plakát seriálu

Clannad

(Clannad)

Názory uživatelů

Hai, totální citová ždímačka

Clannad jsem si pustil jako asi moje třetí anime na doporučení channiny a moc jsem od něj nečekal. Věděl jsem, že je rozjezd docela pomalý, ale nevzdával jsem to. Pak najednou nastal zlom, tuším někde v druhé půlce první řady, a vše začalo být o dost vážnější.

Druhá řada, respektive Clannad: Afterstory, navázala na konec 1. řady, ale po několika dílech jsme opustili střední školu a díky časovému posunu jsme se podívali o několik let do budoucnosti. Obzvlášť poslední půlka druhé série byla opravdu. Bohužel mi moc nesedlo finále ve stylu happy-endu, čekal jsem spíš hořko-sladký konec, ale ani tak to nebylo špatné. Díky slabšímu rozjezdu a ne úplně povedenému konci dávám poctivých 95 %, protože prostě Fuko, bonusové díly a japonština, která mě úplně dostala.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Clannad

První anime, které mě zaujalo po sekundě. Okamžitě mě dostal skvělý OST a hlavně Nagisa, kterou jsem si okamžitě zamiloval. Seriál má hodně vtipných momentů a taky smutných momentů a proto to z něj dělá můj neoblíbenější seriál. Krásně se na to kouká i po několikáté, lepší anime jsem neviděl. Proto dávám 100%

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé