plakát seriálu

Mazané služky

(Devious Maids)

Epizoda 3×13 – Anatomy of a Murder
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Carmen má pro holky skvělou novinku, ostatní ale její nadšení nesdílejí. Zoila se snaží pracovat na svém vztahu s Genevieve, ale moc dobře to nejde. Rosie jde za Spencem a je šokovaná, když zjistí, co se mu stalo. Evelyn podá žádost o rozvod a Marisol se i nadále snaží vyřešit vraždu Loieho.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Carmen má pro holky dobrou zprávu. Vrátila se zpátky k Sebastienovi, stěhuje se k němu, dává výpověď od Powellových a bude se vdávat! Holky z toho nejsou moc nadšené, protože Sebastiena nemají rády. Marisol se Carmen snaží varovat, pokud podváděl svojí první ženu, proč by neměl podvádět i Carmen. Carmen se kvůli tomu naštve.

Evelyn dostojí svému slovu a požádá o rozvod. Sebastien navíc konečně našel kupce pro jejich dům, takže bude jednoduché rozdělit si majetek. Adrian však proti tomu bojuje a smlouvu roztrhne, čímž chce zabránit Evelyn, aby od něj odešla a rozčílí Sebastiena, protože za svojí práci nedostane zaplaceno.

Zoila s Genevieve jdou na párovou terapii. Zatímco Zoila se snaží problémy vyřešit, Genevieve začne flirtovat s doktorem a lichotkami se ho snaží dostat na svojí stranu. To se Zoile nelíbí a odmítne na další terapii jít. Genevieve se prořekne, že se vídá s Javierem. Jednou na něj narazila v restauraci a pak měli párkrát kafe. Zoilu to rozčílí a řekne Genevieve, že jdou na terapii. Hned. Do ordinace se však nedostanou, protože se s nimi zasekne výtah a nouzové tlačítko nefunguje. Aby toho nebylo málo, tak Zoile praskne plodová voda a začne rodit. Když řekne Genevieve, že bude muset dítě odrodit ona, Genevieve se podaří vypáčit dveře výtahu a protáhnout se do patra kus nad nimi. Zavolá pomoc a Zoilu osvobodí. Než Zoilu odvezou na porodní sál, tak se ty dvě usmíří.
Na porodním sále však dojde ke komplikacím a Zoila musí být převezena na operační sál. Doktorka jde za Genevieve, aby jí řekla, že nastali komplikace. Pokusí se zachránit jak Zoilu, tak dítě, ale Genevieve se musí rozhodnout, koho z nich mají preferovat. Genevieve je v šoku a odpověď se nedozvíme.

Rosie jde za Spencem, aby se mu omluvila za to, jak se k němu chovala. Jeho byt najde ve zdevastovaném stavu a jedna ze sousedek jí řekne, že Spence byl převezený do nemocnice.
Rosie tam za ním běží, je celý pomlácený a má zlomeného kdeco. Rosie se mu omlouvá a říká, že ho miluje. Spence na ní mlčky zírá a když domluví, tak se jí zeptá, kdo je. Utrpěl zranění hlavy a trpí ztrátou paměti. Pamatuje si kdo je, akorát posledních pár let má trošku rozmazaných.
Rosie jde za Ernestem, který jí řekne, že odjíždí zpátky do Mexika. Chce, aby to řekla Miguelovi, ale Rosie to odmítá, měl by se se svým synem rozloučit sám. Ernesto to tak udělá.
Rosie jde zpátky do nemocnice, Spence jí řekne, že ví kdo je, nejlepší služebná, kterou s jeho ženou měli. Do místnosti vstupuje Spencova bývalá manželka, Peri, která se vrátila a všechno Spencovi vysvětlila. Peri Spence políbí, zatímco Rosie tišše zuří.

Marisol se znovu pokusí z Taylor dostat co se stalo tu noc co zemřel Louie. Taylor však Marisol vyhodí. Taylor jde za Michaelem pro Katy, ale ten jí odmítne pustit s Taylor domů.
Marisol tak jde za Michaelem, aby si s ním promluvila o Taylor, protože má pocit, že si myslí to stejné. Dohromady dají hrubý obrys celého večera co zemřel Louie, Michael prozradí Marisol, že Katy toho večera viděla nějakého muže. Marisol se jí chce zeptat na popis, ale přeruší je policie, která Michaela zatkne za vraždu Louieho, jeho žena ho udala.
Katy se vrátí k Taylor, ta jí nakáže, aby si zabalila. Marisol už na Taylor ale čeká doma a chce vědět, co se stalo. Taylor jí to nakonec prozradí. Cítila se osamělá a v parku s ní začal mluvit jakýsi muž, byl k ní milý a ona se do něj zamilovala. Následuje flashbacková scéna v parku, kdy si k Taylor přisedne Sebastien.

Carmen si vybaluje věci u Sebastiena doma, když někdo klepe na dveře. Je to žena, která hledá Sebastiena, údajně je to jeho instruktorka jógy. Carmen pojme podezření a začne Sebastienovi prohledávat byt. Najde tajnou zásuvku, kde je ukrytá maska, rukavice a šaty, které Carmen půjčila Blance. Carmen je z nálezu v šoku, než se ale stihne vzpamatovat, vrátí se Sebastien. Marisol píše Carmen, aby si dala pozor, ale Sebastien se k jejímu telefonu dostane dřív než Carmen a Marisol odepíše za Carmen, aby se s ní sešla u Powellových.

Marisol tak jede do domu Powellových, najde tam Adriana a Evelyn při hádce. Evelyn Adriana vykazuje do jednoho křdla domu, dokonce mu přinesla i jeho sexuální hračky, protože je ve svojí půlce domu nechce. Marisol se s nima snaží domluvit, kde je Carmen, ale ani jeden jí neposlouchá. Sebastien pak vejde do místnosti, drží zbraň a míří na Carmen. Všechny 4 pak spoutá Adrianovými pouty. Chce po Adrianovi peníze, aby mohl utéct. Adrian mu nic dát nechce, ale když Sebastien začne vyhrožovat Evelyn, Adrian zavolá Michaelovi, kterého mezitím propustila policie, aby jim přinesl peníze.
Michael jde k domu Powellových a chce po Evelyn vysvětlení, proč potřebují tolik hotovosti. Sebastien ho vtáhne do domu. Marisol mezitím, co je Sebastien pryč, dojde, že tyhle pouta jsou jen pro sexuální hrátky a nejsou teda skutečná, chce, aby jí Carmen půjčila sponku do vlasů, aby se z nich dostala.
Sebastien přivede zpátky do místnosti Evelyn s Michaelem, Michael netuší, co se děje a Marisol mu řekne celou pravdu. Olivia zaplatila Sebastienovi, aby svedl Taylor, ta se s ním vyspala a když odcházel z domu, zastihl je Louie. Sebastien se s ním začal prát, shodil ho na konferenční stolek, kde se do Louieho zabodl střep a zabil ho. Probudila se Katy, tak jí Taylor šla rychle uložit, když se ale vrátila, našla Sebastiena celého pokrytého krví, protože mezitím Louieho rozsekal na kousky. Ty pak rozházel všude možně po městě. Blanka toho věděla příliš, tak jí zabil a narafičil to tak, aby to vypadalo jako sebevražda.

Michael se rozčílí a začne Sebastienovi nadávat za to, že spal s jeho ženou. Sebastien ho zastřelí. A protože všichni vědí pravdu, tak je nemůže nechat naživu. Pustí do domu plyn a chce odejít. Carmen se ho snaží zastavit, tvrdí, že ho miluje a chce s ním být i tak. Sebastien na to ale neskočí, Marisol se však mezitím osvobodí a Sebastiena praští do hlavy. Ten se skácí na zem, Marisol všechny osvobodí a volají policii.

Taylor mezitím s Katy uteče z města. Ubytovávají se do motelu. Taylor má obarvené a krátké vlasy, a na obličeji brýle, použije falešné jméno a Katy řekne, že se jmenuje Rosie.

Policie přijíždí k domu Powellových a jde si pro Sebastiena do domu. Marisol, Evelyn i Carmen stojí před domem, Adrian se však vrátil zpátky, aby si vzal fotku, na které je on, Evelyn a Barret, jejich syn. Evelyn si všimne, že Adrian nikde není a začne ho hledat.
Sebastien se mezitím probere a snaží se postavit, omylem přitom shodí jednu z Adrianových hraček, která se zažehne jiskru, která vyhodí do vzduchu celý dům. Všechny před domem to srazí k zemi.
Jako první se probere Evelyn, která začne volat Adrianovo jméno.

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Zoila: Jak jsi to udělala?
Genevieve: Ta představa, že bych musela vidět tvoje neoholené intimní partie mi dala nadlidskou sílu.
Carmen: Takže, co se děje?
Zoila: Tady Nancy Drew si myslí, že rozlouskla vraždu Louieho Beckera.
Marisol: No nerozlouskla jsem to úplně, ale jsem si jistá, že je to jeho krev na gauči Taylor.
Rosie: Myslíme si, že Louieho zabili v domě Stappordovců a že to Blanca zjistila.
Carmen: Ach, můj Bože.
Marisol: Já vím. Jsme tak blízko.
Carmen: Ne. Myslím tím, že jste posedlé Blancou. Kdy se z nás staly služky, které řeší vraždy?
Hlavní postavy
Marisol
Vedlejší postavy
Motel Clerk
Delivery Nurse
Blanca Alvarez
Detective Boyd
Doctor Romero
Schoolchild
Sebastien Dussault
Dr. Stuart Haskell
Swat Team Commander
Cafe Patron / Hospital Orderly
Female Cop
Adrian
Genevieve
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevAnatomy of a Murder (neoficiální název)
Původní názevAnatomy of a Murder
Rok natočení2015
Premiéra24. srpna 2015
Typ epizodyPoslední epizoda série
Délka43 minut
Autoři profilu epizody