Devět rukojmí

Devět rukojmí (Nine, The) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Odkaz otců

Jeden z bývalých rukojmí chystá mstu za smrt svého otce na jednom z lupičů z přepadení banky.

Nick Cavanaugh se snaží zastavit propuštění vraha svého otce, ale ani s pomocí Kathryn Haleové se mu to nepodaří. Nick navštíví Mikea Mosse, jehož otec byl Nickův parťák a byl také zastřelen. Mikeovi se nelíbí propuštění vraha a není ochoten se s tím jen tak smířit, chce pomstu.

Kathryn je ponořená do kampaně na post okresního státního zástupce a nelíbí se jí, že má vystupovat jen v médiích, chce vyrazit do ulic mezi běžné občany. V tom ji podpoří Egan Foot, který se do její kampaně zapojí a poradí jí jak s lidmi hovořit.

Malcolm Jones si vzal volno v bance a věnuje se pomoci v církevní škole, protože ho poslední dobou trápí vzpomínky z banky. Malcolmova dcera Felicia si začíná vzpomínat na některé útržky událostí z banky a lupič Lucas vystupuje v jejích vizích jako ochránce. Felicia se konečně od otce dozví, že jí chtěl druhý lupič Randall ublížit, ale Lucas mu v tom zabránil. Felicia si vzpomněla, že viděla otce, jak se hádá s Lucasem v trezoru, a chce vědět proč.

Franny uspořádá oběd u své babičky. Pozve tam i svou nově nalezenou matku, přijde také Jeremy. Babička si všimne, že Jeremy si dobře rozumí s Eviným synem Rickym, což ji těší. Během oběda dojde k hádce matky s babičkou a babička je převezena do nemocnice se srdeční slabostí.

Nick se nechá přesvědčit, že musí pomstít smrt otců, a společně s Mikem čekají na příležitost. Mike se však sesype a Nick ho pošle domů. Sám pak jde za vrahem do baru, odkud ho sleduje až domů. Tam mu vysvětlí, kdo je. Od vraha se však dozví, že smrt Nickova otce byla náhoda. Vrah mu řekne informace, které si Nick ověří. Vypadá to, že pro mstu nemá důvod...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon