Darker Than Black - Kuro no Keiyakusha : Gaiden

Darker Than Black - Kuro no Keiyakusha : Gaiden (Darker Than Black - Kuro no Keiyakusha : Gaiden)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Skogen

11. května 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Pojítko...

...mezi první a druhou sérií, dodatečně natočené a vydané pro radost příznivcům, aby netápali v hodně odlišných reáliích druhé řady.

Pouhé čtyři díly, dohromady však solidní hodina a půl pohnutých osudů těch, co zbyli po první sérii, v prvé řadě drsňáka Heie a miloučké Jin. Třebaže sama je loutkou původně bez vlastní vůle, Jin po Heiovi pokukovala od samého počátku, zatímco Heiovi až nyní dochází, že bez Jin by jeho život nestál ani za starou kontraktorskou bačkoru. A to je výtečné, protože v tomhle seriálu postavy od první do poslední minuty prodělávají vývoj, na jaký je radost pohledět.

Změna nastává v dějové linii, ta je nyní souvislá a nedělí se na dvojdíly, jako tomu bylo v první řadě, čehož už se bude seriál držet i nadále. Taky humoru ubylo a atmosféra se celkově drží v žánru dramatu. Drobnou slabinou je právě malý rozsah série a menší pestrost, než jsme si zvykli v jedničce. Rozhodně však stojí za to se podívat a nelze vynechat ze seznamu, už proto, že tato minisérie dodává celému příběhu už zmíněnou kontinuitu.

Kdo chce, více na www.animeblog.cz :)

Avatar uživatele
HellSchock

27. září 2015

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

OVA

Po horší druhé řadě přišel tenhle spojovák. Yin se poněkud mění a tím i situace do kterých Hei spadá. OVA zdurazňuje hlavně vztah Yin a Heie. Člověk doufá jen v pokračování, tak snad někdy něco bude.