Dívka odjinud

Dívka odjinud (Lost Girl) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Den Fae

La Shashain. Slavnost, jež na jediný den stmeluje fae temné i světlé. Nedovoluje násilí a používání schopností. Jeden by řekl, že je to docela idylka. Jenže co když se objeví Banshee? Bytost, která podle mýtů předpovídá smrt?

Fae komunita bujaře slaví slavnost La Shashain v Trickově baru. Všemi kouty baru se však náhle rozezní „uširvoucí“ naříkání Banshee. Banshee předpověděla smrt faei Seanu Kavanaughovi, do soumraku by měl být po smrti. A tak ho Kenzi chce trošku rozveselit a poradí mu, ať si vytvoří seznam všeho, co kdy chtěl udělat.

Ukáže se, že Sean má nevyřešené problémy se svým bratrem Liamem, který se před lety přidal k temné straně. Seanovým velkým přáním je s bratrem se usmířit. Sám Liam však bratrovi ani po letech nedokáže odpustit a objedná si jeho vraždu. Sean ovšem zjistí odkud vítr fouká a s kuší v ruce jde Liama vyhledat. Oba sourozenci se začnou hádat a kdyby nebylo Bo, snad by někdo přišel i k úhoně.

Bo se dovolává rituálu zvaného Agallamh, kde by se měl vyřešit spor bratrů Kavanaughových. V opačném případě přijde o život ten, kdo se Agallamhu dovolává, tedy Bo. Oba bratři se hádají a už to vypadá, že pro Bo rituál neskončí vůbec dobře. Ale Kenzi nezahálí, dávný spor vyřeší dříve než ostatní a přivede osobu, která je skutečně vinna. Onou osobou je samotný Patrick Kavanaugh, otec obou bratrů. Ke všemu se dozná a bratři uzavřou mír.
A když už to vypadá, že budou všichni žít šťastně až do smrti... Sean Kavanaugh zabránivší zastřelení svého bratra padá mrtev k zemi.

Banshee přece nikdy nelže...

HUDBA V EPIZODĚ

Gambling With God (Magneta Lane)

Kenzi a Sean kradou kabriolet.

All That Is Thirst (Pati Yang)

Závěrečná scéna, kde Bo utěšuje Kenzi.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Calliope
HonZajs000