Continuum

Continuum (Continuum) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Family Time

Kiera a Carlos jedou na venkov, aby prošetřili farmu, která si objednala velké množství hnojiva. Musí to zkontrolovat, protože je to nadměrné množství, ze kterého by se dala vyrobit bomba. Kiera ale neví, že je to farma, kde žije také Alec. Alecovi rodiče tvrdí, že si neobjednali takové množství hnojiva, ale v jejich stodole je nalezena cizí dodávka a v ní bomba. Všichni jsou okamžitě obklíčeni mladými anarchisty, kterými je Julian členem. Carlos je je vážně zraněn a z Kiery, Aleca a jeho rodičů se stávají rukojmí.

Julian se stal členem skupiny, která vyrobila z hnojiva bombu, kterou ukryli na farmě Alecovi matky. Když byla odhalena dodávka s bombou, Carlos byl postřelen a Kiera, Alec a jeho rodiče se stali rukojmími.

Podařilo se kontaktovat policii, která brzy obklíčila farmu. Parta mladých lidí vzhlížející k ideálům Liber8 se ocitla v pasti. Justin se vydával za svého otce a proto se jeho otec stal hlavním cílem SWAT týmu. Při první příležitosti byl zabit odstřelovačem a Justin uprchl. Kagame nakonec Justina kontaktoval a slíbil mu podporu a přístřeší.

HUDBA V EPIZODĚ

You and Me (Jono McCleery)

Carlos říká Kieře, že jí pořád věří, i když ví, že mu lže.

Summer Sleeps (Patrick Watson)

Kiera jde na Kelogovu loď.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

zipacna
lukascoolarik