Closer

Closer (The Closer) — 6. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Náhlá smrt

Detektiv Julio Sanchez opravuje doma, ve čtvrti gangů, svoji motorku, když uslyší výstřely. Běží ulicí a najde na zemi postřeleného svého devatenáctiletého bratra Oscara. Je u něj jeho přítelkyně Elena Contrerasová, která mu řekne, že viděla odjíždět modré auto. Na zemi se najdou nábojnice ze čtyřicítky. V nemocnici Oscar zemře. Julio je v šoku a zástupkyně náčelníka Brenda Johnsonová mu nařídí, aby si vzal dovolenou. Julio měl na starosti boj proti gangům, je proto v nebezpečí.

Elena Contrerasová se při výslechu bojí cokoli říct, ale Brenda se přesto dozví, že z modrého auta střílel černoch. Na policii přijde Elenin bratranec Miguel Garza a informuje Brendu, že se Elena nedávno rozešla s ostrým gangsterem, kterému se říká Loutka. Není však černoch, ale Latinoameričan. Když ho policie hledá v jeho bydlišti, jeho parťáci jí dají jeho novou adresu. V domě zastihne Brenda a detektiv David Gabriel Julia, který Loutku vyslýchá. Julio tvrdí, že Loutka Oscara zabil, protože u jeho domu našel modré auto. Brenda Juliovi doporučí návštěvu psychologa. Loutka vypoví, že se s Elenou rozešel a Oscara prý nezabil.

Agent FBI a Brendin přítel Fritz Howard přivede agenta Maru, který pracuje v utajení mezi ilegálními prodejci zbraní. Po vraždě Oscara mezi nimi rozšířil, že koupí čtyřicítku. Přinesl mu ji kluk v podmínce a chtěl se jí zbavit. Ale není to Loutka. Když Mara projde fotografie vězňů propuštěných nedávno na podmínku, najde prodejce zbraně – jmenuje se Juan Guzman, který seděl osm let ve vězení za střelbu z auta. Najdou u něj mezi ponožkami krabičku s náboji do čtyřicítky. Jeho matka má modré auto. Když přivedou Juana k výslechu, doprovází ho jeho matka a čtrnáctiletý bratr Tony. Brenda pozve znovu i Elenu. Juan tvrdí, že Elenu nezná a že Oscara nezabil. Brenda ukáže Eleně Juana na obrazovce, Elena prohlásí, že to není ten, kdo střílel...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon