Deadwood

Deadwood (Deadwood)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
TSZZ

16. července 2008

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Atraktivní

Atraktivní téma Divokého západu v dobách zlaté horečky,kvalitní herecké výkony,dobové kostýmy, výborně podaná atmosféra "špinavého městečka" a krásné přírodní scenérie mě v první chvíli opravdu uchvátily.Až postupem času jsem si začal uvědomovat, že se na můj vkus vlastně nic moc neděje a že zcela nenápadně,ale o to víc drtivě, zvítězila forma nad obsahem (což neříkám jako negativum,jen konstatuji fakt).Se seriálem jsem se rozloučil někdy v polovině druhé řady z časových důvodů a nijak mi nechybí,ale 60% si za výše uvedené klady zaslouží.

Avatar uživatele
Veronika

24. listopadu 2007

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Super seriál

Absolutně strhující seriál, který mě phltil tak, jako snad pouze Twin Peaks. Ano, prvních třicet minut se rozjíždelo pomalu - musím se přiznat, že jsem se tedy na první díl dívala dvakrát, protože poprvé jsem po těch 30 minutách skončila. Závěr pilotu se ovšem začne rozjíždět, a ta jízda, která přijde v následujících dílech, je přímo fantastická! Opravdu lahůdkově napsané postavy - takový vývoj charakteru jako u Al Swarengena jsem fakticky už dlouho neviděla a musím uznat, že mne právě tahle postava přímo dostala do kolen. Jako vždy, skvělé výkony jsou podpořeny vynikajícím dabingem a jestliže máte rádi westernu z amerického západu, natož zlatokopecké příběhy, Deadwood se vám díky své skvělé atmosféřě podpořené fascinující výpravou nemůže nelíbit. Pro mě skutečně zjevení několika posledních let.

Update: je pravda, že forma je zajímavější než obsah :-) chtěla jsem se ckrát k seriálu vrátit, kouknout na druhou řadu, ale taky mi to nějak nechybí... a díky novému objevu ve formě True Blood, která je naopak právě o obsahu než o formě, už mě jen tak něco nepřekvapí...

Avatar uživatele
toebiash

2. prosince 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

The Wire na divokém západu

Kdo viděl seriál "The Wire", může si v klidu pustit i tohle a bude se bavit. Na "krále korupčních seriálů" to sice nemá, ale nezklame to.
Kdo neviděl "The Wire", ten nechť zví, že Deadwood je "kecací" seriál, kde se v podstatě nic neděje a vše stojí a padá na hereckých výkonech. Protože je to HBO, tak ve většině případů jen "stojí".
Na rozdíl od The Wire sází Deadwood více na grotesknost jednotlivých postaviček a prolínání dobra a zla, kdy si nemůžete být nikdy nikým jistí