plakát seriálu

Deník zasloužilé matky

(Reba)

Názory uživatelů

Kvalitní seriál

Kvalitní seriál,kde nejde jen vtip,vtip a vtip ale má i určitou dějovou lini.
Reba je to taková velmi moderní "maminka".Kolikrát se jí i divím co všechno vydrží nebo k čemu se zapůjčí.Především s B'Jay.Každá normální ženská by ji už dávno uškrtila.
Každý je zde unikatní osobnost ale nejvíce se mi líbí mladá Kera.Ty její hlášky na vše jsou super.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Barbra Jean! ;)

První tři série rozhodně stojí za to. Uderný vtip, zajímavé vztahy, hlavně Reby a Barbry, trochu se to potom opakuje, ale pokud máte za úkol žehlení nebo podobnou zábavnou činnost, je to pěkné rozptýlení.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Reba

Souhlasím s Anne, smíchy do kolen většinu času u tohoto seriálu nepůjdete, ale to neznamená, že seriál není dostatečně kvalitní a že nestojí za koukání. První série jsou super, všemu jednoznačně vévodí BJ, její mimika, gestika a hlavně gagy jsou k nezaplacení. V poslední sérii ale jakoby s váhou přišla i o svůj humor. 6. série mě celkově hodně zklamala, bylo to, jako bych se dívala na úplně jiný seriál, výrazně ubylo vtipných momentů a z Reby se stal 'vážný sitcom', což prostě není ono...

70 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Reba

Naprosto skvělý sitkom.Rozhodně vás tahle zajímavá rodinka pobaví.Nejlepší ze všech je ovšem Barbra Jean.Ty její grimasy jsou fakt dobré.Seriál, kterým se určitě odreagujete.Úvodní znělka moc hezká.Herci pro mě neznámí, ale za to určitě předvádějí celkem slušné výkony.Rozhodně doporučuji:).

80 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

:)

No není to zrovna seriál ze kterého bych padla na zadek, ale opět se k němu ráda vracím. Je to taková pohodička. Není to nudné ani fádní. Prostě a jednoduše je to seriál na relaxování.

80 %
85 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Moje top

Deník zasloužilé matky jsem začala sledovat před čtyřmi roky. Které nepatřilo mezi nejlehčí období. Pamatuji si jak jsem seděla na posteli a říkala si: a co bude dál? Takže jsem si pustila zasloužilou matku a pak začala fungovat.
Takže ano je to moje srdcovka a jsem schopná to sledovat pořád a pořád dokola (samozřejmě s odstupem času :-)).
Všechny postavy seriálu jsou vyvážené nikdo nepřebývá nikdo nechybí. Zamilujete si je všechny. A budete se bavit.
Prostě je to moje top :-)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Reba

V téhle rodině je těžké si udržet zdravou mysl. Zešílela bych! :D Reba má nervy ze železa, jinak to nechápu. Nevěrného ex manžela i jeho "ženušku" bych vyrazila ze dveří hned jakmile by se tam zjevili. A ne že mi budou lézt do domu kdy se jim zachce. Vdanou dcerku s manželem i jejich dcerou bych též co nejdříve odporoučela. Nebo aspoň nějak vymyslela společné podílení se na domácnosti a ne že je budu všechny živit! Ještě, když to jsou nevděční spratci. Mladší dcerce bych nasekala na holou, aby se taky trošku srovnala. A nejmladší synáček? :D Jemu bych poradila zapnout mozek. No, každá rodina je šílená, ale tohle byl občas fakt extrém.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Reba a já

Pokud hledáte něco, u čeho byste se váleli smíchy na podlaze, zde to určitě nenajdete. Řekla bych, že je to spíše oddechový a úsměvný seriál. Ovšem pokud vás něco opravdu dostane, budou to dialogy Van x Reba :D Dávám 80 :)

80 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Dokonalá matka

Když jsem seriál Reba viděla poprvé, okamžitě jsem si pomyslela, že hlavní postava - Reba - rozvedená matka tří dětí je prostě dobře promyšlená. Její ex-manžel totiž má novou manželku, která Rebě ničí život svou přítomností - ale to jen proto, že chce s Rebou trávit čas a že si ji hned oblíbila. A Reba nakonec - i přes všechny své dokonale urážlivé a vtipné hlášky na Barbřinu adresu - dokáže v některých chvílích Barbru-Jean uznat jako docela přijatelnou "bytost". Její dvě dcery a syn mají matku pochopitelně rády, ale někdy je pěkně štve. Cheyenne - nejstarší dcera - má přítele, se kterým se v prvním díle vdá... Budou spolu mít i dítě. A Van - její přítel - je do ní stejně zamilovaný jako ona do něj, někdy však mají menší neshody. Kyra - prostřední dcera - je stále dítě, ovšem v průběhu dospívá v typickou puberťačku a mnohdy se skoro vůbec neobjeví v seriálu. A Jake - nejmladší syn - je zkrátka kluk v dětském věku, který má upřímně Kyru rád, ale mnohdy se jí v jejím pubertálním věku bojí. Barbra-Jean je praštěná, trochu naivní nová manželka Brocka - ex-manžel Reby. Brock Rebu skutečně miloval, ale poté se znovu zamiloval do někoho jiného. A Reba ani u něj nevynechá jedinou příležitost, aby si odepřela peprnou a vtipnou poznámku. I přesto ho má ráda, svým způsobem.
Seriál je nezapomenutelný... :)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

I'm a survivor

Deník zasloužilé matky tedy nesleduju nijak pravidelně a rozhodně jsem neviděla všechny díly, ovšem když je to v televizi, ráda se podívám. Je to seriálek o bláznivé rodině, kde se všichni mají tak rádi, že si neustále musí dělat naschvály, stírat se a dělat si blázny jeden ze druhého. Určitě se jedná o příjemné pokoukání, občas se prostě musíte zasmát ironické Rebě nebo Kyře, popřípadě natuplému Venovi.
Úvodní píseň je docela chytlavá, jeden čas jsem ji dokonce měla na vyzvánění.
Celkově můžu jen doporučit.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Kvalita

Kvalitní, příjemné na koukání a humorné.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Dobrý sitcom...

Trochu bláznivý ale dobrý, vtipné občas i přesné hlášky, perfektní herci. 90%

90 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

R+BJ

Reba nepatrí medzi tie sitcomy, pri ktorých by sa človek smial 20 minút v kuse. Patrí skôr medzi tie sriály, pri ktorých si človek vypne, oddýchne a sem tam mu vyčarí aj úsmev na tvári.
Humor seriálu je iný, na aký je divák v dnešnej dobe zvyknutý, preto si naň môže zvykať trochu dlhšie alebo ho môže preto aj zavrhnúť. Sama som mala chuť seriál počas prvej série prestať pozerať, no vydržala som a som rada. Najviac vtipných situácii súviselo s BJ (ktorú som mala občas chuť ovaliť panvicou).
Prvé série sa určite radia k tým kvalitným, no tá posledná už bola odlišná ako tá prvá. Menej vtipná a oveľa viacej sa snažila hrať na vážnu strunu ako tie pred ňou.

Napriek všetkému patrí Reba k seriálom, ktoré sú milé, oddychové a človeka svojím spôsobom pobavia.

60 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

...

Viděl jsem jen pár epizod. Všechny, doslova všechny se mi líbily.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Koukal jsem...

nebo spis poslouchal skoro vsechny dily kdyz je davali na nejaky cesky televizi, obcas jsem zvednul oci od prace...docela OK, docela vtipny, ale ze bych si to stahnul a pustil znova, to asi tezko...
Casting ale dobrej...

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Kvalita klesá

Čím má tenhle seriál víc dílů, tím míň je vtipný a míň se mi líbí. Nejlepší byla první série, ta se opravdu povedla a pak už jen z kopce dolů.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

I ♥ Reba

Sitcom, jenž je v celku netradiční. Přeci jen,když vám manžel zahne a odstěhuje se, tak nebude trpět to, jak za vámi leze jeho nová žena a řešit jejich problémy. V tom se mi Reba zdá, jako hodně tvrdá ženská.
Na seriál jsem přišla hlavně díky mé oblíbené zpěvačce Rebě McEntire.
V každé epizodě naše hlavní postave perlí a do karet jí přihrávám přitroublý zet Van, povedená dcera Cheyenne a snad jediná rozumná postava ze seriálu Kyra.
Seriál je naplněn spoutou hlášek, který z něho dělají parádní oddychovku, přeci jen někdo, jako Reba si zaslouží hodně velký respekt, když zvládá to, co jí okolí hází na bedra..ale to neznamená, že sebou nechává vymetat. Rozhodně to stojí za podívanou, pěkně si od toho oddychnete.

Oblíbené postavy.
Reba, Van, Kyra

Neutrál
Barbara, Cheyenne,


Nejméně oblíbené
Brock, Jake

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí