plakát seriálu

Dates

(Dates)

Názory uživatelů

Dates

Na tento seriál jsem se podívala jen kvůli Andrew Scottovi ... Vzhledem k tomu, že mě téma seriálu vůbec nezaujalo, jsem se podívala jen na díl, ve kterém Andrew hrál (Jenny and Christian). A musím říct, že jsem byl opravdu hodně příjemně překvapená. Díl byl vtipný, zápletka docela reálná, Andrew byl naprosto úžasný a celý díl mě prostě hodně pobavil i potěšil. A tak jsem se rozhodla podívat i na zbytek seriálu ... No, prostě jsem si myslela, že to bude ve stylu onoho zmíněného dílu ... První díl byl docela zklamáním, zápletka dost chabá, trapas skoro žádný ... Přece jsem se ale nenechala odradit a shlédla jsem všech 9 dílů první řady ... Jediné díly, které mě kromě 8. zaujaly byly David and Ellie (1x05) a Erica and Callum (1x06), i když musím uznat, že ten poslední byl už hodně přitažený za vlasy ... Hodně mi vadí, že se ve skoro každém díle objevuje arogantní a nesympatická postava Mie, která mě prostě a jednoduše vytáčí kdykoli se objeví na obrazovce. Oona je skvělá herečka a mám ji ráda, ale ta postava mě prostě nehorázně leze na nervy ... Po shlédnutí první řady si myslím, že námět není vůbec špatný, ale zpracování a scénář už bohužel docela pokulhává. Kdyby byl každý díl jedno rande na slepo a konec, možná by se mi seriál líbil víc, ale tohle přeskakování Mii z Davida na Stephena je prostě ohrané a nudné ...

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Dates

Něco málo přes dvacet minut je tak akorát na malé odpočinkové epizody (třeba ke kávě) ze života lidiček, hledajících lásku, mnohdy sami sebe, komunikujících na různé úrovni s jejich věrohodným a nebo naopak nevěrohodným vyprávěním o sobě. Rande naslepo je docela zajímavý a neotřelý počin u kterého si odpočinete a na který se příjemně dívá.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Fungování internetové seznamky v praxi?

Rande na slepo, které né vždy nutně musí dopadnout úžasně, jako v těch amerických filmech. Srandu jsem hledala lupou, ale zato herecké výkony dosti vynikaly. Šílenostní směska charakterů, zájmů a náhod a celou sérii provázela taková zvláštní nespecifikovatelná nálada.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Tak trochu jiný britský seriál

Série příběhů rande naslepo, které se s přibývajícími díly začínají lehce prolínat. Poučné. Jako bych viděl podařený instruktážní film o trpělivosti a umění brát věci racionálně a s nadhledem.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé