plakát seriálu

Doktorka z Dixie

(Hart of Dixie)

Epizoda 3×07 – Závod (I Run to You)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Zoe se vůbec nelíbí, jak moc se Joel kamarádí s Wadem a tráví s ním večery až do noci. Vůbec jeho chování nechápe a to o to víc, když se dozví, že už měl odevzdat první kapitoly ke své další knize a ještě tak neučinil. Lemon se snaží přesvědčit otce, aby začal randit, ale to ještě netuší, jaké nemilé překvapení zjistí. George si užívá s Lynly, ale zdrahá se o jejich poměru povědět Lavonovi. Ten připravuje tým na štafetový závod a porazit tak rivalský Fillmore a při tom se snaží vyhýbat Annabeth, aby nemusel řešit otázku, kam jejich vztah směřuje.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Lynly si zraní koleno po pádu ze sedačky, kde se líbala s Georgem a nemůže se účastnit závodu. Při rozhovoru s Lavonem, který jí poví, že on by se na ni nikdy nezlobil, si vzpomene, jak se jí George svěřil, jak je pro něj těžké tajit jejich scházení se před Lavonem, a tak mu to sama poví. George raději odejde z týmu, než aby se vzdal Lynly, která je potěšena jeho gestem, protože celou dobu tvrdil, že spolu nechodí. S Lavonem se usmíří, když mu řekne, že oni nikam nezmizí a buď to může brát dospěle, nebo si může zahrabat hlavu do písku a to stejné platí u Annabeth. Díky Georgeovi Bluebell vyhraje a Lavon se svěří Annabeth, jak po fiasku s Ruby a s Lemon nechce nic uspěchat, ale chce s ní být, teď jí alespoň jako gesto uvolnil místo v jeho kuchyni, a Annabeth je potěšená.
Joel má spisovatelský blok a nepomůže mu, aniž když Zoe promění část Rammer Jammer do podoby baru, kde Joel psal první knihu. Pak ho unesou bratři Tansy, kteří po Wadovi požadují, aby jim odpustil dluh, co u něho mají za pivo. Zoe vyřeší situaci tím, že navrhne, že by mu mohli dělat vymahače dluhů, a tak je Joel propuštěn a celá zkušenost mu dá námět ke psaní.
Lemon se konečně dopídí, kdo odkoupil Fancie's a je to Shelby. Vezme Bricka s sebou a oknem sledují, jak těhotná Shelby restauraci předělává.

Promo k epizodě
Hudba v epizoděvložit další píseň

O' Be Joyful (Shovels & Rope)

George a Lynly jsou v posteli, Zoe probudí Joela.

Headhunters by (Jamestown Revival)

Second Child, Restless Child (The Oh Hello's)

Během Relay Race v Bluebell,

Flying (Green River Ordinance)

V Rammer Jammer poté, co Bluebel vyhraje soutěž.
Hlavní postavy
Dr. Zoe Hart
George Tucker
Lemon Breeland
Lavon Hayes
Wade Kinsella
Dr. Brick Breeland
Annabeth Nass
Vedlejší postavy
Rockett Truitt
Chicken
Rudy Truitt
Todd Gainy Sr.
Meatball
Tom Long
Wanda Long
Wally Maynard
Dusty LeMaire
Carolee O'Connell
Edward Fancie
Joel Stevens
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevZávod
Původní názevI Run to You
Rok natočení2013
Premiéra18. listopadu 2013
Česká premiéra10. prosince 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry1 030 000 diváků (0,40 rating ve skupině 18-49)
Autoři profilu epizody