Dokonalý podraz

Dokonalý podraz (Leverage) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

The Radio Job

Muž jménem Latimer nabídne Nateovi práci, ale ten odmítne. Latimer proto najme Nateova otce. Ten se však zasekne ve vládní budově a Nate ho musí najít a dostat ven.

Latimer, bohatý obchodník, má s Natem "něco-jako-dohodu". Tentokráte ale Nate odmítne vzít práci pro něj. Latimer se proto obrátí na Jimmyho Forda, Nateova otce. Ten se musí dostat do vládního komplexu a ukrást zde patent. Zůstane však trčet v budově a Nate s týmem pro něj musí jít.

Brzy však zjišťují, že se jedná o léčku. V budově, která měla být zcela prázdná, střežená jen počítačem, se objevuje několik ex-kriminálníků, které si někdo najal. Záhy je budova také obklíčena FBI. Alarm však spuštěn nebyl, někdo je sem zavolal. Jimmy tvrdí, že musel tuto práci vzít, jinak by Latimer zabil Natea.

Jak Nate vymýšlí plán jak se z budovy dostat ven, musí do akce zapojit další vládní agenturu, Homeland Security. Navíc jeho otec kuje vlastní pikle.

Když se Nate a tým dostanou z budovy ven, Jimmy Ford jim uteče a setká se s lidmi, kteří ho najali. Předává jim patent, za který má dostat 2 miliony dolarů a vykoupit i život svého syna. Je to však past. Zločinci čekali, že se ukáže i Nate a oni je budou moci zabít oba.

Hardison vyhledá jeho pozici díky telefonu, ale je pozdě. Ve chvíli kdy všichni přijíždí k jeho pozici, nastražené výbušniny zničí celý komplex a zabijí Jimmyho. Nate je zraněn tlakovou vlnou z výbuchu.

Epizoda končí pohledem do cely ve vězení v Rockfordu, kde si svůj trest odpykává Victor Dubenich, jeden z prvních lidí, které dostal Nate za mříže.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ…

Narážky na další seriály

Pán času

Hardison: Motýlky jsou cool. (Bowties are cool.)

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

zipacna