Čtyři z tanku a pes

Čtyři z tanku a pes (Czterej pancerni i pies)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Daleká hlídka

Posádka "Rudého" se dozví, že Němci mají v plánu usmrtit všechny lidi v nedalekém koncentračním táboře. Změní plány a zasáhne.

Posádka tanku 102 je bez svého tanku, ale i tak se připojí k útoku na město obsazené Němci. Zůstávají ve městě, kde očekávají příjezd tankového pluku. Ráno se dočkají plukovníka, který jim chce předat další bojový úkol, ale posádka není kompletní, protože velitel tanku Janek je právě na schůzce se svou snoubenkou Marusjou. Grigorij, Gustík a Tomek jdou Janka hledat. Najdou ho i s Marusjou v polorozpadlém domě, kde se ještě schovávali Němci a Janka s Marusjou zajali. Zbytek posádky je osvobodí a naleznou i německého člověka, který byl nacisty zavřený. Od něj se dozvědí, že nacisté chtějí všechny lidi v koncentračním táboře zabít těsně před jejich osvobozením.

Plukovník přijde s novým úkolem, ale když mu Janek řekne, co se dozvěděl od německého vězně, změní taktiku. Tank Rudý vydržel požár stohu a nyní je k velké radosti posádky připraven vyrazit do boje. Doprovází je velitel motocyklistů, kapitán Daniel Lazewski zvaný Magneto, a spolu s nimi i velitel hlídky poručík Kozub. Tank Rudý se vydává na cestu k Berlínu, ale jejich nejbližším úkolem je osvobodit vězně z německého koncentračního tábora...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon