plakát seriálu

Dva a půl chlapa

(Two and a Half Men)

Epizoda 12×13 – Dědouš miloval svý holky (Boompa Loved His Hookers)
97 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Walden má strach ukončit vztah se slečnou McMartinovou, aby neohrozil téměř hotovou adopci, ale dochází mu, že nemá na vybranou. Lyndsey si mezitím hledá byt a chce, aby Alan bydlel s ní, jenže ten by nejraději umřel v domě na pláži...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Poté, co se spolu Alan s Lyndsey usmíří, Lyndsey se začne poohlížet po bytě a následně požádá Alana, aby s ní bydlel. Jenže Alanovi se žádný byt nelíbí a nakonec přiznává, že jediným dokonalým místem pro něj je Waldenův dům na pláži. Lyndsey ho pouští k vodě, protože víc než ji chce právě dům na pláži.

Walden se po menším ostýchání ohledně rozchodu se slečnou McMartinovou rozhodne ji konfrontovat a vzájemně se na rozchodu shodnou, navíc oficiálně dokončí adopci Louise, čímž se celá šaráda šťastně uzavírá. Alanovi i Waldenovi ale později dochází, že jejich přítelkyně pro ně byly dokonalé, a tak je chtějí oba dva získat zpět.

Alan se marně snaží dostat k Lyndsey, která na letišti čeká na letadlo do San Francisca. Nakonec se mu podaří k ní dostat a vyznat jí lásku, bohužel za doprovodu paralyzérů letištní ostrahy. Walden požádá slečnu McMartinovou o druhou šanci a ta po menším váhání souhlasí.

Hlavní postavy
Walden Schmidt
Alan Harper
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
slečna McMartinová
Lyndsey McElroy
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevDědouš miloval svý holky
Původní názevBoompa Loved His Hookers
Rok natočení2015
Premiéra5. února 2015
Česká premiéra24. srpna 2015
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry9 390 000 diváků (2,30 rating ve skupině 18-49)
Autoři profilu epizody