plakát seriálu

Doctor Who: The Infinite Quest

(Doctor Who: The Infinite Quest)

Názory uživatelů

Doctor!

Klasická 2D animace není v tomhle Doctorově starším kresleném kousku tak klasická a i když je lepší (dle mého názoru) než v mladším Dreamlandu, stejně byla celá taková prapdoivná a nedokázala mě pořádně vtáhnout. Jinak Martha Jonesová tady byla ještě otravnější než v seriálu, takže to celé zachraňuje zase jen Tennant, jehož Doctor je tentokrát... no, řekněme jiný, nudnější... Příjemným zpestřením byl také Anthony Head, respektive jeho poměrně charismatický hlas. Příběh sám o sobě rozhodně nebyl nejhorší, v hrané podobě by rozhodně fungoval mnohem, mnohem lépe, ale tentokrát byl holt slabší i scénáristicky, hlavně prostřední, téměř ničím zajímavá část, zbytek poměrně fajn. Takže jsem v předvečer Doctorova výročí musel udělit jen čtyří SLABŠÍ hvězdičky. 90%.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Doctor Who, ale přesto...

Je to sice Doctor Who a příběh je originální a velmi pěkný, ale všechno strašně shazuje úroveň animace. To je prostě nevýslovná hrůza. I Doctor Who: Dreamland měl animaci lepší. Za mě by seriál dostal 100% za příběh a 10% za animaci, takže jsem se rozhodl dát 90%.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Animovaný Doktor

Zajímavá změna, kdy doktor nezachraňuje Zemi nebo jinou planetu, ale je vlastně na cestě za "pokladem". Kovoví ptáci jsou bezva, ale animace je jinak velice slabá.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé