plakát seriálu

Doll & Em

(Doll & Em)

Názory uživatelů

Doll a Em

Seriál jako tenhle musí mít postavy, které vás budou bavit. Nemusí vám být přímo sympatické, ale když je považujete za živé hovězí a jsou vám ukradené, taky to není nejlepší.
Doll se nedaří, tak přijede do Ameriky, kde se její nejlepší kamarádka Emily proslavila jako herečka, dělat jí asistentku. Bydlí v jejím domě, Emily ji živí, dokonce jí dá práci a Doll překvapeně zjišťuje, že od ní očekává, že bude dělat tu svoji práci. I když se baví o tom, jaká to bude sranda, normální člověk považuje za samozřejmé, že Emily Doll nebude platit za to, že se válí kolem ní, ale že bude taky něco dělat. Ale pokaždé, když se Emily musí postavit do pozice šéfové, Doll se chová jako chudinka, která se hrozně zklamala ve své sobecké nejlepší kamarádce. Ona ta Emily taky není žádný zázrak. Je to jedna z těch kamarádek, kterou jsme měly nebo máme všechny, ta, která je vždycky ta hvězda a nemá ráda, když ji kamarádky zastíní. Máme je rádi kvůli jiným jejich vlastnostem, ale když se s nimi odcizíme, s odstupem nám dojde, že to vlastně bylo dobře a že je bez nich líp. Tyhle pocity jsem z hrdinek získala už po první epizodě, ale ta i přesto bylo jakž takž zábavná, tak jsem zkusila druhou. Její hlavní zápletka? Emily jde na večírek a Doll zůstává doma, jde si v plavkách číst na zahradu. Najednou Doll zjistí, že zůstala zavřená na zahradě a Emily už odjela. Nemá klíče, telefon, nic, takže mrzne venku hodiny, než Emily přijde domů. A jak to vidí Doll? Emilyina vina. Ano, asi ji tam nechtě zamkla Emily, ale když vím, že nikdo nebude celý den doma, tak si několikrát zkontroluju dveře, vezmu si k sobě telefon, nespoléhám na to, že ženská, která je na odchodu přirozeně nervózní a bude úspěch, když zapomene jen na jednu důležitou věc pro sebe, myslí ještě na mě. A to já mám dost sousedů s klíčem o domu.
U celého seriálu si říkáte jen věci jako: Proč jsou ty dvě kamarádky? Proč si ji ještě k tomu nasáčkovala domů? Proboha, ta ženská je nesamostatná! A než se nadějete, uplynuly už dvě minuty epizody. Jenomže sakra, ono jich to má 20. Co překousnete u pilotu s tím, že je to pilot, už u dalších dílů trpět nechcete. A na komedii humorných částí exponencionálně ubývá.
Za mě stačí. Ale nápad to není zlý a v dnešní éře originality se vyplatí počkat, jestli náhodou nedojde na americký remake, kde budou vtipy možná stupidní, ale aspoň třeba budou.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk