plakát seriálu

Mazané služky

(Devious Maids)

Epizoda 3×02 – From Here to Eternity
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Zoila a Valentina jsou postaveny před rozhodnutí, které změní jejich budoucnost. Marisol začíná s novým podnikem a Carmen chce být jedna z jejích prvních klientek. Zatímco Blanka má problémy se svojí novou šéfovou, Spence se snaží najít způsob jak uklidit v bytě, než propustí Rosie z nemocnice. Do Beverly Hills mezitím míří nečekaný návštěvník.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Adrian se vrací po své noci v sex klubu domů a najde tam policejní auta a Evelyn, která je v šoku z nálezu lidské nohy. Když po Adrianovi policie chce alibi, musí prozradit, kde strávil svojí noc, z čehož Evelyn není nadšená. Adrian jí však přemluví, aby šla s ním a zkusila to. Evelyn nakonec souhlasí, jakmile jí však v klubu někdo pozná, okamžitě odchází a dál už o Adrianově nové "úchylce" nechce nic slyšet.

Remi je přijatý na univerzitu v New Yorku a chce, aby Valentina jela s ním. Dokonce jí požádá o ruku. Valentina souhlasí. Zoila konečně řekne kamarádkám o svém těhotenství a chce to říct i Valentině. Ta jí však předběhne se svojí velkou novinou. Zoila s tím nesouhlasí a zakazuje to. Valentina jde s pravdou ven, ještě s Remim neměli sex, protože jí Zoila řekla, že má počkat až do manželství.
Zoila je ještě pořád v šoku a stěžuje si na večeři Javimu. Zkazí mu překvapení v podobě zásnubního prstýnku. Javier jí i tak požádá o ruku a Zoila souhlasí. Jde to říct Valentině, která se rozčílí.
Nakonec však jde zpátky za Zoilou a dá jí svoje požehnání. Zároveň Remimu řekne, že se nemusí brát hned, že na manželství můžou počkat, ale na sex, že už čekat nemusí.

Marisol rozjíždí svojí Agenturu pro služky a už má několik zájemců o práci. Carmen se rozhodne, že by jí Marisol taky mohla něco najít, ta z toho není nadšená, ale řekne, že se pokusí. Jenže jí nic nenajde a Carmen začne být podezřelé, že všem nachází práci, ale jí ne. Přinutí pracovníka v nemocnici, aby zavolal, že je to milionář a hledá služku a má rád Portoričanky. Marisol mu nabídne někoho jiného než Carmen a tu to rozčílí. Konfrontuje Marisol, která jí vysvětlí, že rozjíždí novou agenturu a Carmen je špatná služka, proto jí nemůže nikomu doporučit.
Později se ale Marisol ozve zoufalý Adrian. Valentina dala výpověď a on potřebuje novou služku, okamžitě. Když řekne, že Evelyn ráda ječí na špatné služky, Marisol jim doporučí Carmen.

Blanka uklidí dům Stappordových. Taylor jí řekne, že se k nim někdo v noci vloupal a ona ho pobodala. Později se však u Taylor staví policie, aby se jí zeptala jestli před pár dny neviděla nic zvláštního. Řekne jí o useknuté noze a Blanka ho zaslechne. Konfrontuje s tím Taylor a pak se rozhodne, že s tím nechce mít nic společného a odejde. Staví se u Marisol, aby se zeptala, jestli by jí nemohla najít novou práci. Marisol je překvapená, že to u Stappordových nevyšlo a ptá se, jestli by to nějak nešlo vyřešit. Jestli po ní chce Taylor moc, tak Blanka by po ní mohla chtít něco navíc.
Blanka se tak vrátí zpátky, chce po Taylor, aby jí přidala peníze, aby mohla jít na vysokou. Byla by se pak ochotná vrátit zpátky do práce a nikomu neříct nic o tom, co tu viděla. Taylor s tím souhlasí.
Když pak ale Blanka uklízí pokoj Katie, najde tam kresby muže se zabodnutým nožem v břiše.

Rosie už brzy mají pustit z nemocnice, tak chce vidět, kde bude bydlet. Miguel jí ukazuje byt skrz počítač. V bytě je hrozný nepořádek. Rosie si došlápne na Spence a řekne mu, že to všechno musí uklidit. On si na to chce najmout pomoc, ale Rosie mu to zatrhne. Spence to tedy chce uklidit sám. Zrovna v tom se objeví Carmen se Zoilou, přinesou mu dárky pro Rosie. Spence předstírá zhroucení a když obě vidí ten nepořádek, rozhodnou se mu pomoct.
Rosie je tedy konečně propuštěna a je příjemně překvapena, jak to tam Spence krásně uklidnil. Ptá se ho, jestli na to někoho najal, on řekne, že ne. Miguel se ale omylem prořekne, že to uklidila Zoila s Carmen. Rosie se Spencem se tak pohádají. Rosie ho opět začne přirovnávat ke svému bývalému manželovi Ernestovi, což se Spencovi příliš nelíbí.

Mezitím na hranicích Mexika s USA, strážníci kontrolují pasy. Jeden z cestujících říká, že se jmenuje Ernesto Falta a jede do Ameriky za svojí ženou - Rosie.

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
detektiv: Pane Powelle, tohle je vyšetřování vraždy, pokud mi nemůžete říct, kde jste včera byl, tak vás budu muset vzít na stanici.
Adrian: Já... byl jsem v klubu.
Evelyn: Country klubu? Jachtařském klubu?
Adrian: V sex klubu.
Evelyn: Proboha.
Adrian: Jmenuje se to tam Sametový bičík, byl jsem tam celou noc. Musel tam být asi tucet svědků.
detektiv: No. Asi vám dám chvilku.
Evelyn: Ne. Zůstaňte. Stane se tu další vražda.
Adrian: Evelyn, můj bože!
Evelyn: Kdes sakra byl?
Adrian: Vstal jsem brzy a šel jsem ven.
Evelyn: A tys to neviděl? Bylo to hned tady, v mých růžích.
Adrian: Co?
Evelyn: Noha. Našla jsem nohu.
Adrian: Jehněčí?
Evelyn: Lidskou nohu, ty idiote.
Adrian: Co prosím?
Evelyn: Musela jsem omdlít. Další co si pamatuju je, jak mi Juan, náš zahradník, dává dýchání z úst do úst.
Adrian: Oh, ty moje chuděro.
Evelyn: No, a očividně mu neplatíme dost, aby si pořídil ústní vodu.
Zoila: Vlastně mám sama novinky. Jsem těhotná.
Rosie: (natáhne ruce směrem ke Carmen a Marisol) Dlužíte mi 10 babek.
Zoila: Můj bože. Vy jste se vsadili?!
Rosie: Bylo to jasné. Carmen řekla, že jsi jen oplácaná, a Marisol řekla, že jsi moc stará.
Hlavní postavy
Marisol
Valentina Diaz
Vedlejší postavy
Dominatrix
Blanca Alvarez
Immigration Officer
Submissive Man
Miguel Falta
Katy Stappord
Bouncer
Country Club Member
Juan Gardener
Adrian
Genevieve
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevFrom Here to Eternity (neoficiální název)
Původní názevFrom Here to Eternity
Rok natočení2015
Premiéra8. června 2015
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka41 minut
Autoři profilu epizody