plakát seriálu

Doktorka z Dixie

(Hart of Dixie)

Epizoda 1×19 – Osudová přitažlivost (Destiny and Denial)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Lemon se nevzdává naděje, že jí George přece jen odpustí. Zatím totiž o jejich rozchodu nikomu neřekl. Jak Lemon, tak Zoe se obávají, jak se bude George chovat, ale k jejich úžasu je v naprosté pohodě a má skvělou náladu. Wade se probudí ve své posteli a nevzpomíná si na události minulé noci. Ve sprše je nějaká žena, které patří velké šaty položené na sedačce.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Vyběhne ven za Lavonem a když se později vrátí, najde u sebe vysprchovaného Toma. Ten mu řekne, že ho potkal motajícího se u silnice, a tak ho dovedl domů a přespal u něj, protože byl unavený. Wade jde do baru a Shelley mu sdělí, že flirtoval se všemi možnými ženami. Pak k němu přijde postarší dáma a s úlevou tak zjistí, že si šaty pouze půjčil od její sestry, protože byl nahý. Doma pak vše rekapituluje s Lavonem a vzpomíná, na co všechno je alergický, protože má na ruce vyrážku. Napadne ho králík, kterého má pouze jeho ex-manželka Tansy, která je do něj pořád zamilovaná. Zavolá jí a ona mu doveze jeho auto. Také se od ní dozví, že spolu nespali, protože díky tomu, jak k ní byl posledně drsně upřímný, se snaží změnit svůj život. Studuje kosmetologii a vyhýbá se problémovým mužům. Za vše mu poděkuje, protože díky jeho chování se poučila a chce mít lepší život. Tom se dá dohromady s Wandou a dokonce si spolu na charitativním představení místo Lemon a Georga zazpívají. Tom pak říká Wadovi, že se loučí se staromládenectvím, protože je čas dospět, už tak strávil zbytečně moc času vzdycháním nad Zoe. Wade se sejde s Tansy, aby jí pověděl o svém úmyslu vlastnit bar.
George si užívá života a jede do baru do New Jersey, odkud zavolá Zoe, jestli by nechtěla přijet. Lavon se Zoe diví, že se tam chystá jet, protože si ji George nevybral, pouze zjistil Lemonino tajemství. Zoe najde George v baru zpívat a poté si před jedním párem hrají na novomanželé, kteří cestují po světě. Když začne hrát romantická písnička jdou tančit a následně se políbí. George navhrne, že by si mohli najít pokoj a Zoe jde nějaký dobrý sehnat, protože její matka má kontakty na všech dobrých místech. Když se vrátí, vidí, jak na George najednou dopadla celá záležitost s Lemon, protože zrovna hrají píseň What a Wonderful World, která měla znít na jejich svatbě. Zoe proto raději navrhne, aby se vrátili domů. Tam Lemon celá bez sebe klepe na dveře domu Zoe, protože se dozvěděla, že George si pořídil motorku a byl viděn se Zoe. Přijde za ní otec, který od Magnolie zjistil, že se s ní George rozešel. Lemon mu přizná, že ho podvedla. George po svém návratu potká Lavona a dá mu pěstí. Pak se staví za Lemon a přizná jí, že opravdu není v pořádku, protože mu tak ublížila, když ji miloval. Zoe poví Lavonovi, že má dobrou náladu, protože zažila nádherný večer a má naději, že by s Georgem mohli být skvělý pár. Pak si dá na zrcadlo ubrousek z baru, ve kterém se s Georgem tak dobře bavila.

Promo k epizodě
Hudba v epizoděvložit další píseň

Say It Again (Mariah McManus)

Závěrečná scéna.

The Trouble With Girls (Scotty McCreery)

Scotty zpívá a George se Zoe tancují ploužák.

Settle Down (Adam Zelkind)

Top of The World (Tim Myers)

Where Credit's Due (Yvonne Devaney)

Last Night, Alone (Yvonne Devaney)

La La Love (Tim Myers)

Rollin' (Gerrit De Boer)

I Am the Very Model of a Modern Major-General (Tim Matheson)

Jambalaya (On the Bayou) (Hank Williams)

Zpívá George (Scott Porter).
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Wade: Takže jsme spolu nespali?
April: Samozřejmě, že ne. Odmítla jsem tě, protože jsi předtím volal mé vdané sestře, ty prasáku!
Hlavní postavy
Dr. Zoe Hart
George Tucker
Lemon Breeland
Lavon Hayes
Wade Kinsella
Annabeth Nass
Dr. Brick Breeland
Vedlejší postavy
Kim Charlton
Pablo Charlton
Delma Warner
Tom Long
Magnolia Breeland
Wanda Long
Tansy Truitt
hlavní zpěvák skupiny
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevOsudová přitažlivost
Původní názevDestiny and Denial
Rok natočení2012
Premiéra23. dubna 2012
Česká premiéra20. března 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry1 280 000 diváků
Autoři profilu epizody