plakát seriálu

Mazané služky

(Devious Maids)

Epizoda 1×05 – Taking Out the Trash
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Za Carmen přijel její manžel, aby ji přinutil vrátit se domů. Carmen ho ale odmítne a Odessa jí pomůže se ho zbavit, protože ví, jak je to s takovými muži těžké.
Valentina najde v Remiho posteli jinou ženu a velmi ji to zraní. Chová se k ní nemile a dojde dokonce i na fyzický útok. Remi jí vyčítá, že se takhle chová, ale Valentina mu konečně do očí řekne, že ho miluje, tak od ní nemůže čekat nic jiného.
Spence nabídne Peri, aby měli otevřené manželství. Peri nadšeně souhlasí, ale její milenec jí vysvětlí, že to nechce proto, aby ona mohla být s ním, ale proto, že její manžel má určitě aférku. Peri se ptá Rosie, kdo to může být, ale Rosie odmítá přiznat, že o něčem ví. Rosie nakonec řekne Spencovi o nevěře jeho manželky, ten se rozhodne, že se s Peri rozvede, aby mohl být s ní.
Marisol řeší se svým synem další důkazy v případy Flory. Požádal ji o ruku a ona ho odmítla, to bylo uznáno jako jeho motiv a byl obviněn. Dohodli se, že před sebou nebudou mít tajnosti a Eddie si vzpomene, že existuje určitá nahrávka, kterou udělala Flora...
Evelyn a Adrian mluví o svém zesnulém synovi. Evelyn chce vědět, jestli jí už manžel odpustil, že ona zavinila smrt jejich syna. Odpověď je ale jasná, neodpustil. Jako kompenzaci si našel svůj nechutný koníček, což mu Evelyn nemůže vyčítat. Končí den narozenin jejich syna a už se o něm po dobu jednoho roku nebudu mluvit...

Hlavní postavy
Marisol
Valentina Diaz
Vedlejší postavy
Oscar Valdez
chlapec z videa
Flora Hernandez
Adrian
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevTaking Out the Trash
Původní názevTaking Out the Trash
Rok natočení2013
Premiéra21. července 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka41 minut
Sledovanost premiéry5 780 000 diváků
Autoři profilu epizody