plakát seriálu

Mazané služky

(Devious Maids)

Epizoda 3×01 – Awakenings
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Od svatby Rosie a Spence uběhly již čtyři měsíce. Od té doby se život obyvatel Beverly Hills naprosto změnil. Zoila řeší svoje neplánované těhotenství, Carmen se i nadále snaží dosáhnout svého snu, Marisol konečně vydala svojí knihu, Rosie se probouzí v nemocnici a Valentina s Remim se snaží vypořádat s traumatem ze střelby v kostele. Mezitím se do Beverly Hills se vrací staří známí se svojí novou, tajemnou dcerou.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Rosie se po svojí svatbě probouzí v nemocnici. Bojí se, aby stihla svojí svatební cestu. Holky jí ale řeknou, že už ji prošvihla, protože byla čtyři měsíce v kómatu. Taky se dozvídá, že při přestřelce byl kromě ní postřelen ještě kněz a Pablo, který zemřel. Spence je celý nadšený, že se Rosie probudila, říká jí, že se musel přestěhovat, aby ušetřil peníze a že natočil film, aby se mohl postarat o Miguela. Rosie je na něj pyšná, alespoň do chvíle, než zjistí, že film, který natočil je porno. Se Spencem se pohádají, ona mu ale odpustí, protože pochopí, že to všechno dělal pro jejího syna.

Carmen žije v domě, který pro ní pronajal Sebastian. Marisol tvrdí, že si jí tam nechává jen na sex, Sebastian jí ale přesvědčuje, že to není pravda, že mu na ní záleží. Carmen se odmítá setkat s jeho ženou a dál chodí na konkurzy a Sebastianovi věří, ovšem jen do chvíle, než zjistí, že dům ve kterém bydlí, vlastně není Sebastianův. Jen se ho snaží prodat a nedaří se mu to. Rozejde se s ním.

Michael a Taylor Stappordovi se vrací do Beverly Hills. Přivezli si sebou z cest dítě, které adoptovali. Je to asi desetiletá holčička. Ani jeden ale není úplně upřímný o tom, kde jí adoptovali. Marisol se setká s novou kamarádkou holek - Blankou. Ta právě dostala výpověď a hledá novou práci. Marisol jí tak pošle za Taylor, která jí příjme.

Marisol vyšla její kniha, která jí dostala mezi smetánku v Beverly Hills, její nová nejlepší kamarádka je Evelyn Powell. Carmen jí to vyčítá. Marisol si to však nepřipouští. Evelyn pro ní uspořádá párty na počest její vydané knížky, teprve tam si Marisol uvědomí, jak se chovala a jde za holkama do nemocnice. Nabídne Carmen, aby u ní zůstala a chce si s ní promluvit o nápadu, který dostala.

Zoila ještě neřekla Javierovi o svém těhotenství, vlastně to neřekla nikomu. Jako první se to dozví Genevieve, která je v šoku. Zoila jí zároveň řekne, že neví kdo je otec. Společně tak získají pár Javierových vlasů a nechají je otestovat. Test přijde zpět negativní, takže dítě je Pablovo. Zoila chce jít s pravdou ven. Když Javierovi řekne, že je těhotná, je tak nadšený, že z něj bude otec, že mu to Zoila nakonec neřekne.

Remi se bojí o Valentinu a chce jí chránit. Té to však začíná lézt na nervy, nikdo se jí nesnaží ublížit, Ty už je zavřený ve vězení. Remi si to nenechá vymluvit a dá jí pepřový sprej. Valentina jde běhat a má pocit, že jí někdo sleduje, na útočníka si tak počká v křoví a nastříká mu onen sprej do obličeje. Ukáže se ale, že to byl Remi, který jí jen opět chtěl chránit. Nakonec jí prozradí, že má výčitky svědomí, protože když se v kostele začalo střílet, tak se sehnul, místo toho, aby chránil Valentinu. Ta mu to ale nemá za zlé, je ráda, že se skrčil, protože o něj nechce přijít.

Evelyn a Adrian se snaží okořenit svůj milostný život. Adrian přijde na to, že ho vzrušuje sado-maso a odjede do jakéhosi klubu, kde se to provozuje.

Blanka se stěhuje k Sheppardovým. Srazí se tam s ubrečenou Taylor, která očividně zapomněla, že se má Blanka stěhovat. Zrovna šla něco uklízet. Blanka se nabídne, že to uklidí, Taylor se jí to snaží vymluvit, Blanka na tom ale trvá. Vejde do jejich obývacího pokoje, který je celý pokrytý od krve a rozházený. Šokovaně se ptá, co se tu stalo.

Evelyn vyjde ráno ze svého domu pro noviny. Ve svých růžích najde psa. Snaží se ho odehnat, ale on se nedá, tak jde blíž a najde v keři uřezanou lidskou nohu.

Hlavní postavy
Marisol
Valentina Diaz
Vedlejší postavy
Trophy Wife
Sebastien Dussault
Restaurant Patron
Party Goer
Country Club Member
Herb Anderson
Gail Fleming
Katy Stappord
Cafe Diner
Bartender / Hero Club Goer
Blanca Alvarez
Javier and Zolia's Friend
Jesse Morgan
Dr. Stuart Haskell
Adrian
Genevieve
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevAwakenings (neoficiální název)
Původní názevAwakenings
Rok natočení2015
Premiéra1. června 2015
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka41 minut
Autoři profilu epizody