Ďáblova lest

Ďáblova lest (Ďáblova lest)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
havlik.jakub666

6. srpna 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ďáblova lest

Ďáblovu lest považuji za jeden z nejlepších nejen televizních filmovo-seriálových počinů na české scéně. Jiřímu Strachovi se povedlo perfektně skloubit kriminální zápletku s nadpřirozenem. Všemu napomáhá samozřejmě herecké obsazení. Ivana Trojana dlouhodobě považuji za jednoho z nejlepších českých herců. Tady mu navíc pomáhají neméně skvělí Jiří Dvořák a Aňa Geislerová. Jejich postavy jsou navíc dobře napsané a hlavně zajímavé, ne jenom ploché figurky. Příběh samotný funguje velmi dobře bez větších škobrtnutí. Jenom by to chtělo víc takových počinů.

Avatar uživatele
IvcaSammet

7. července 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ďáblova lest

Ďáblova lest je výborná trilogie, která mě zaujala už od první minuty. Tvůrci si na příběhu dali opravdu záležet a ve stejném tempu příběh dotáhli až do konce. A to se moc často nevidí. Obzvlášť, když se do něčeho takového pustí česká produkce. Je sice pravda, že se jedná o hodně velké fantasy, které asi ne každý dokáže strávit, ale já jsem byla naprosto nadšená. Byly sice situace, kdy se mi zdálo, že se tvůrci možné nechali trošku unést, ale rozhodně to na tuto minisérii nemělo žádný vliv. Právě naopak! Závěr sice byl možná trošku úsměvnější, ale věřím, že kdyby se ho tvůrci snažili udělat jinak, rozhodně by to nebylo ono! Navíc skvělý příběh doplňuje trojice vynikajících herců, které já osobně považuju za jedny z nejlepších. Ivan Trojan, Jiří Dvořák i Aňa Geislerová jsou herecky naprosto dokonale sladění. Navíc mě velmi potěšila i malá role Kryštofa Hádka. A za zmínku určitě stojí i Vojtěch Dyk, kterému to jako satanistovi opravdu moc slušelo :) ... Opravdu vynikající trilogie, která rozhodně patří k mým nejoblíbenějším!

Avatar uživatele
arthurcz

28. listopadu 2016

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Škoda posledního dílu

První dva díly minisérie slibují poměrně slušnou temnou krimošku, říznutou nějakým tím mysterióznem. Bohužel finále graduje v naprostou frašku, to už se nedá jinak říct. Otec-vědec nejde zachránit dceru před jistou smrtí, ikdyž ví kam, protože radši jde s náhodným satanistou šlohnout svatej kříž? Jako WTF? No byla tam toho hromada, ale pochopil jsem, že to měla být vlastně komedie (jak jinak vysvětlit to pohřebácký auto), takže jsem se pobavil a odpad nedávám. Ale je to škoda, nezačalo to zle.

Avatar uživatele
Majky248

1. ledna 2017

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ďáblova lest

Za mě 100 % hlavně díky hereckému obsazení, režii a zajímavému detektivnímu příběh s nádechem nadpřirozena.
Přiznávám, konec je trochu jiný, než většina diváků očekává nebo ocení. Ale i přes to patří tato trilogie k oblíbeným.

Avatar uživatele
Tery Vrba Štroch

14. září 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Asi špatný závěr...

No kdyby to skončilo trošku jinak, tak bych možná dala i 100%. Ale ten konec mě rozladil, protože mi to přišlo trošku na hlavu - tedy to užití kříže. Trošku jako z braku jménem Indiana Jones. Ale jinak - výborné herecké výkony. Výborný nápad s mystickou tématikou (leč když "odhalili" vraha Václava III., tak jsem si říkala, že to asi není úplně ono, i když třeba jsou tvůrci nejblíže realitě...). 2/3 filmu za 1*, poslední díl za 3.