Epizoda 4×07 – Vegas kontra Boston (What Happens in Vegas Dies in Boston)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.
V letadle, které patří lasvegaské síti hotelů a heren, zemřel Tommy O´Brien. Byl to hazardní hráč a ve svém kufříku vezl tři miliony dolarů. V letadle jsou s ním ještě Sam Marquesová a Danny McCoy, oba ze stejné společnosti. Tommy má na levém spánku pohmožděninu a prasklou lebku. Danny se hned přizná, že ho praštil, aby se přestal sápat na Sam. Woody ale zjistí, že Danny má výborný vojenský a policejní výcvik, takže se zdá nepravděpodobné, že by neodhadl sílu úderu.
Nigel podle Tommyho otisků zjistí, že měl více než deset různých identit v několika státech. Na kufříku s penězi, který byl připoutaný k Tommyho ruce, se všude našly otisky Sam i Dannyho. Prý se jen snažili zabezpečit peníze, které mají na starosti. Tommy pravděpodobně zemřel na infarkt, způsobený nějakými elektrošoky, což dokazují spálená místa na jeho hrudníku.
Jordan zamkne kufr s penězi do chladicího boxu. Na patologii se objeví Ed Deline z hotelu, jemuž patří letadlo, kde zemřel Tommy. Obviní Garreta z toho, že se on a jeho lidé snaží vyrobit pro policii důkazy proti Dannymu. Woody s Nigelem našli v letadle paralyzér, na němž jsou otisky prstů jak Sam, tak Dannyho. Pak se patologií rozezní alarm a kufřík i s penězi z chladicího boxu zmizí.
Mezitím ohlásí Florence Millsová, že po příchodu domů našla svého syna Jeffersona mrtvého na zahradě jejich luxusního sídla. Chlapec byl prý ve svém pokoji, pak šel ven a někdo ho zabil. Bug získá z jeho kotníku otisk, podle kterého by mohli určit vraha.