomenutelné osoby v nezapomenutelném seriálu. Jedovaté, vtipné a nevinné hlášky. Nevím, co napsat víc. Nesmrtelný seriál!

Slečno Fine! ;D

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Fran

je to ten nejlepší sit-com, který jsem kdy viděla. Strašně se mi líbí. Nejlepší je Niles.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Love it :-)

Tenhle seriál je prostě boží. Fran je úžasná postava a její pokusy o vdavky, jsou vynikající. A co mě dostává je sluha Niles a jeho boje se C.C. Vždy mi zvedne náladu. V celém seriálu není díl, který by se mi nelíbil a to je u mě vzácnost.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

100%

Na seriál jsem se začal dívat s mamkou, když běžel v televizi, a hodně se mi zalíbil. Sitcomy mají být vtipné a to tento sitcom určitě splnil. Bavil jsem se u něj hodně a jen tam neomrzí. Dávám 100% a všem ho doporučuju.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Praštěnost

Praštěná Fran, patří k těm který by měl vidět každý. Akorát by nemusela být tak ukřičená, ale v tom je to kouzlo.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

***

Chůva k pohledání nebyla špatná. Nejlepší byl podle mě Niles.

60 %
31 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
69 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Chůva

Od začátku do konce nemá tenhle seriál chybu. Jak C.C. vždycky dolejzá a Niles ji setře, a nakonec se dají dohromady: koho by to napadlo?
Každopádně, seriál sice nepatří mezi ty nejlepší, ale zasměju se u něho vždy.

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Chůva

supr seriál,slečna Fine byla skvělá a báječný byly provokace Nilese a sl. Babcock

80 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

seriál

Skvělý seriál u kterého jsem se hodně zasmála. Nikdy mě nesklamal :)

80 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Chůva k pohledání

Chůva je nikdy nestárnoucí seriál, který pokaždé dokáže tak nějak zvednout náladu. Najdeme zde romantiku, tak trochu parodovanou, kanadské vtípky, v jejichž realizaci se většinou střídají CC a nebo Niles. Matku, kterou by každý někdy rád raději zavřel do skříně. A i ty smutné chvilky. Prostě od něčeho trošku. Možná i trošku pohádky na způsob Popelky, jak chudá dívka k princi přišla.
Opakováním epizod se rozhodně kouzlo neztrácí, což se nemůže říct u každého sitcomu.

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

---

Skvělej seriál,se vším všudy...No comment...

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nilesi!!

Skvělý seriál,plný šílených a nepřekonatelných hlášek.Miluju Yettu,která mne vždy dožeme minimálně k 10 minutovému záchvatu smíchu.Ústní souboje mezi Nilesem a slečnou Babcock,také vynikájící.Vždy překvapivě okouzlující Fran a její nenasytná matka Sylvie,Gentelman Maxwell,teenager Maggie,sebevědomý Brighton a nakonec terapií posedlá Grace,vynikající podání

100 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

---

Vřele doporučuju... Skvělý humor, který nikdy nenudí a hodně zajímavé postavy... A velmi povedený je český dabing...

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Super

Tak tenhle seriál fakt nemá chybu,báječný hlášky,vtipný,prostě nej!!!

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

...

Naozaj na zasmianie - Franine hlášky sú super, jeden z mojich najobľúbenejších sitcomov.

80 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

fine

Máte všichni pravdu tento serial nemá soupeře je prostě super vzlášt hlášky Nailese a C.C.

100 %
15 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
54 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Krásná Fran

Tenhle serial je bezvadný. Super hlášky a scénky. A super obsazenstvo. Užasný sitkom. Jeden z mých Nej

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nejlepší chůva

Fran, Maxwel a děti, babča Yetta, Silvie a Morty, a vůbec nejvíc mě baví přestřelky mezi C.C. a Nilesem. Prostě když se potřebuju od srdce zasmát pustím si chůvu.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Fren je prostě fajn!

Všechno co očekávám od správného humorného seriálu, je tady prakticky pokryto :-). S Fren se bavíte, každý díl je originální a já prakticky nemám co vytknout. Bohužel 90 procent dávám za úžasný seriál, který mi připadá úžasný a kouzelný jen do doby, dokud nenastane očekávaná situace a to, když si konečně Fren začne něco s otcem hlídaných dětí. Poslední díly mi připadají malinko už slabší.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Fran Fine

Další z mých klasických seriálů. Kdo tenhle seriál nezná, jako by nežil. Na Chůvu jsem jako malá koukala střídavě s Friends. Seriál je vtipný a Fran Drescher v hlavní roli nemá chybu. Není to ani zbytečně natahované, skončilo to přesně tam, kde to skončit mělo.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Staré ale dobré

Tenhle seriál je vážně dobrý, i přes to, že už má svá léta za sebou. Nikdy jsem neviděla všechny díly, ale přesto jsem si ho oblíbila. Už jen kvůli Nilesovi, který je naprosto skvělý a navíc hlas Vladimíra Čecha k němu parádně sedí. Jeho hlášky a vtípky na C.C. nás s mamkou vždycky dostanou. Je pravda, že některé postavy jsou dost přehnané, ale to byl nejspíš záměr. Docela závidím slečně Fine všechny ty její oblečky a šaty, musela si to při natáčení docela užívat:)

Je to jeden z mála amerických sitcomů, na které se dá dívat. A podle mého názoru je mnohem lepší než ty dnešní, které jsou někdy naprosto trapné.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Fran Drescher

Chuva k pohledani je podle me nej vydareny sitcom.Mam vsechny dily a mohu poustet stale dokola.hlavni predstavitelka je krasna a hlavne tak vtipna,ty ksichtiky co umi,no sranda.Bylo mi strasne lito kdyz jsem dokoukala posledni dil a malem i uronila slzu.prislo mi jako bych ji znala osobne,strasne jsem se do tohoto serialu vzila.:-)Slecna Fajn mi z hlavy uz asi nikdy nezmizi.Strasne ji obdivuji.Uz jen proto ze Chuva k pohledani je jeji zasluha a do toho serialu promitala i sve zivotni zkusenosti.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ať žije Niles :)

Tento sitcom je jeden z mých favoritů. Všechny díly jsem viděla minimálně 3x. Mohla bych na to kukat pořád dokola. O ústřední dvojici mi nikdy ani tak nešlo. Ale komu neodolám, je Niles a slečna CC. Jejich humor je best off.To jak ji vždy setře,k tomu není co dodat. Babička Yetta je taky bezkonkurenční. Musím dát seriálu 100% i když vím , že teď je spousta nových a lepších. Ale ve své době to prostě byla jednička s hvězdičkou.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Fran a spol. bavia

U hodnotenia starých sitcomov je to ťažké. Pamätám si ich ešte z útleho detstva, no vzhľadom na modus operandi československých staníc ma väčšina z nich sprevádza až do dnes. A tak je to i u Nanny. Tá však patrí k menšine takýchto seriálov, ktoré možno nemajú také čaro i na piaty raz, no stále dokážu pobaviť.


Nanny je humorný, bizarný a bláznivý, no charakterovo vyblískaný seriál, ktorý možno nepatrí k špičke, no ako celok sa radí k nadpriemeru. Už len vďaka anglickému komorníkovi Nilesovi a neurotičke CC.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Chůva

Další klasika. Další, opravdu už legendární sitcom, na který se vždy dobře kouká a který se mi nikdy neomrzí. Důvodů je spousta. Ať už třeba skvělý úvodní motiv nebo...

Herci: Ti v tomto sitcomu převádějí geniální koncert. Jsou opravdu mistři a diváky opravdu umí rozesmát. Třeba Daniel Davis nebo Lauren Lane.

Postavy: Niles - anglický komorník, který v každém díle předvádí geniální humor svých krajanů. Sarkastický, veselý sluha je bezpochyby nejlepší postavou celého seriálu. Ty jeho zabijácké hlášky opravdu rozesmějí, a nejen jednou. Je to prostě geniálně napsaná postava, navíc výborně dabovaná Vladimírem Čechem. CC - druhá polovička Nilese. Niles v sukních, v hláškách téměř stejně geniální, skvěle zahraná a napsaná. CC je druhou nejlepší postavou. A potom ty, které se objevují jen občas. Babička Yetta, úžasná postava a její dcera, geniální matka Fran.

Zápletky jsou dobré, slabší díl se objeví jen občas, kvalita zůůstávala víceméně stejná po celou dobu vysílání. Vtipné až na půdu a myslím to samozřejmě jako poctu.

Nejlepší jsou ale ty postavy. Geniálně napsané a vymyšlené, s jedinečnými povahami, na první pohled sice šílenci, ale nejde je si je nezamilovat. Právě naopak, ke těžké si je odmilovat. A tak to nedělejte. Jeden z nejlepších sitcomů - a naprostým právem. Zkuste to. Vyplatí se vám to. Ale seriál je lehce návykový!!!

Na závěr musím vynachválit do nebes i špičkový český dabing, který genialitu díla ještě podtrhuje.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

The Best

Jak už se tady píše je to nejlepší sitcom a zatím neznám sitcom, který by v sobě měl více přesných a vtipných hlášek než Chůva. Nejlepší postavou je Nials. Ty jeho výstřelky s C.C. jsou tak vtipný, že si je člověk tak oblíbí, až je použivá taky :D ...

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Srdcovka :)

Chůva k pohledaní je pohádka pro dospělé. O princezně z velkým účesem a dobrým srdcem. Která vstoupila do života dobrosrdečnému králi s jeho dětmi a převrátila jim život vzhůru nohama. Ale jek to v pohádkách bývá všechno dobře dopadlo a všichni žili šťastně až do smrti. Asi jsem se zbláznila, ale takhle na mě tento sitcom působil a působí dodnes. Herci své role ztvárnily na výbornou a já často pukala smíchy.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nezapomenutelný seriál, který dokáže pobavit kdykoliv!

Seriál mého dětství :) smála jsem se u něj jako malá a směju se i teď...
Nezapomenutelné jsou scény s Nilesem a CC!! Vždycky jsem si říkala, že ten sluha musí být snad geniální, protože on dokázal CC setřít v každé situaci! A jak se vševědoucně potuloval po domě a přitom se tak naivně držel svého hereckého snu!
A slečna Fine to je taky takové individuum... na každou situaci zná přirovnání ze své vlastní široké rodiny a její módní vkus je dechberoucí (nevím jestli v pozitivním nebo negativním slova smyslu! :D).
Úžasnou postavou je i babička Yetta, která dokáže zapomenout úplně všechno až na jednu vyjímku... cigaretu má u pusy snad nonstop a nezabrání jí v tom ani prapodivné kašlání :)) prostě taková prima babča!

U seriálu jsem se bavila skoro nonstop a i když to není zrovna nejnovější kousek, koukat se na něj dá pořád =)

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

.. aneb odpočinek na obzoru.

The Nanny je opravdu úžasnej seriál, u kterýho si krásně odpočinu nejen já, ale i celá rodina. Zasmějeme se vtipným situacím, do kterých se Fran dostává

Bohužel 100% dát nemůžu z jediného důvodu - nesnáším Franinu kamarádku Val a pak Meggie.

Ale jinak opravdu suprový seriálek.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Fran je nejlepší

Tenhle seriál je nejlepší ze všech, naprosto bezkonkurenční. Zbožňuju Fran a její styl jak v oblékání, tak ve snaze uhnat chlapa za každou cenu. Líbí se mi i celá její praštěná rodina v čele s Yettou a Sylvií. Ale nejraději mám dialogy a hlášky mezi Nilesem a C.C. Tyhle překoná málokterý seriál.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nanny

Jeden z těch lepších sitcomů, který opravdu pobaví. Sice staví na klasických základech a částečně připomíná Ženatého se závazky, ale na druhou stranu právě Franiny snahy najít manžela a rozdíl mezi světy ústřední dvojice zaručuje zábavnou podívanou. Každá z postav má své kouzlo, ať už se jedná o hloupu kamarádku Val, Franinu matku Sylvii (ta je prostě the BEST), babičku Yettu či mrchu C.C. Babcock (Blbcock) a sluhu Nilese. Humor zaručuje i špičkování posledních dvou zmíněných postav. Významné plus získala i Magdaléna Reifová (Fran) a Vladimír Čech (Niles) za povedený dabing.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

,,Nilesi, to je nejlepší kafe, co jsi mi kdy udělal" ,,Asi proto, že je poprvé v čistém hrnku"

Poštuchování Nilese a C.C jsem vždycky milovala.

Chůva k pohledání má u mě taky velké místo, protože je to druhý sitcom, co jsem dokoukala do konce. Praštěná chůva Fran seká hlášek hned několik za sebou. Sama o sobě není moc chytrá, nebo spíše není chytrá na věci, co se týkají "smetánky". Zato svým svérázným humoren, nosovou mluvou a hlasitým smíchem umí udělat pořádnou show.
Pak je tu Niles, sluha se štiplavým humorem, sarkastickými narážkami+jeho úhlavní nepřítel C.C chodící blond Cruela Devil a nesmím zapomenout povedou babičku Yettu, kterou jsem mohla sledovat denně a když v nějakém díle nebyla, bylo mi to líto.
Je tam nějak jasné, jak to dopadne, ale to tomu nic neubírá.
Nejsou tam žádné slabší díly, nebo nudné zápletky. Herci jsou parádně sladění a to se vidí opravdu málokde.
Osobně je to další moje sitcomová srdcovka.

Oblíbené postavy.
Niles, C.C, Fran a babča Yetta

Neutrál
Maxwell, Brighton, Gracie, Sylvie.

Nejméně oblíbené
Meggie, Val

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Můj oblíbený sitcom

Tenhle seriál si opravdu oblíbíte. Při každém dílu jsem se opravdu hodně zasmála a postavy v seriálu stojí za poznání. Seriálu snad nic nechybí. Opravdu jsem si zamilovala všechny postavy včetně C.C která opravdu dokáže naštvat a to jak ji Niles nekonečně ponižuje je prostě geniální! Konec seriálu mě potěšil, ale zároveň trošičku zklamal. Za mě 90%!

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Fran Fine

Chůva Fine nikdy nezestárne .. Podle mě ten seriál nemá chybu.. Jen mě štve Val.. vždycky mám takovou chuť jí říct, že je úplně blbá a měla by už bejt někdy zticha. Ale nejlepší je Niels.. Jak věčně uráží slečnu Babcock.. Jen je škoda, že jsme už neviděli jak se Fran a Maxwell starají o dvojčata a Niels se C.C. o svoje dítě.. (tak když C.C. v autě zapomene psa a když tam zůstal on tak i její deštník) Bylo by to rozhodně vtipný.. Ale stím už asi nic nenadělám..

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Párada!

Od prvního dílu, až do posledního jsem se musela každou chvilku smát. Vtipné scény, reakce, akce... To všechno nám nabízí chůva, její svěřenci a kamarádi. Ano, Fran mi vždy dokáže zvednout náladu a hlášky C.C. taky.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Relaxace

Když se chci pořádně zasmát a trochu si odpočinout, tak sáhnu po známé, vtipné a neuvěřitelné chůvě Fran. Velice mě baví trapné situce, které Fran vyvolává a pak jak je musí rychle napravit. Taky jsem si oblíbila Franinu mámu, která pořád a pořád jí. Dále se mi zamlouvá jak Niles pořád škádlí CC Bebcock a ty její reakce, ty jsou k nezaplacení. Na Fran se nejčastěji dívám s tátou, protože je to také jeden z jeho oblíbených seriálů.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Sitcom k pohledání

Nemám ráda sitcomy, ale v tomhle je něco, co mě donutí se nejen dívat, ale i královsky bavit. Možná to bude tím, že Fran nastavuje zrcadlo všemožným ženským úchylkám, C.C. je tak nesympatická, až ji budete milovat, Niles sluha k pohledání...a tak by se dalo pokračovat s většinou postav. Navíc tu není tolik "morálních ponaučení", které kazí třeba seriál Krok za krokem. Tohle je zkrátka příjemný rodinný sitcom.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí