plakát seriálu

Come Fly with Me

(Come Fly with Me)

Názory uživatelů

Precious dnes musí zavřít dříve :-)

....nemáme kávu. Jsme kavárna a nemáme kávu. Přišla jsem ráno a krabička s kávou byla pryč. Máme šálky, máme lžičky, máme mléko, máme cukr, máme vodu, máme elektřinu, ale nemáme kávu. Bůh všemohoucí ve své moudrosti se rozhodl vzít nám kávu.

Jakým způsobem hraje Matt Lucas postarší černošskou prodavačku kávy mě dostává :-). A celkově se mi líbí, kolik postav si do seriálu navymýšleli a sami dva odehráli Matt Lukas s Davidem Williamsem. Za dost povedené považuju největší kámošky z odbavení (na letišti) Melody a Keeley. A japonské školačky za totální úlet :D

Melody : "Tady máte, předností palubní vstupenka."
Cestující: "Děkuji, prodáváte jich hodně? "
Melody : "Ááno, dnes jsme je prodali všem na tomto letu."

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Připoutejte se prosím

Come fly with me? S touhle partičkou rozhodně ANO. Po Little Britain pánové Lucas a Williams opět na scéně a dle mého názoru vyspělejší, vyzrálejší a promakanější. Přeci jen už se zde tolik neobjevuje fekální a nechutný humor, jako v minulých letech. Vtipy mají větší nadhled a celkové propojení postav a vměstnání do jedné lokace jim svědčí i po stránce dějové. Jinak opět zde nejsme ochuzeni o obtloustlé dámičky, divně vypadající stvoření představujíc zaměstnance letiště a jiné prazvláštní figurky. Jen tak mimo děj, stejně by mě zajímalo jak to vlastně tihle dva mají v osobním životě, anebo raději vlastně ani ne. Apropo v seriálu se objevili i známé herecké tváře: Rupert Grint, Anna Friel nebo David Schwimmer.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nic pro mě

Tak to je po dlouhé době první seriál, který mi opravdu ani trochu nesedl. Už se mi dlouho nestalo, abych byl už po první epizodě tak znechucen. Vidím tady i na CSFD že se to lidem líbí, ale mě tenhle styl humoru nic neříká. Britcom mám rád, ale tohle je podle mě už příliš. Naprosto nesympatické hlavní postavy které se převlékají a maskují za ještě nesympatičtější. A na tomhle ten seriál stojí a padá.

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí