plakát seriálu

Divoký Zapadákov

(Divoký Zapadákov )

Názory uživatelů

Docela humorná parodie

Další ukázková absurdní tvorba, nyní z produkce slovenského bratra. Nicméně jsem byla po prvním díle velice příjemně překvapena. Parodie snad na každou westernovou hlášku, kostým, jméno či postavu je až k popukání (místy i fungovala) a i když vím, že mě tímto hodně lidí ukamenuje, mě se to opravdu hodně líbilo. Zasmála jsem se a pobavila. Horší už jen je to, že toto všichni nepříjemně kritizují, jelikož tvorbu srovnávají se zahraniční. Proč ale srovnávat jabka s hruškami? Je smutné, že tak vydařené a vtipné dílo nepochází z českých končin, kde se snaží sebevíce přizpůsobovat přes oceánské tvorbě. Zkuste se zamyslet a vzpomenout si, kdy něco tak vtipně-absurdního vzniklo u nás? Vybavuje se mi snad jedině Comeback, který je řazen k sitcomům. Právě v Americe takovéto komedie každým rokem vyhrávají Emmy a my si je rádi u nás pouštíme. Z tohoto pohledu je teda asi na místě vytknout stopáž, kdy v amerických komediích nikdy nedosáhne 30 min. Je jen škoda, že u nás toto prostě nefunguje a je mi to opravdu líto. Přesto se nebojím tvrdit, že za poslední dobu je to jedna z nejvydařelejších parodii (ba i možná seriálů, když si vybavím Ordinaci a Ulici), co se u nás (v československých končinách) natáčela.

Poznámka: Vím, že to sem nepatří, ale i tak to sem napíšu. Při shlédnutí, jsem si vzpomněla na legendárního Limonádového Joeho a říkala jsem si, kde je jen konec těm starým, dobrým parodiím na divoký západ.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Zdlouhavý Zapadákov

Podle názvu jsem očekávala šílenou kravinu. A ano, ona to opravdu šílená kravina je. Avšak díky solidním hereckým výkonům a slušným kulisám a kostýmům by to byla kravina koukatelná, dokonce si troufnu říci i zábavná, nebýt jedné věci. A tou je délka epizod. Každý díl má totiž (pro tento žánr naprosto absurdních) 50 minut! A to se prostě nedá vydržet.

20 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nuda

Nekonečná stopáž. Nuda a nezajímavé. Vždy, když zkouším Český nebo Slovenský seriál, tak jsem většinou zklamaný, bohužel si myslím, že Slovenská tvorba je vždycky o kapku horší. Určitě se najde někdo koho to bude bavit a ještě musím uznat, že kamera není nejhorší a asi 2x jsem se pousmál. Hodnotím po pilotu, dál koukat nebudu.

10 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Hlavne, že sa smejem...

Videl som zatiaľ síce len 3 časti, nie je to nič prevratné, ale dvojica Jack - Žľaza je perfektná. Pre mňa je to Maštalírova "životná" rola... Dobrý je ešte farár a šerif s rekrútom, ostatok je veľmi slabý odvar, i napriek tomu si myslím, že som sa tak dobre už dávno nezasmial. Za mňa môžem povedať, že i napriek mnohým slabým miestam sú tam okamihy, pre ktoré to budem pozerať kým to nezrušia.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

DZ

zaujímavé prostredie, dobrí herci, pár vtipných scénok. celkom by sa to dalo, ale čo mi prekáža je celková minutáž, je to príliš dlhé a občas sa tam objavujú hluché miesta

20 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé