plakát seriálu

Mazané služky

(Devious Maids)

Epizoda 3×05 – The Talk of the Town
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Zoila objeví tajemství z minulosti Genevieve. Rosie se stále nemůže rozhodnout mezi Spencem a Ernestem. Michael se snaží zjistit něco víc o Blance a o tom, co se stalo tu noc co zemřel Louie. Mezitím Marisol se snaží potlačit rostoucí chemii mezi jím a Jessem a Carmen se snaží vyvléknout z dohody s Adrianem.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Genevieve vyslýchá policie ohledně vraždy Louie. Genevieve má ale alibi na noc jeho vraždy, přesto přizná, že s ním měla aférku, která skončila špatně, nechce ale policii říct proč. Nakonec to prozradí Zoile, natočili spolu sexuální nahrávku, kde zkoušeli polohu nazvanou "kvetoucí orchidei" a on to pak ukázal svým kamarádům z klubu. Nechce to říct policii, ani nechce, aby to Zoila někomu říkala. Ta to ale omylem prozradí Carmen, která to prozradí Evelyn, aby jí nevyhodila. Evelyn to využije ve svojí vendetě proti Genevieve, ta totiž policii prozradila, že Evelyn s Louiem flirtovala a Evelyn byla zavolána k výslechu.
Jako pomstu teda Evelyn vyloudí na jednom zaměstnanci onu nahrávku a pošle jí všem členům klubu. Genevieve je naštvaná na Zoilu, nechce s ní být v jednom domě, tak se rozhodne odjet s doktorem Neffem do Řecka.

Spence a Rosie pomáhají Ernestovi, aby se zabydlel. Spence si myslí, že si ho Ernesto neváží a obráceně. Rosie má problém s tím, že k oběma mužům něco cítí. O Ernestovi se jí pak dokonce zdá hříšný sen, takže jde do kostela na zpověď. Kněz jí pak řekne, že protože Ernesto nikdy nezemřel, v očích Boha je Rosie stále vdaná za něj a pokud je se Spencem, tak hřeší. Rosie neví jak se má zachovat a před Spencem pak předstírá, že jí není dobře a jde spát na gauč.

Carmen s Adrianem mezitím provozují sadomaso hrátky. Zatímco Adrian si to velice užívá, Carmen z toho není dvakrát nadšená. Navíc je přitom spatří Marisol, která jde do domu Powellových za Carmen a zahlédne je skrz okno. Pozve si teda Carmen, aby jí vynadala. Ta slíbí, že už to dělat nebude a ptá se Marisol na její novou "služku" Jesseho. Marisol jí prozradí, že jí připadá atraktivní a musí se ovládat, aby mu neustále nezírala na hrudník. Jesse jejich konverzaci omylem zaslechne a Marisol na to upozorní.
Adrian mluví se Sebastienem a pojme podezření, že je to přítel Carmen, pak je spolu vidí na chodbě a když za ním Carmen jde, aby mu řekla, že už s ním ty sadomaso hrátky hrát nebude, Adrian jí začne vydírat. Pokud přestane, tak vyhodí jak jí tak Sebastiena.

Michael se snaží dostat z Taylor nějaké informace ohledně Blanky a ohledně noci, kdy byl zabit Louie, Taylor ale tvrdí, že si toho moc nepamatuje. Michael se tak snaží získat kontakt na Blanku. Jde s tím za Marisol a ta mu dá kontakt na sestru Blanky. Ta ale Michaelovi řekne, že Blanka domů nedorazila a nikomu neodpovídá na telefonáty. Jde zpátky za Taylor a řekne jí, že najal Louieho, aby Taylor špehoval. Poslal jí za Taylor tu noc co zemřel.
Katy vidí Taylor, jak si bere nějaké prášky a ptá se jí, jestli je nemocná. Taylor se jí snaží vysvětlit, že tyhle prášky jí pomáhají, aby nebyla nešťastná. Katy pak zaslechne, když Taylor s někým mluví po telefonu, je rozčílená a ptá se, kde je Blanka. Odejde z pokoje, aby Katy ten telefonát neslyšela, ta jí nasype celou hrst prášků do pití.
Ráno pak přijde za Taylor Marisol a Katy řekne, že se maminka nechce probudit. Marisol tak okamžitě volá sanitku.

Hlavní postavy
Marisol
Vedlejší postavy
Sebastien Dussault
Golfer - Music Label Employee -
Father Al
Katy Stappord
Restarant Patron
Tennis Pro Jordan
Dr. Christopher Neff
Jesse Morgan
Adrian
Genevieve
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevThe Talk of the Town (neoficiální název)
Původní názevThe Talk of the Town
Rok natočení2015
Premiéra29. června 2015
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka43 minut
Autoři profilu epizody