plakát seriálu

Mazané služky

(Devious Maids)

Epizoda 2×09 – The Visit
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Ty Carmen stále sleduje, aby našel vhodnou chvíli si s ní promluvit. Carmen ho však stále odmítá, a tak se Ty rozhodne, že na Carmen musí nějak zapůsobit. Požádá své přátele, aby mu s tím pomohli a zařídili tak, aby v něm Carmen viděla muže.

Zoila je odhodlaná pomoci Genevieve, a tak zavolá jejímu bratrovi, aby sehnal pomoc. To se však zvrtne a do domu Genevieve přijíždí její matka. Ty dvě mají nevyřešené problémy a ani večeře se neobejde bez hádek.

Rosie upozorňuje Didi, že se nesmí stýkat s doktorem Sandersem, jestli chce zůstat s panem Kennethem. Rosie o jejich aférce řekne Reggiemu a ten před sebou vidí skvělou příležitost, jak dostat Didi z domu a mít tak větší šanci, že dostane peníze.

Marisol najímá novou sestru, která se bude starat o Nicholase. Zjistí ale, že všechno, co se u ní doma dozví, říká svým kamarádkám. Marisol Molly řekne, že bude muset podepsat smlouvu o mlčenlivosti. Ještě před tím však Molly stihne říct velice zajímavou informaci Adrianovi.

Promo k epizodě
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Evelyn: Adriane, četl jsi noviny? Nicholase Deeringa přejelo auto. Měli bychom se tam zastavit a koupit mu třeba květiny. Marisol je alergická na růže, takže ty mi příjdou jako logická volba.
Evelyn: Marisol, líbí se mi, jak jste to tu vyzdobila.
Marisol: Nic jsem tu nezměnila.
Evelyn: Já vím.
Genevieve: Podle mě by bylo jednodušší si nějakou ledvinu koupit. Zoilo, ty musíš znát někoho, kdo by pro peníze udělal cokoliv.
Zoila: (mexicky) Pane bože.
Genevieve: Super, tak mu zavolej.
Remi: Mami, lidé nemůžou svoje orgány jen tak prodávat.
Genevieve: Proč ne? Chudí lidé mají orgány a bohatí je potřebují. Proč musí vláda pořád omezovat malé podnikatele?
Remi: Co kdybychom zavolali bratránkům do Oklahomy? Třeba budou vhodnými dárci.
Genevieve: To ne. Tu část rodiny nesnáším. Kdybych jim dovolila, aby mi dali důležitý životní orgán, mysleli by si, že mají právo mě navštěvovat a využívat můj bazén.
Hlavní postavy
Marisol
Valentina Diaz
Vedlejší postavy
číšnice
detektiv
Adrian
Adrian
Genevieve
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevThe Visit
Původní názevThe Visit
Rok natočení2014
Premiéra15. června 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka40 minut
Sledovanost premiéry1 808 000 diváků
Autoři profilu epizody