Closer

Closer (The Closer) — 6. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Vrah z dálnice

Policie objeví na pláži nahé tělo Lisy Masonové, na němž jsou stopy po ranách elektrickým obuškem na dobytek. Byla svázána vestoje, mučena a škrcena. Lisa byla manželkou okresního státního zástupce. Už v minulosti došlo k podobným vraždám žen, vždy ke třem v rozmezí devíti dnů. Pokaždé šlo o ženy, které již byly jednou vdané a vrah je vždy označil pořadovým číslem. Jejich těla pohodil na pláži poblíž Pacifické pobřežní dálnice. Lisa má číslo II, tudíž už někde musí ležet tělo předešlé oběti. Vraždy byly součástí znásilnění. Sperma se vždy našlo na tělech žen. Vrah je sexuální deviant.

Zástupkyně náčelníka Brenda Johnsonová si předvolá Scotta Masona, který nenahlásil, že by svou ženu pohřešoval. Ten tvrdí, že Lisa často přespávala u své sestry. Johnsonová ho požádá o svolení k domovní prohlídce a policisté v bytě najdou nástroje, používané při sado-masochistických praktikách.

Zanedlouho tým Johnsonové objeví tělo první oběti v márnici, kam bylo z jedné pláže převezeno před několika dny místní policií. Vrah ale této ženě rozbil tvář tupým předmětem a poblíž se nenašly její osobní věci. Brzy je identifikována jako Tami Reynoldsová. Její manžel Robert má záznam v trestním rejstříku za držení drog.

Johnsonová navštíví jeho loď a setká se tam s jistým Dannym, který chce loď uklidit, protože mu to prý Reynolds nařídil. Johnsonová najde v kajutě háky, skoby, provazy a krev. Ta v kajutě patří Tami a na palubě nějakému muži. Johnsonová si uvědomí, že pachatel vraždí na moři.

V bytě Reynoldsových se najdou podobné kožené hračky jako u Masona. Reynolds je nezvěstný. Při dalším výslechu Mason přizná, že on i jeho žena inklinovali k sado-masochismu. Měli neformální manželství a přihlásili se do jistého klubu, kde k těmto praktikám docházelo...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon