plakát seriálu

Dirty Sexy Money

(Dirty Sexy Money)

Názory uživatelů

DSM

Príjemný seriál s príjemným obsadením, ktorý ma síce neohúril až tak aby som to videla naraz v origináli ale ako spestrenie nedeľného večera potešil. Obľúbila som si postavy koré som si mala obľúbiť (napríklad som mala rada aj Briana ktorý vyzeral skôr ako "ten zlý" než naopak) a nenávidela som postavy, ktoré som mala nenávidieť (Simon Elder bol síce sexy, ale bol to poriadny sviniar). V celku pozitívne hodnotenie ale vzhľadom na obsadenie (už len mená Baldwin a Sutherland) som čakala niečo viac. Ale čudujem sa, že to zrušili hneď po druhej sérii, akú-takú sledovanosť som čakala hlavne kvôli rôznorodým vekovým kategóriám obsadených hercov.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

(proste) Money

Tak po prvé, toto je typický seriál, ktorý nemá ponúknuť žiadne umelecké výjavy alebo vnútorné obohatenie človeka, ide jednoducho o kúsok úplne, od A po Z zameraný len na pritiahnutie divákov. Nie že by bolo na zarábaní niečo zlé, no človek by uvítal aspoň zlomok originality.

Ako už názov prezrádza, ide najmä o bulvár, špinu, peniaze a sex. A celé je to popreplietané aktuálnou muzikou a vysvietenými scénami.

Ako, fajn sa na to pozerá, ale nič viac. Skoré ukončenie nepomohlo. A ani to, že časť od časti sú charaktery postáv iné.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

fajn

fajn seriál, atraktívne prostredie, postavy, ..

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

DSM

1. série
Wow, hodně zajímavý seriál. Prostředí bohaté, rozmazlené rodinky a do toho člověk, který jimi oporvhuje, ale zároveň se stane jedním z nich tak lehce, že je to až k neuvěření. Hned od prvních dílů jsem byla přitáhnutá a mučilo mě, když jsem se musela odtrhnout od seriálu a věnovat také pár minut škole. :) Některé postavy jsou podle mě lepší než druhé, obzvláště mám ráda Karen a Briana, naopak mi nesedli Nick s Lisou. Děj není moc originální, celkem snadno se dá předvídat, co bude následovat. Ale rozhodně se člověk u DSM nenudí.
Celkově: 80%

2. série
V podstatě se od první série nic nezměnilo, úroveň zůstala stejně vysoká. Ve druhé sérii se mi líbil vztah Briana a Nicka (ten nový byteček vypadal luxusně) a hodně emotivní byl příběh Andrey a Briana, záhadný konec její BIG 'C' (opět jsem obohacena o nový anglický tvar) jsem ocenila, byl skvělý nápad, i když možná trochu absurdní. Bohužel celý seriál byl pokažený úplným závěrem, kdy se Nick dozví to, co my všichni víceméně víme (nebudu raději spoilerovat) a DSM tak končí dokořán otevřeným koncem, které rozhodně nejsou mé oblíbené.
Celkově: 75%

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

DSM

Naprosto klasická soap-opera, která dodržuje snad všechny prvky jenž tento typ seriálu definují. Právě vzhledem k žánru mě poměrně dost překvapila aktivní účast Donalda Sutherlanda. Nutno však přiznat že celá první řada mi utekla neuvěřitelně rychle (asi i díky tomu že má jen deset dílů:-)) a že rodinné peripetie ultrabohaté rodiny Darlingových jsem si vcelku oblíbil. Pokud někdo chce zabít čas když venku prší a nemá na práci nic konstruktivního, tak vřele doporučuji :-). P.S.:Pochopitelně je třeba mít napaměti, že úkolem DSM není najít lék na rakovinu, ale "jen" pobavit diváka.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí