plakát seriálu

Dobré mravy

(Good Behavior)

Názory uživatelů

Bad behavior

1.série
Tak tohle mě dostalo. Když si představím, že kvůli chvílemi nudnému pilotu, jsem seriál málem vzdala, chce se mi z toho plakat:) K pokračování mě přiměl konec prvního dílu, kdy jsem si řekla, že tomu šanci ještě zkusím dát ... no a po měsíci jsem se dokopala k druhému dílu a pak to sjela v podstatě naráz.

Nebudu předstírat, že mi ke kladnému hodnocení nepomohl Javier, který je tak sexi, že z něj budu mít ještě měsíc "vlhké" sny:D

Seriál bych asi popsala jako drama/thriller s velmi jemnými romantickými prvky - které mě na tom celém baví ze všeho nejvíc:) Dobré herecké obsazení a postavy většinou sympatické, i když je to u nich vybalancováno dost hraničně - Letty dělá neustále špatná rozhodnutí a Javier se občas chová jak skutečný debil. Chemie mezi postavami skvěle funguje a tak vám nakonec nezbývá, než být každý díl napnutí jak kšandy, jestli to poserou či neposerou, jestli je zabásnou, jestli někdo umře a romantické duše (jako já) stále čekají jestli mezi nimi něco bude či nebude:)

Určitě doporučuji, jde o jednu z nejvíc zažírajících se novinek poslední doby.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Be Good..

Mladá zlodějka a nájemný zabiják zní jako nesourodá dvojice a i se tak po většinu času tváří. Dvě naprosto odlišné osobnosti, které na sebe narazí vlastně omylem, ale i přes to jim to spolu svým způsobem funguje. Ke zlodějce a vrahovi přidejte ještě "stále mladou" matku hlavní hrdinky, syna jiné barvy pleti a lehce manipulovatelného kurátora a dostanete parádní mix postav pro vytvoření epického psychopatického krimi dramatu.
Pro mě jedna z nejlepších novinek této sezóny a částečná náhrada za ukončené Banshee.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Krimi,psycho.....?

Tak po shlédnutí tohoto seriálu jsem si říkal co to vlastně bylo.Byl to krimiseriál nebo psychothriller,v každém případě jde o velice zdařilou věc,kterou by byla velká škoda si nechat ujít.Jde o příběh mladé zlodějky,která se rozhodne dát si dohromady svůj špatně rozjetý život a její následné střetnutí s nájemným vrahem,který jí přinutí spolupráci.Ani jeden z hlavních hrdinů nemá potřebu věřit tomu druhému a přesto spolupráce funguje.
je to asi to nejlepší co jsem za posledních pár měsíců viděl a pro všechny co mají rádi napínavý děl a ne třeba Policii Modravu mohu tento seriál doporučit.....

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé