plakát seriálu

Dokonalý svět

(Dokonalý svět)

Zajímavosti ze seriálu
Byt Michelle Pavlíkové (Jitka Čvančarová) se nachází v prvním patře domu na Malostranském nábřeží č. 3.
Malého Toníčka hraje v prvních dílech jiné batole. Jonáš Zíma ho nahradí až v druhé polovině seriálu.
V seriálu "vystupují" i dvě legendární kabelky, a to "loquitka" od Louise Vuittona a Birkin Bag značky Hermès, každá za zhruba 50 000 korun. Jednu z nich Michelle (Jitka Cvančarová) vyhazuje z okna. Navzdory snaze štábu uchránit ji co nejlépe se přece jen trochu odřela. Naštěstí jsou takovéto rekvizity proti nehodám pojištěny.
Kulečníkový stůl pro Davida (Saša Rašilov) a Kruťandu (Vanda Hybnerová) musela produkce do klubu Avion nastěhovat, protože ho tam nemají.
Exteriéry vydavatelství se natáčely v areálu bývalého holešovického pivovaru, v němž v současnosti sídlí firma Ringier.
V zoologické zahradě měla Zuzana Norisová sklouznout po lachtaní skluzavce a bála se. A tak se režisér Karas hbitě převlékl do plavek a předvedl jí, že to nic není. Voda tehdy neměla víc než 10 stupňů.
Když se poprvé potkaly seriálová šéfredaktorka Tereza Brodská a scénáristka Mirka Vopavová, která řídí redakci módního časopisu, zjistily, že mají tolik společného, jako by byly obtiskem jedna druhé.
Seriálové děti postavy Terezy Brodské jsou skuteční sourozenci, jejich otec, herec Karel Zima, hraje policistu.
Před kamerou prošlo zhruba 100 herců, 24 profesionálních modelek a řada známých osobností, mimo jiné topmodelka Simona Krainová, vítězka Elite Model Look International 2003 Denisa Dvončová či známý umělecký fotograf Robert Vano.
Nejvíc natáčecích dnů měla Eva Sakálová, následovali Jitka Čvančarová, Jana Hlaváčová a Saša Rašilov.
První řada seriálu vznikala 146 dní, během nichž bylo natočeno zhruba 450 hodin záznamu. Na rozdíl od jiných seriálů štáb pracoval filmovým způsobem, tedy na jednu kameru, kterou podporovala druhá.