plakát seriálu

Dokonalý podraz

(Leverage)

Epizoda 3×01 – The Jailhouse Job
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Nate je v soukromé věznici. Tým plánuje jeho útěk, ale on to odmítá. Ale jen do chvíle, než zjistí, že jsou ve vězení uzavření nevinní lidé. - Na scéně se ovšem objevuje třetí strana, která přichází s neodmítnutelným návrhem.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Po předchozích činech se Nate dostal do soukromé věznice. I přesto, že by se ho tým mohl pokusit dostat ven, on svou vinu uznává a chce si trest odsedět. To se mění ve chvíli, kdy se setkává s Billym, který je ve vězení za převoz alkoholu přes hranice.

Tým zjišťuje, že CEO systému soukromých věznic, Adam Worth, podplatil několik soudců, aby mu do jeho vězení posílali občany odsouzené za malé prohřešky, kteří nebudou dělat problémy. Pokud by totiž jeho vězení nebylo do jisté části obsazené, ztratil by státní příspěvky a mohl by podnik uzavřít.

Sophie tedy připraví pro Wortha falešnou volební kampaň, zatímco Eliot se ve vězení vydává za lékaře. Společně se všem podaří, aby se o Wortha začala zajímat policie kvůli tomu, že pomohl Nateovi uniknout z vězení.

Na scéně se však objevuje také třetí strana. Tajemná žena s přízvukem jedná z Worthem a chce dokumenty o Nateovi. Později se s Nateem setkává a v podstatě ho začne vydírat. Požaduje, aby on a jeho tým dostali člověka jménem Damien Moreau. Ten je opravdu velkým zvířetem zločinu a jeho destrukce nebude snadná.

Hlavní postavy
Nathan Ford
Alec Hardison
Eliot Spencer
Sophie Devereaux
Vedlejší postavy
tlumočník
Adam Worth
Billy Epping
záhadná Italka
bodyguard
agent FBI #1
ostraha #1
Patrick Bonanno
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevThe Jailhouse Job (neoficiální název)
Původní názevThe Jailhouse Job
Rok natočení2010
Premiéra20. června 2010
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry3 110 000 diváků
Autoři profilu epizody