Closer

Closer (The Closer) — 6. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Skrytá kamera

Zástupkyně náčelníka Brenda Johnsonová přijíždí k mrtvole muže, který byl zastřelen na ulici. Zjistí, že má na sobě kameru, a uvažuje, že by mohlo jít o agenta tajné služby nebo informátora policie. Muž u sebe nemá doklady. Žádná z tajných služeb však nikoho nepostrádá. Poručík Provenza najde v mužových ručně šitých botách zákaznické číslo. Muž je identifikován jako realitní makléř Benjamin Masters. Před půlrokem byl však z práce propuštěn. Policie začne pátrat po počítači, na kterém by mohla být díky kameře zachycena jeho vražda.

Brenda navštíví jeho manželku Trishu, která se domnívá, že manžel stále pracuje v realitní kanceláři. Zmíní se, že nedávno dostal stotisícovou odměnu. Policie zjistí, že si Masters vypůjčil dvě stě tisíc a před týdnem splatil polovinu. Brendin přítel Fritz Howard z FBI zjistí z Mastersova mobilu, že si Benjamin telefonoval se členy jedné z největších organizací pašeráků drog z Latinské Ameriky. Organizaci vede Raul Mejía, jehož se FBI stále nedaří usvědčit. Fritz je přesvědčen, že Masters dělal kurýra a převážel drogy přes hranici.

Policie najde Mastersovo auto před domem, v němž si pronajal loft. Najdou tam jeho notebook a v něm záznam z kamery. Masters na něm s někým telefonuje a chce, aby mu vrátil to, co mu ukradl. V dalších sekvencích je vidět, jak k němu na ulici kdosi přistoupí a třemi ranami ho chladnokrevně zastřelí. Z vraha je vidět pouze ruka s prstenem.

Policie nechá uveřejnit v novinách vějičku, že hledá Mastersův notebook se záznamem vraždy. Fritz požádá Brendu, aby mohl vraha zatknout. FBI by ho totiž mohla využít, aby se přes něj dostala k Mejíovi. Brenda souhlasí, ale chce za to složku FBI o organizaci pašeráků. Fritze pak Brenda pošle k Mastersovu domu a sama s kolegy čeká v loftu...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon