plakát seriálu

Dívka odjinud

(Lost Girl)

Epizoda 4×07 – La Fae Époque
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Una Mens obviní Dysona z porušení zákonů a mají v plánu ho popravit.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Podle Una Mens Dyson v minulosti brutálně zabil několik lidí. Pomocí Lauren se Bo vypraví do světa Dysonových vzpomínek a pokouší se zjistit, jak to vlastně tenkrát bylo.
Dyson býval velký bonviván a znali ho fae snad z celého světa. Jeho vzpomínky Bo vtáhnou do Francie, kde Dyson pobýval. Bylo to místo, kde poznal Tricka, a kde mu Trick pověděl o Helskóru, starodávných pekelných botách, po kterých pátrali nejmocnější fae. Povídalo se, že je našel tamější princ.
Dyson navštívil kabaret, ve kterém vystupovala a pracovala jeho milenka Flora. K Floře přišel jako zákazník právě princ a ona využila situace, aby mu ukradla Helskór. Dyson prince omráčil a přiměl Floru nasadit si boty. Jenže boty nebyly určeny pro ni a negativně ji ovlivnily.
Tímto tedy Bo zjistí, že Dyson je nevinný, protože vraždila Flora. Floru ale zastřelil Crater, princův sluha, a Dyson si její smrt vždycky dával za vinu, protože to on ji přiměl nasadit si Helskór.
Bo v Dysonových vzpomínkách zůstala až příliš dlouho a její vzpomínky už začaly splývat s jeho. Nebýt Lauren, Bo by zůstala ve vlčích vzpomínkách a zešílela by.
Zatímco má být Kenzi za pokus o osvobození Dysona spolu s ním popravena, Bo s Lauren jim na poslední chvíli přijdou na pomoc. Vymění jednu botu, kterou si Dyson schoval, za potenciální popravené a zjistí, že mezi Una Mens se skrývá Crater.
Druhou botu Dyson dal barmance z kabaretu, Angel. A o to bude obtížnější dostat ji zpět...

Hlavní postavy
Bo Dennis
Kenzi Malikov
Dyson Thornwood
Fitzpatrick 'Trick' McCorrigan
Dr. Lauren Lewis
William 'Hale' Santiago
Vedlejší postavy
dojička
francouzský farmář
Vex / princ Felipe III.
trenér boxu
strážný mnich
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevLa Fae Époque
Původní názevLa Fae Époque
Rok natočení2013
Premiéra22. prosince 2013
Česká premiéra12. července 2015
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka44 minut
Autoři profilu epizody