plakát seriálu

Cuckoo

(Cuckoo)

Názory uživatelů

Cuckoo

Cuckoo je vtipný a milý seriál. Trochu mě teda zarazilo, jak moc kolísá úroveň humoru jednotlivých dílů, přičemž pro mě v dílu Connie sings padá až na úplné dno. To je ale vyváženo vynikajícími díly s "léky" a s kočkou. Vysloveně trapné momenty Cuckoo ale nemá.

Během prvního dílu jsem se rozhodovala, jestli se seriálem budu pokračovat nebo ne, ale radím vydržet. Celý díl mi totiž trvalo, než jsem si na Cuckoa zvykla, protože on je naprosto unikátní přírodní úkaz. Postupně se ale vztah Cuckoa a Kena dostává do mnohem mírnější a pro mě i koukatelnější roviny.

Není tu žádná vyloženě nesympatická postava, ačkoliv Lorna nepatří zrovna mezi moje oblíbence. Cuckoo je tak trochu arogantní sobecká noční můra plná hlubokých myšlenek, ale prostě ho nejde nesnášet. Moje nejoblíbenější postava není ovšem Cuckoo, ale Dylan. Nevím proč, ale strašně mi připomíná Rydera z Melissa & Joey.

Cuckoo sice stojí jenom na ústředním duu Cuckoo/Ken, ale vzhledem k tomu, že je to komediální dvojice k pohledání, tak mi to naprosto stačí. Pokud příběh zůstává u Kena a Cuckoa, je to fajn, pokud se přesune ke vztahu Rachel a Lorny, tak tam pokulhává. Pro mě jsou tady v podstatě všechny mužské postavy lepší než ženské.

Pokud ale chcete něco nenáročného na zasmání, tak Cuckoo je přesně pro vás.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Dunn Nothing ...

No, zapla som to, lebo je to od BBC, je to anglické a je tam Andy Samberg, ktorého som si obľúbila v Brooklyn 9-9.
Nebolo to nič extra, ale bolo to niečo nové. A prvá séria bola ešte celkom v pohode, ale druhá séria už bola pre mňa nudnejšia, hlavne Lautnera veľmi nemusím a už vôbec sa mi nehodí do komédie, sú na to oveľa viac vhodní adepti, špeciálne na túto postavu (veď je celkom výnimočná svojou povahou).

Naozaj to nie je klasické americké, nie je tam atlačený humor a pozadie, v ktorom vás nútia smiať sa. Nie je to vyslovene vtipná komédia, skôr taký suchý humor. Takže niektorým (väčšine) sa to možno nezapáči

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Slušný britský sitcom

Čím to je, že z pěti prvních sitcomů letošního podzimu jen ten britský vypadá na první pohled koukatelně, je nenásilně zábavný a skoro všichni herci jsou v rámci svých rolí sympatičtí? Pravda, v první díle musíte strávit postavu Cuckooa, ale slibuju, že pak se to poddá a o zábavu nebude nouze.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Cuckoo, cuckoo, cuckoo

Cuckoo. Tak přiléhavé jméno pro hlavní postavu... Každý si ho může vyložit, jak se mu zrovna líbí. Cuckoo je bláznivý, ale svým způsobem je to i jakási kukačka, která se usídlila v "cizím" hnízdě. :)
Humor je zde velmi dobrý a nemalou zásluhu na tom má kontrast mezi upjatou hlavou rodiny a "kukačkou". Tihle dva herci si své role určitě pořádně vychutnali a možná právě díky tomuhle jsou hlavní postavy tak uvěřitelné, že si je nelze nezamilovat.
Pro mě je to rozhodně překvapení, co se komediálních seriálů týče, a po zhlédnutí všech dílů se už ani nedivím, že Cuckoo zaznamenal v Británii takový úspěch.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé