plakát seriálu

Doktoři z Počátků

(Doktoři z Počátků)

Názory uživatelů

Průser

Jelikož Ordinace v růžové zahradě je už těžce vytěžené téma, tak si někde tam nahoře řekli, že ji vytěží ještě víc i když už není z vlastně z čeho. A tak se začalo vařit z vody, nesmyslných dějových linek a trapných vtipů.

Doktoři z počátku tak z původní blbostí nabobtnali do obřích rozměrů a směle se roztahují v hlavním vysílacím čase s nestoudně trestuhodnou šedesátiminutovou stopáží.

Samozřejmě. Aby byl seriál úspěšný u masového diváka musí se zkrátka zaštítit bandou známých jmen, kterým se nezbývá než divit. To za to musí asi dostávat těžké prachy, když se jim vyplatí ztrapňovat se v nesmyslných příbězích dvakrát do týdne.

Ze začátku to možná fungovalo jako místy příjemná a vtipná oddechovka. Teď už je to jen výsměch, kdy autoři najeli na úspěšný model ala Ulice, Ordinace, Cesty domů, Rodinná pouta a spol. Hold českého masového diváka opiješ sebevětší stupiditou. Hlavně když u toho nemusí přemýšlet a vtipy jsou tak prostoduché, že je pochopí i postižený Jaroušek.

Na tohle by mělo české zdravotnictví vydat varování, neboť sledováním seriálu přicházíte o část vašeho IQ. Dokud bude hold lidem v Česku stačit takto málo, aby byli šťastní u televize, budou nám dál podobné hrůzy dýchat na záda.

Navrhuji sabotáž televize a nahnat lidi povinně do divadla.

10 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

:/

Jako většina spin-offů naprostá zbytečnost..

Chudák doktor nešťastný z toho, že má dceru na vozíku (ano je to neštěstí, ale on z toho vyvádí, jako kdyby umřela) přichází do vesničky plné infantilních lidí a po krátké chvíli chce jít zas pryč... chová se ke všem nepříjemně a nikoho moc neuchvátí.. musím říct, že ani mě ne.

Dále přetahovačky o pana "úžasného" doktora.. na jedné straně barmanka, která se očividně chce uvázat, ale doktor nemá zájem, navíc mu hned v prvním díle nepřišla moc k chuti, ale protože sem všechny díly neviděla, tak opravdu nevím, kde se stal ten převrat. Na straně druhé mladá sestřička, který by tenhle rádoby úžasn doktor mohl dělat tátu....

V neposlední řadě nechápu proč se velká část seriálu točí pouze kolem léčebného centra, který se snaží tamní hostinský s "vedoucím" zmíněného léčebného centra zrušit... Trochu nelogické na tom je, proč se zaměstnanec snaží zrušit svou vlastní práci, ale proč né.. Scénaristi mají asi smysl pro humor...

Na seriál koukám pouze pro to, že v televizi nic jiného nedávají...
10% za snahu.. :)

10 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Seriál mne zklamal

Na začátku to bylo skvělé, žádné velké problémy, sem tam legrace a běžné starosti. Bohužel, prvních několik optimistických dílů začalo nabírat na obrátkách, ať už se jednalo o problémy doktora Panenky, což bylo ještě snesitelné. Později přišli na řadu „Šmejdi“, nedávno švagr Emy, nyní zase neuvěřitelná hloupost Vandy a Romana, kteří si nechají diktovat podmínky od nějaké nevěstky, Milena se pravděpodobně zbláznila a jak to vypadá, rozhodí tím vztah své kamarádky s Davidem. Mackovi se nechají vydírat jakýmsi podnikatelem a nedokážou si poradit. Vypadá to, že je vesnice plná trotlů, kteří sami sebe podceňují…
Jestli je hlavní důvod, že autorům seriálu došlo „básnické střevo“ tak ať to raději ukončí, protože po dnešním dílu ztrácí rozhodně více diváků než jen mne a moji rodinu. To už není seriál, ale slátanina všech možných nejhorších lidských vlastností a na to se vážně dívat nechci. Díky.

20 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

WTF?

Může mi někdo vysvětlit na co jsem se to teď těch třicet minut dívala? Tohle je už něco tak neuvěřitelného. Jako to si ty lidi co to točí myslí, že jsme tak tupí a že jim na něco takového budeme koukat? Něco tak předvídatelného jsem už fakt dlouho neviděla...! To Ordinace v Růžové Zahradě je oproti tomuhle NÁDHERA! Jsem z toho tak rozhozená, že ani nevím co bych k tomu ještě napsala. Ještě asi to, že máme opravdu málo herců, když vezmeme přehlídku toho, co tam vystupuje...! Nejvíc mě asi dostal Jaroušek (Martin Písařík), který hrál před tím Oskara Všetečku v Ordinaci v růžové zahradě a teď hraje v tomhle. Já tenhle seriál pochopila, že je to o Martinovy Stránském alias Dr. Kovář, takže jakoby Ordinace v růžové zahradě, ale zaměřená jen na něj. Moc tedy nechápu co tam dělá Martin Písařík, když už se tam jakoby objevil v podobě jiné postavy...! Lidi hlavně se na to za žádnou cenu nedívejte!

0 %
53 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
47 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Stručně

Seriál jsem ze začátku sledovala, pak mne přestal bavit. Ale pokud máte rádi ordinaci nebo tak, tak je to fajn seroš :)

20 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ne...

Sledovat typicky české vidláky ze zapadákova (pardon, myslela jsem obyvatele malebné české vesničky...) je docela utrpení. Jediné co stojí za občasné podívání je pubertální Kamila na terapii, ale i scény s ní přetékají trapností.

0 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

?!

Odkdy sakra postavy cestují mezi dvěma seriály? Co to má být? o.o

10 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí