plakát seriálu

Doctor Horrible's Sing-Along Blog

(Doctor Horrible's Sing-Along Blog)

Názory uživatelů

Bad Horse Wants You

Ďalší geniálny počin Jossa Whedona. Predčil všetky moje očakávania. Absolútne dokonalé obsadenie na čele s Neilom Patrickom Harrisom a Nathanom Fillionom, ktorý si očividne svoju úlohu prisprostlého "hrdinu" užíva. Skvelý scenár, ktorý aj na takej malej dĺžke dokáže rozvinúť komplexný príbeh a rúca stereotypy o kladných a záporných hrdinoch. Muzikál samozrejme stojí hlavne na songoch a tie sú v tomto prípade neskutočne chytľavé. Už po prvom dieli som nedokázala dostať z hlavy "My Freeze Ray" a po niekoľkonásobnom pozretí poznám polovicu pesničiek spamäti. Proste brilantná jednohubka, u ktorej sa snáď čoskoro dočkáme rovnako kvalitného pokračovania.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

...

Další kvalitní počin Josse Whedona. Je sympatické, že do toho zapojil část rodiny, ale také, že je velmi sympatické herecké obsazení. Hudba mě taky nadchla a ukázala, že Joss není jenom geniální režisér a scénárista, ale že dokáže napsat a složit i pěknou písničku, což z něj dělá komplexního umělce. Opět se potvrdila známá věc Whedon=Kvalita :-)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ryba smrdí od hlavy

Úžasné! Nikdy bych si nepomyslel že se mi bude líbit romantický muzikál který paroduje super-hrdiny a super-padouchy. A ano, opravdu je to velice kuriózní druh seriálu (pochybuji se ještě někde uplatnil) který sice nehledám ale nad jeho výborným Doktorem Hrůzným se ofrňovat nebudu.
V zajímavém příběhu je (nebo tak to alespoň vidím) velké množství narážek na slabé stránky lidské populace, což velice oceňuji. Též se mi líbí nevšední dobrý charakter super-padoucha a špatný super-hrdiny. V seriálu nechybí ani dojemné scény kterých vám běhá mráz po zádech, ale to největší pozitivum není skvělý výkon a zpěv Neila Patricka Harrise nýbrž krásné, dojemné a chytlavé písničky.

Nejlepší Postavy: Dr. Horrible, Penny
Nejlepší Herci: Neil Patrick Harris
Nejlepší Epizody: Act III, Act II

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Cause your´re gonna die

Podezříval jsem ho z toho už dávno a teď to mám potvrzené, Joss Whedon je génius. Všechno, na co sáhne, dopadne perfektně (Buffy, Angel, Dollhouse, Firefly, Serenity nebo Avengers). A co se stane, když spojí síly geniální režisér a geniální herec (Neill Patrick Harris). Prostě bomba. Kde jinde uvidíte jako hlavního hrdinu šíleného vědce a jako záporáka superhrdinu? Tohle je prostě Awesome.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Doctor Horrible's Sing Along Blog

Na tohle jsem se podívala jen ze zvědavosti, párkrát jsem o tom něco četla. Nakonec mě to k sobě přitáhlo natolik, že jsem se vážně podívala. A jaký Doctor Horrible's Sing Along Blog podle mě je? Úžasný! Seriál utekl jako voda a já nakonec jen zůstala zmatená koukat na monitor. Úžasná jízda se skvělými a skvěle obsazenými postavami, trvající bohužel necelou hodinu. Tohle je přesně ten případ, kdy jsem si oblíbila záporáka (Dr. Horrible), který je vlastně tak trochu klaďas, a hrdinovi (Captain Hammer) fandila v tom smyslu "Hlavně, ať tě Dr. Horrible porazí.". Písně mi zněly v hlavě ještě dlouhou dobu. A já nemůžu říct nic proti. Možná jen proti délce, protože 45 minut je proklatě málo.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Dobré seriály stále existujú

Nehovorím, že nepoznám žiadny lepší ani populárny seriál, ale tvorcovia odviedli jednoznačne excelentný výkon!
Už len výber hercov- Felicia Day, N.P.Harris a i Colin alias Hammer nebol zlý, práve naopak, vo svoju rolu si neuveriteľne užíval.
Istá časť konca sa mi zdala síce trochu umelá, ale absolútny záver akékoľvek pochybnosti zmyl.
Nehovoriac o sountracku, ktorý ani po pol roku nemôžem dostať z hlavy.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Now the nightmare's real, now Doctor Horrible is here.

Je možné dívat se na snaživého zloducha, narcistického superhrdinu a naivní zastánkyni práv bezdomovců a cítit se přitom stejně dobře, jako když mě Whedon pouští do svého upírského vesmíru? Jde - o to víc, když si nemůžu přestat zpívat jednotlivé popěvky a přemýšlet nad tím, jak do sebe může všechno tak dokonale zapadnout i přes naprosto atypický závěr. Zábava jedné malé party lidí a geniální majstrštyk v jednom.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Let the hero win... Ups!

Na tuhle minisérii jsem se chystala dlouho. A ani nevím, jestli mini je to pravé slovo, protože opravdu trvala žalostně krátce! Muzikál s takovým obsazením a s Whendonem držícím opratě. No to prostě nemohlo být nic jiného než úspěch!

Harris se své role zhostoval úžasně. Byl absolutně realistický a jeho úžasný hlas mě uchvátil. Nathan Fillion po roli Malcolma dokázal, že pro něj žádná role není nemožná, obrovsky pobavil a dotáhl svou postavu k dokonalosti! Felicia Day je pro mě taková křehká květinka a její role Penny pro ni byla ušitá jak na míru. Simon Helberg a jeho nadproduktivní žlázy také pobavili.

Hudební čísla prolínající příběh jsou úžasná, zábavná a chytlavá. Některé songy broukám pořád a speciálně Brand New Day ztvárněná Harrisem je úžasná píseň, kterou už asi z hlavy nedostanu. A na závěr Everything You Ever je krásnou třešinkou na tomto lahodném dortíku :D

Tady prostě nemám co vytknout a to ani z pohledu své fanouškovské fanatičkosti udělat nemůžu. Tedy 100%!

Vážně doufám, že si Whendon udělá čas ve svém nabitém programu a Dr. Horrible nám opět zazpívá.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

All the angels sing because you're gonna DIE

Příběh Dr. Horribla je zvláštní tím, že "padouch" má ve skutečnosti v podstatě dobré srdce a "hrdinovi" vlastně moc nefandíme. Neotřelý příběh je příjemně zpracovaný, písničky jsou chytlavé, postavy pěkně zahrané a závěr nečekaný.
Chvílemi si rvete vlasy na hlavě, protože nechápete, co slečna na Kapitánu Kladivovi vlastně vidí, zvlášť když je k mání milý a mnohem sympatičtější Billy. Tomu pak samozřejmě nezbývá nic jiného, než se pokusit dostat do ELE, aby mohl odhodit ostýchavost a na slečnu svého srdce zapůsobil.
Jak to všechno dopadne se podívejte sami. Rozhodně to stojí za to.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Whedon umí velké i malé.

Tento webseriál mě osobně otevřel dveře do světa tohoto žánru. Je pravda, že jsem toho mnohokrát litoval, protože většina webseriálů mají při nejlepším průměrnou kvalitu. Ovšem tento je výjimka.

Seriál vznikl vlastně z nudy během stávky scénáristů a přesto vzniklo obdivuhodné dílo. Každá z postav jako kdyby byla psána přímo pro herce, který ji hraje. A na hercích samotných je i vidět, jak si celé natáčení užívali.

Je prostě vidět, že Joss Whedon umí točit velká díla jako Avengers, ale i malé projekty jako je právě tento.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Doctor Horrible

Joss Whedon a N.P Harris jako vždy nezklamali. Zase vytvořili skvělé dílo, to se jim musí nechat. Chytlavé písničky,výborný výkon herců a žádný streotyp kde všechno končí šťastně a vysmátě. Však kde jsou Joss Whedon a N.P. Harris se nic jiného nedá čekat než ,že to bude skvělé. Nic tomu nemůžu vytknout.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Evil League of Evil

Dlouho jsem čekala na seriál, který by mě konečně „donutil“ napsat názor. Téhle šílenosti se to povedlo. Píšu „šílenost“, ale rozhodně nechci naznačovat nějakou choromyslnost tvůrců. Spíš je to takový ten pocit, kdy si po vydařené akci usmějete a musíte říct: „To byla ale šílenost.“. A přesně takový milý pocit jsem měla po zhlédnutí.
Neila Patricka Harrise jsem si oblíbila už jako Barneyho v HIMYM, ale tady mě totálně dostal. Co jiného na to říct, je prostě „awesome“. Felicie Day je taková ta roztomilá a sympatická „holka od vedle“, ale i její zpěv mi přišel příjemný. A Nathan Fillion mi do role vypatlaného ochránce města taktéž docela sedl. Proti obsazení v podstatě nemůžu říct křivé slovo.
Jako muzikál se tento projekt může pyšnit několika velice vyvedenými písněmi, disponujícími slušnou chytlavostí (Brand New Day nemůžu od zhlédnutí dostat z hlavy a Slipping mě pobavil i celkovou scénou).
Netypičnost (on-line seriál, padouch jako hlavní hrdina…) a zároveň úžasnost tohoto počinu, jsou atributy, které dokázal Joss Whedon spojit opravdu na výbornou. Jedinou chybu vidím snad jen v délce. Ani ne 45 minut pro něco takhle skvělého je zoufale málo. Snad se brzo dočkáme pokračování.

90 %
91 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

:)

Awesome, awesome, awesome a ještě jednou awesome. :) Mě osobně sice celý projekt přišel ze začátku jako parodie se zápletkou neprosto primitivní - dobro×zlo + žena = zajisté dobro zvítězí a přes to prostě nejede vlak. Tohle jsem čekala.
Měla jsem opravdu chuť vypnout počítač po prvních sekundách, kdy na vás kouká 'Barney' /nic jiného jsem prostě napsat nemohla/ a chce zničit svět. Jenže již ve svém úvodním monologu si vás k počítači prostě připoutá a nedovolí vám vstát, ba ani na záchod /není to tak těžké, 40 minut snad zvládneme všichni :)/. Tady mi Neil Patrick Harris potvrdil 'kam přijde, tam zdobí'. I z Felicie Day jsem měla dobrý pocit, taková upřímná slečna. Jediný herec, který se mi nelíbil, byl 'Capitain Hammer'. Celou dobu jsem měla pocit, že ten pán prostě neumí hrát :(
Nejsilnějším článkem byl samozřejmě zpěv. Od těch se nemůžu odtrhnout a v uších mi zní pořád. Skvěle to všem 3 hlavním hercům 'ladilo' a vypadaly, že je zpěv i baví. Samozřejmě, nejlépe zpíval Neil Patrick, ale na to jsme si už zvykli, že 'je přece úžasný', no ne?:)

Musím dát jasnou 100, i přes tu DROBNOU nedokonalost. :) Naprosto geniální práce :)

100 %
90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

WOW

Úžasné, blížilo sa to k dokonalosti. Zápletka bola naozaj originálna, veď kedy je ten dobrý zlý a naopak. Neil Patrick Harris vie spievať veľmi dobre, určite sa hodí do takýchto muzikálov. Už len jeho hlas tomu dodával ten správny šmrnc. Captain Hammer bol napísaný veľmi dobre, Joss Whedon apolu s celou famíliou naozaj vie písať. Jediné, čo sa mi nepáčilo, bol smutný koniec, z ktorého som sa rozplakala, ale aspoň sa to nezmenilo na tradičný romantický slaďák s bozkom na koniec.

100 %
85 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Hrrible

Jako co k tomu rici, me se to opravdu libilo. Od Whedona jsem nic necekal, ale dostal jsem pomerne slusnou taskarici ktera me docela rekvapila. Jako levnost cisi z kazdeho rohu ale ta byla stejne chtena a herecke vykony u znamych hercu nemohly byt v podstate lepsi. Co se hudebni stranky tyce tak ta me naprosto uspokojila a nektere flaky jsem si daval znova a znova dokola.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

?

Nemôžem povedať, že by sa mi to nepáčilo, ale ani páčilo. Neil Patrick Harris, Nathan Fillion a Felicia Day, všetci úžasne spievajú, aj sa na nich príjemne pozerá. Simon Helberg tam podľa mňa nemusel ani byť.
V podstate tá trištvrte hodina vo mne nezanechala žiadne pocity. Ani raz som sa počas toho nezasmiala. Neviem, asi som nepochopila to všetko, čo sa iným páči. Možno, keby to má viac dielov, alebo by to bolo dlhšie. Príde mi to, ako keby to "zbúchali" za hodinu celé tri diely. Celé hodnotenie dávam len kvôli výkonu hlavných hercov, ostatné by som ohodnotila tak max 10%.

70 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Poklona !!

Šílený, Dokonalý !! Není co vytknout. Poklona hercům, režisérovi ...prostě vem ,kteří se zúčastnili. Myslím ,že je to úžasnej film. Neil Patrick Harris to ztvárnil dokonale. Líbil se mi nejvíce v HIMYM. Na tehle film se fakt stojí podívat. Je málo filmů ,který mají smutný konec a tenhle je zrovna jeden z nich (konečně). Mě nebaví filmy ,kde všechno končí Happy Endem.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Hammer is my...

Joss Whedon je scénaristický génius a u muzikálú to platí ještě tak stokrát víc (mrk, mrk Once More With Feeling) a u Dr. Horribla se mi to zase potvrdilo, protože tohle bylo fakt skvělé. Naprosto boží a legen (jenom si počkejte...) dární mix komedie, romantiky a akce s opravdu nepředvídatelným, ale o to zajímavějším koncem, skvělými songy (kovbojové) a skvěle napsanými charaktery, jak je ostatně u Josse zvykem. Koncert pánů NPH, Helberga , božího Filliona a okouzlující Felicie Day skutečně stojí za pozornost a dá se u něj litovat pouze jedné věci, a sice, že to nějakým způsobem nepokračuje a není toho víc. Takhle ale jde o parádní jednohubku nabitou neskutečným množstvím nápadů, u které vůbec nebude vadít, když ji uvidíte opakovaně. Protože tenhle muzikál, ve kterým je hlavní záporák sympaťák a klaďas kokot (Hammer is my penis) si to zaslouží. 85%.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Hammer is his p...

Pre mňa úplná lahôdka. Začala som to pozerať s takou malou dušičkou, že je to od Whedona a je tam Nathan...to nemôže byť zlé a mala som pravdu. Spevácke a aj herecké výkony skvelé, texty chytlavé, vtip, trocha tragédie a aj dráma. Kladný a zároveň záporný superhrdina Captain Hammer, až neuveriteľne sympatický "zlosyn" Dr. Horrible a medzi nimi krásna Penny.
Joss proste vie ako na to. Som silno ovplyvnená prítomnosťou Mr. Filliona, takže 100%

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

It`s A Brand New Story!

Mohlo by se to zdát jako stokrát ohraná písnička. On je zakřiknutý mladý muž, bezhlavě zamilovaný do dívky ze sousedství. Než se však stačí vyslovit, dívku učaruje sebejistý hezoun a věci se dají do pohybu... Přesuňte ovšem tuhle situaci do světa plného superhrdinů, do světa, který by měl mít výrazné rozdělení dobra a zla a pak z celým příběhem zamixujte a prohoďte tradiční role a nestačíte se divit, co všechno se může stát. Joss Whedon nám opět naservíroval luxusní lahůdku pro potěchu oka i ucha.

Tenhle miniseriál má všechno: geniální příběh, výborné herce, akci, vtip i hloubku myšlenek. Třešničkou na dortu je forma muzikálu, plného chytlavých melodií, které si budete ještě dlouho pobrukovat.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Bad Horse

Opravdu povedený muzikál ve kterém Neil Patrick Harris ukazuje že není jenom nadaný herec ale i dobrý zpěvák. Trochu praštěný příběh padoucha který se snaží dostat do Evil League of Evil a přitom se snaží udělat dojem na dívku z prádelny proti kterému stojí ochránce města Kapitán Hammer který spíš než mozek používá svaly. Muzikál má opravdu chytlavé písničky které jsem si okamžitě zamilovala a celý týden jsem skoro neposlouchala nic jiného :)
Jediné mínus vidím délce příběhu který si určitě zasloužil víc než necelou třičtvrtě hodinu.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

On Waiting List ELE:)

Tady není co řešit. Na tak malém prostoru se tu setkává tolik vyjímečných lidiček. A všichni umí zpívat:) Neskutečné překvapení, které mi ukázalo že v dnešní době se ještě najdou lidé , kteří dělají ne jen za peníze ale i pro potěšení svoje i druhých. Nezapomenu jak si Nathan užíval hraní hrdiny-naprostého idiota. Dokonalost sama:)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

So they say

Potom, co seriál skončil jsem zírala na obrazovku a během titulků jsem chtěla tleskat. Úžasná záležitost, skvělé písničky a parádní herecké obsazení. A ten konec, ten mě dostal.

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Originalita komedie a šílenost muzikálu zvítězila.

Tak dnes jsem se rozhodla se na to podívat a úspěšně to celé dokoukala. Takhle rychle jsem seriál(no on to je spíše krátký film)neviděla.

Whendon opět nezklamal. Originalita komedie a šílenost muzikálu zvítězila.
Originalita, šílenost, tohle obsazení, skvělé písně a humor. Co si více může divák přát? Jen škoda, že to je tak krátké.

Prostě a jednoduše 100%.

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Výborný úlet

Už dlouho jsem se u ničeho tak dobře nepobavil. Vtipné dialogy plné nadsázky. Výborní herci a skvělá zábava na pomezí parodie.

Pokud se chcete pobavit doporučuji.

90 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Whedon, Harris, Fillion a Day- len toľko stačí k dokonalosti

Joss Whedon, Neil Patrick Harris, Nathan Fillion, Felicia Day a muzikál. Je k tomu treba niečo dodávať?
Tak teda dobre- sympatické, chytré, originálne, svieže, vtipné, šialené a geniálne.

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Hrozná blbost

Proč? Jak? Cože? Po zhlédnutí tohoto paskvilu jsem si pro sebe říkal tato slova. Všechno je špatně. Příběh je obyčejný a nudný. Kdyby vyšel Megamind v roce 2008, tak bych napsal že ho kopíruje. Postavy nejsou vůbec vtipné, i když se křečovitě snaží. Dokonce i Nathan Fillion není zábavný a to mě mrzí hodně. A dokonce ani ty písničky nestojí za nic. Přirovnávaný Galavant je o několik úrovní výš. A pak ten konec ala HIMYM. No fuj už nikdy víc. Nechápu ty nadšené názory a hodnocení. No nic, dejte mi mínusek kolik chcete, ale tak to vidím já.

30 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

NPH

Pěkná oddechovka od příjemného tria, JW, NHP a NF

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí