plakát seriálu

Mazané služky

(Devious Maids)

Epizoda 1×11 – Cleaning Out the Closet
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Alejandro má v plánu rozejít se se svým přítelem, v čemž mu má pomoci Carmen. Zoila odsuzuje Genevievino rozhodnutí znovu se stýkat s Phillipem. Rosie se dozví, že Peri srazila nějakého muže a odjela pryč, tak se to snaží vyřešit. Marisol stále hledá možného vraha Flory, aby očistila jméno svého syna a jejím dalším objektem zájmu se stane Remi...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Alejandro se chystá rozejít se svým přítelem Scottem, protože má pocit, že nemiluje jeho ale jeho životní styl. Za tu dobu se ale Carmen Scott zalíbí, protože rád uklízí a pomáhá jí v celém domě. Když se Alejandra snaží přesvědčit, aby Scotta neopouštěl, Alejandro ji požádá, aby to udělala za něj. Když se k tomu Carmen odhodlá, Scott vybuchne a rozmlátí jednu z místností Alejandrova domu. Následně míří přímo do redakce, kde ukáže fotku jeho a Alejandra a žádá zveřejnění toho, že Alejandro je gay.

Genevieve se znovu stýká s Phillipem, ale Zoila ho vůbec nemá ráda, protože Genevieve už jednou ublížil. Chová se k němu neuctivě a snaží se Genevieve přesvědčit, aby si ho nebrala. Nastraží na něj past v podobě své kamarádky, která s ním má flirtovat. I přes to, že jí dá své osobní číslo a Zoila to následně řekne Genevieve, ona má v plánu si ho nakonec přeci jen vzít.

Peri cestou domů srazila jednoho muže u cesty a odjela. Pověděla to Rosie, která se hned vydala na místo, kde byl muž sražen a zavolá mu záchranku. Peri pak oznámí, že s ní skončila, že pro ni už nehodlá pracovat a že Bůh ji potrestá za to, co udělala a využije k tomu ji. Peri se cítí provinile, a tak si zařídí letadlo, kterým má v plánu jet do Mexika a přivést Rosie jejího syna do Ameriky. Neví ale, že zrovna v tu chvíli volá Rosie Spencovi a říká mu, že chce, aby svou ženu opustil.

Marisol si myslí, že Floru zabil Remi, protože byl otcem jejího dítěte. Její přítelkyně právnička jí ale řekne, že musí mít důkaz, jinak je to k ničemu. Marisol přestává být tak opatrná a Taylor ji přistihne, jak poslouchá za dveřmi Michaelovy kanceláře. S pomocí právničky dojde ke konfrontaci Remiho a Michaela, kvůli které ale poznají, že Remi o těhotenství Flory nevěděl, takže neměl motiv.

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Genevieve: (Řekla Zoile, že se znovu vídá se svým bývalým manželem.) Nedívej se na mě tak, prosím tě.
Zoila: Promiňte, ono je to moje znechucení vidět?
Scott: To je v pořádku, já uklízím rád.
Carmen: Proč?
Scott: Uklidňuje mě to.
Carmen: Proč?
Scott: Já nevím, ty nemáš ráda uklízení?
Carmen: To tedy nemám.
Scott: Tak proč jsi služebná?
Carmen: Na to nemám žádnou dobrou odpověď.
Hlavní postavy
Marisol
Valentina Diaz
Vedlejší postavy
Alejandro
Genevieve
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevCleaning Out the Closet
Původní názevCleaning Out the Closet
Rok natočení2013
Premiéra8. září 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry2 490 000 diváků
Autoři profilu epizody