Doctor Horrible's Sing-Along Blog

Doctor Horrible's Sing-Along Blog (Doctor Horrible's Sing-Along Blog) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Natáčení trvalo pouhých 6 dní.
Vložila: Ajka
Napsáno Jossem Whedonem během hollywoodské stávky scénáristů v roce 2008.
Vložila: Ajka
Nejstahovanější seriál na iTunes celých 5 týdnů v řadě.
Vložila: Ajka
Seriál byl časopisem Time jmenován 4. nejlepším televizním seriálem roku 2008, a to přesto, že byl vytvořen pouze pro internet a nikdy nebylo neplánováno, že by běžel klasicky v televizi.
Vložila: Dadulinka
Potom, co kapitán Hammer skočí na dodávku, kterou se Dr. Horrible pokouší unést, zničí přístroj Dr. Horribla, který dokáže vzdáleně ovládat tuto dodávku. Avšak pěst, kterou tento přístroj zničí, nepatří Nathanovi Fillionovi, ale režisérovi Jossovi Whedonovi
Vložila: Dadulinka
Laboratorní plášť, který má na sobě Dr. Horrible, je ten samý, co má Simon Tam na sobě v seriálu Firefly, když se přestrojí za doktora.
Vložila: Dadulinka
Doupě zla Dr. Horribla není kulisa. Ve skutečnosti je to opravdový dům, který byl předělán tak, aby vypadal jako laboratoř šíleného vědce. Různé lahve a hadičky, které jsou k vidění v pozadí, jsou ve skutečnosti dávkovače alkoholu ve speciálním baru, který byl postaven pro seriál. Dokonce obrovská židle, na které Dr. Horrible sedí, je ve skutečnosti součastí obývacího pokoje majitele domu.
Vložila: Dadulinka
Doktorův mrazicí paprsek, který později promění ve smrtící paprsek, je omračovací zbraň vojáků Aliance z Firefly obrácená vzhůru nohama.
Vložila: Ajka
Zadní dvůr studia Universal využitý pro scény v uličce a dramatický vstup kapitána Hammera, je jednou z natáčecích scén, které byly zničeny během požáru v roce 2008.
Vložila: Ajka
Fanoušci Josse Whedona si mysleli, že rozmazaný objekt, který je vidět vlevo v okně při úvodní scéně, je model kosmické lodi Serenity ze seriálu Firefly. Ve skutečnosti to však byl pouze obrys hrnců a pánví pověšených v okně, který náhodou připomněl svým tvarem známou loď.
Vložila: Tulrika

Filtr epizod