plakát seriálu

Doktorka z Dixie

(Hart of Dixie)

Epizoda 2×06 – Děsný souboj (I Walk the Line)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Volby jsou za dveřmi a vypadá to, že dopadnou v neprospěch Lavona. Brick je nepříjemnější než obvykle a Magnolia, která potřebuje naučit řídit, požádá Zoe, aby otce vyšetřila, jestli mu něco není.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Wade si myslí, že má nedostatek sexu, což Zoe odmítá, přece má Emily. Nakonec Bricka přesvědčí, aby se nechal vyšetřit výměnou za učení Magnolie řídit. Při prohlídce se Brickovi zvýší puls při zmínce o Emily. Zoe se dozví, že mu dlouho nezavolala a přesvědčí ho, aby zbytečně nepřemýšlel nad tím, že někoho má a raději za ní jel. Vše dopadne dobře, protože Emily jen hodně pracovala, aby si mohla vzít volno a přijet do Bluebell.
Probíhá debata kandidátů a Lavon se do toho zaplete při pokusu promluvit o Ruby hezky. Ta rozhovor stočí tak, že to nakonec vypadá, jako by si slíbili společnou budoucnost, ať už volby skončí jakkoliv. Tým Lavona má za úkol přesvědčit nerozhodnuté voliče. George přesvědčí svoji přítelkyni Presley, aby šla volit, ale k jeho nemilému překvapení, volí Ruby. George si uvědomí, že už nyní začínají na povrch vyplouvat rozdílnosti, a tak se s ní rozejde. Dalším možným voličem je Tansy, jenže ta žije v přívěsu kousek od hranic Bluebell a nechce podvádět a přesunout se do města a moci jít tudíž volit. George přijede na pomoc a nechá se od Tansy ostříhat, protože tu rozčílilo, že Wade zase od ní něco chce a nezajímá ho, jak se jí daří a že dostala kosmetologickou licenci. Během stříhání se přívěs rozjede kvůli Wadovi a Georgeovi zůstane na hlavě vyholená pěšinka. Dojet do města ale včas nestihnou.
Lavon nechce nikomu dělat protislužbu za hlas a pohádá se s Lemon, která si moc přeje vyhnat Ruby z města. Ta prohlásila, že v případě prohry odjede. Zničená Lemon se přizná Annabeth k tomu, že měla poměr s Lavonem a myslí si, že k němu stále něco cítí. Chce to říct Lavonovi, ale ten běží za Ruby, aby jí pověděl, jak se cítí on. Brickův hlas rozhodne a starostou se stává Lavon. Všichni přítomní poté vidí, jak se líbá s Ruby.

Hudba v epizoděvložit další píseň

A World Away (Kelleigh Bannen)

Lemon přizná Annabeth, že měla poměr s Lavonem.

Pavement Ends (Little Big Town)

Wade jde za Tansy do jejího přívěsu.

Take a Step (Milo Greene)

Konec epizody.

Paper Doll (Natalie Hemby)

Lemon a Annabeth mluví o Lavonovi.

If You've Got the Money I've Got the Time (The Little Willies)

Tansy stříhá George.
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Lemon: Potřebuji, abys přemluvila všechny své pacienty, aby volili.
Zoey: Jo, to můžu udělat.
Lemon: Super, to už máme skoro dva hlasy jistý.
Lemon: Wade, dokonale se hodíš na to, abys šel do lesa za nějakým buranem z přívěsu. Naprosto tam zapadneš.
Annabeth: Lemone ne! Já se nepotáhnu hlubokým lesem, abych klepala na dveře přívěsu. Takový film jsem už viděla a komedie to teda rozhodně nebyla.
Hlavní postavy
Dr. Zoe Hart
George Tucker
Lemon Breeland
Lavon Hayes
Wade Kinsella
Annabeth Nass
Dr. Brick Breeland
Vedlejší postavy
Magnolia Breeland
Ruby Jeffries
Tansy Truitt
Tom Long
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevDěsný souboj
Původní názevI Walk the Line
Rok natočení2012
Premiéra13. listopadu 2012
Česká premiéra2. dubna 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry1 400 000 diváků
Autoři profilu epizody