V utajení

V utajení (Covert Affairs) — 5. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
IcePrincess

27. dubna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

James Bond v sukni.

Špionážní téma snad nikdy nedokáže omrzet a o tom mě přesvědčil i CA s Piper Parebo v hlavní roli.

Zatímco Chuck sází hlavně humor a akci, tak tady je to především o dramatu a akci.
Líbí se mi hlavní hrdinka, která ač je chytrá, není génius a neví všechno. Umí se prát, ale není to ten typ ženský, co s vystrčenými cecky a jehlovými podpatky válcuje stokilové chlapi. I ona dostane hodněkrát na budku. Líbí se mi, že ten její bojový styl není nějaké vyskakování a manévry lepší na předváděčku, než v souboji, ale že se fakt pere a vypadá to reálně. Co mi vadí je to, že se považuje za nepostradatelnou a vůbec mi přijde, že jenom ona dostává od vedení nějaké úkoly, protože někoho dalšího na akci s ní vidím málokdy a ona dostává většinou ty nejsložitější a nejnebezpečnější úkoly hodné profíků, přitom ona ještě ani nedostudovala.

Co se týče postav, tak krom Annie se celkem povedl i Auggie. Nikdy mi moc nesedla Annina starší, vlezlá a otravná sestra(stejně jako mi nesedla Ellie z Chucka).

Nesmí chybět cestování po světě, cizí jazyky, tajné složky, supermoderní vybavení, nečekaní spojenci, u který neví, zda jim má věřit nebo ne. Na každou akci má hl.hrdinka patřičný kostým, at společenské šaty(megalomani se furt vyžívají ve večírcích) tak černý outfit, když jde krást. Na drátě jí samozřejmě nesmí chybět její kamarád Auggie, který je nejen geniální, ale i když je slepý, tak jakoby viděl vše a vyzná se v každém jejím pocitu.
Pak přijde domu, kde čeká její blonďatější sestra s připravenou večeří a ptá se jí na práci a milostný život, ale vůbec se nediví tomu, kde nějaký 2 dny Annie byla. Okey, někdy se diví :D

Ale seriál se mi líbí. První série mě bavili nejvíc, sledovat jak se Annie snaží ukočírovat svůj pracovní i osobní život, semtam si zahrála na kurýra a trošku se proletěla po světě, poprala se a jela dál.
Pak už se to celé začalo vyvíjet stylem, že Annie má v rukou osud celého světa a to mě už pak moc nebavilo. Ale aspon se později více rozvinul její vztah s Auggiem, na což jsem čekala docela dlouho(OTP).

Pravidelně jsem to nikdy nesledovala, ale že by to nebyl zajímavý seriál, to né. Líbilo se mi prostředí, líbily se mi zvraty, líbilo se mi skoro všechno, ale je to prostě téma, které už tu bylo, tudíž to pro mě nebylo tolik zlomové, abych jím byla posedlá(jako třeba seriálem Chuck).

Takže asi tak. Na víkendové odpoledne se tenhle seriál přesně hodí a já se nebráním tomu ho kdykoliv vidět znovu.

Avatar uživatele
verarenak

21. prosince 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Piper

Mezi další mé oblíbené bude patřit neodmyslitelně i tato herečka, která zvládla akční roli, bez různých přikrášlených momentů coby žena. Žádné "zlomila jsem si nehet" apod. Díl od dílu jsem propadala kouzlu akcí, příběhů a zvláštností, vše co ten seriál uměl nabídnout. Proto hodnotím plnými doušky.

Avatar uživatele
Hrus

7. září 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Covert affairs

Příjemná oddychovka ze špionážního prostředí, kde hlavním lákadlem je Piper Perabo v hlavní roli. Pro mě byl seriál obrovským guilty-pleasure. A to hlavně kvůli sexy Piper, ale i kvůli dramatičnosti scénáře (i když u některých špionážních zápletek jsem musel nad jejich naivitou/nepřirozeností trochu přivírat oči). Nejlepší byly první dvě sezóny, kdy je Annie ještě taková nadšená, naivní a trochu nezkušená a její vztah a hláškoidní konverzace s Augiem nebo s agentem Mossadu Eyalem dodávají seriálu správnou dávku odlehčení. Čtvrtá a pátá sezóna už jsou horší, Annie už je otrlá agentka, která se staví do pozice jen já můžu zachránit svět a budu to dělat za každou cenu. Celkově hezkých 80%

Avatar uživatele
Miňonka

25. července 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Seriálová óda na hlavní hrdinku

Není to seriál, po kterém by se mi dělalo nějak hrozně moc smutno, který by mi vyloženě chyběl...Ano, první řady byly napínavé a sledovala jsem to opravdu s napětím, nicméně když hrdinka ani po stopadesátépáté není schopna říct (kor když ví, že toho na ni bude extra moc) : "Hele, nemusím být všude, pošlete tam někoho, kdo je schopný, přece tu nebudu dělat všechnu práci" :-D (berte to s nadsázkou :-) ) tak už mne to začíná lehce nudit...Dooobře Piper, chápu, tvoje hrdinka je extra třída a zvládne i říct nejkulaťoulinkatější v mandarinštině, tak ji nikdo nahradit nemůže!

80 % za první řady

Avatar uživatele
Carljack

22. srpna 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Odpočinkové utajení

Z mladé, hezké a sympatické slečny, která se nešťastně zamilovala do prevíta, který ji opustil, se náhle stává agentka CIA, která ještě s nedokončeným výcvikem je poslána do akce. Jelikož je ale zkrátka výjimečná a má talent, dokáže se dostat z jakékoli nebezpečné situace. O takovéto hrdince vypráví právě seriál Covert Affairs z produkce USA Network, který kromě této hrdinky nabízí
komplikovanější děj, různé zajímavé akce a spoustu sympatických postav. Ale ve výsledku se jedná o dosti odpočinkový seriál.

První série Covert Affairs nepřináší nic, co bychom už někde neviděli. Mladá agentka musí přerušit svůj výcvik a hned je poslána do CIA na speciální misi, náhle je součástí agentury CIA a musí plnit širokou škálu misí, zatímco se její osobní a pracovní život různě proplétá s jejím zmizelým přítelem. Čímž se děj lehounce komplikuje. Avšak nemohu říci, že bych se po čas sledování nudil…to rozhodně ne, ale ani nemám důvod o tom psát ódy, takže 70%.

Avatar uživatele
martina.sal12

2. října 2013

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

V utajení

Je to pohodová podívaná a přesně to oceňuji. Herci jsou sympatičtí. Není to zrovna ten nejlepší seriál o agentech, ale baví mě. Piper Perabo je jedna z mých nejoblíbenějších hereček a tato role ji padne jako ulitá. Skvělá nenáročná podívaná.

Avatar uživatele
reallyreallychildish

26. července 2013

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Can you save me?

Na tenhle seriál mám trochu odlišný náhled, než na ostatní, které sleduju, začla jsem s ním totiž trochu netradičně. V televizi jsem narazila na první díl 3. řady a pak jsem pravidelně koukala dál, dokud nedošlo k takovému zvratu, že jsem potřebovala další díl hned a ne až za týden, a seriál jsem si našla na internetu. Pak jsem to už vzala pěkně od začátku.
Na Covert Affairs se mi líbí, že začíná tím, co mě vždycky zajímalo - jak to vypadá na začátku, kdy se člověk do tajné služby teprve dostane, co se děje předtím, než se stane tím úžasným agentem, které vidíme ve všech ostatních seriálech? Právě na tyhle otázky mi seriál dává odpověď.
To, že seriál sleduju tak trochu převráceně, mi také umožňuje si všimnout, jak moc se postavy v průběhu vyvinuly. Když koukáte od začátku na jeden díl za druhým, změnu také postřehnete, ale není tak razantní, jako když najednou přeskočíte v ději velký úsek. Příkladem může být samotná Annie - v 1. řadě ji vnímám jako mladou nadšenou slečnu, která je novým prostředím okouzlena a neváhá se do všeho vrhnout po hlavě, i když na druhou stranu jsou na ní vidět i pochybnosti o tom, jestli příchod do agentury byl pro ni to správné rozhodnutí. Ve 3. řadě už je Annie protřelá agentka, která ví co a jak, práce už je pro ni úplně přirozená. Jediné, co zůstává, jsou pochyby, tentokrát ale souvisí s milostnou dějovou linkou. Celkem se těším na všechny ty události, které Annie (a nejen ji, podobný vývoj se dá postřehnout i u dalších postav) tolik změnily.
Co se mi také líbí je soundtrack, v těch několika dílech, které jsem viděla, jsem si vybrala několik vážně pěkných písní.

Hodnotím 100%, protože prostředí tajné služby a navíc seriál, kde je vidět nějaký vývoj a děj nepřešlapuje na místě, je přesně to, co mám ráda, a věřím, že si Covert Affairs takové hodnocení zaslouží.

Avatar uživatele
Gingy

7. července 2012

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

fajn oddechovka

fajn seriál, pro mě příjemná oddechovka u který se juknu trochu i do světa a navíc Piper Perabo dobrá herečka =) v několika dílech je jako třešinka na dortu Oded Fehr...

Avatar uživatele
Bey*li

27. dubna 2013

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Covert Affairs

Skvělá akční oddychovka, která mě doposud nikdy nezklamala. Covert Affairs není seriál na kterém bych byla nějak závisla a nedočkavě čekala na další epizodu, ale jednou týdně, ještě k tomu v létě, kdy má většina seriálů pauzu, je tento seriál pěkné zpestření prázdninových dnů. Doposud se třemi odvysílanými sériemi jsem velice spokojená, dokonce mám pocit, čím víc řad, tím lepší děj. Doufám, že seriál bude takto dobře pokračovat i dál.

1. Série 70%
2. Série 80%
3. Série 90%

Avatar uživatele
Ambra

25. září 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ambraa

Tenhle seriál mi přijde jako trapná napodobenina Alias, Piper Perabo mám ráda, proto těch 50%. Pořád se snažím dát tomu seriálu šanci, ale vždycky si to srovnám s Alias a musím přepnout.

Avatar uživatele
amelia.cz

7. září 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ráda zkouknu

Tenhle seriál patří mezi mé oblíbenější, není to tak že bych vysela na každé epizodě, ale ráda se na něj podívám. Má sympatické postavy a děj je taky obstojný. takže nemám důvod dát míň než 90%, devadesát protože to zase není můj nejoblíbenější.

Avatar uživatele
Qip1

3. dubna 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

CIA

Bezesporu patří mezi to lepší co seriálový svět vypustil na svět reflektorů. Samozřejmě seriál není bez chyb ale to není skoro žádný jiný seriál.

Avatar uživatele
DRAGON

25. září 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Podľa mňa...

...príjemná oddychovka ktorá neurazí ale naopak pobaví. Príjemne zahrané postavy ktoré stvárňujú herci ktorých ste mohli vidieť a obľúbiť si aj v iných seriáloch dotvárajú dobrý pocit z tohto seriálu.