plakát seriálu

Dead Boss

(Dead Boss)

Názory uživatelů

Dead Boss

Dead boss je komediální seriál se sympaticky nenormálními postavami. Seriál hodně spoléhá na plno klišé z vězeňského prostředí, kterým se ale v podstatě ani vyhnout nejde. Divák se spíš usmívá, než že by se řehtal na celé kolo a vtipnější mi přijde to, jak a s jakým výrazem herci pronášejí svoje repliky, než to, co ve skutečnosti říkají. Nevím, čím to je, ale mně humor seriálu úplně nesedl. Přijde mi, že spíš jen tak klouže po povrchu a snaží se nikoho neurazit.

Sledují se dvě linie příběhu – první je o tom, jak Helen zvládá své uvěznění, druhá se zabývá tím, kdo skutečně zabil jejího šéfa. Asi nejlepší epizoda je ta, kde si hrají vězenkyně na Glee club a soutěží s mužským pěveckým sborem vězňů. Hodně vtipné mi přišlo i to Helenino dopisování s další vězenkyní.

Z postav je jenom Helen v rámci možností normální, ostatní jsou prostě divní, ať už se jedná o postavy ve vězení nebo o postavy ve firmě na výrobu kachliček. Mě kromě Helen bavila i výstavní ženuška mrtvého šéfa Elaine Bridges, která samozřejmě truchlí po mrtvém manželovi, ale po penězích, které si ukryl, ještě víc:-).

S pomocí, jakou má Helen od své sestry, právníka i spolupracovníků, to vypadá, že bude ve vězení ještě hodně dlouho, ale já s případnou druhou sérií už pokračovat nebudu.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk