plakát seriálu

Dva a půl chlapa

(Two and a Half Men)

Názory uživatelů

Alan survive everything.

Dva a půl chlapa je přesně ten typ seriálu, kde se kombinují moje nejoblíbenější typy humoru, proto jsem byla skalní fanoušek již od prvního dílu.

Charlie.
Série s ním byly ty, které z tohoto seriálu udělaly klasiku a jeho odchodem už se to začalo bortit.
Postava Charlieho byla naprosto legendární. Jeho pohyby, grimasy, hlášky, reakce, styl a povaha jsou prostě dokonalé.
Vždycky to svým cynismem dokázal okořenit, dát tomu říz a k tomu mu dopomáhaly i jeho vztahy s Alanem, jeho matkou a Jakem.
Série s ním měly podle mě mnohem ostřejší a výraznější humor a to mě prostě bavilo.

Walden
S Waldem dostal seriál úplně jinou podobu. Změnil se celkově celý interiér, nedbalá staromládenecká elegance domu dostala řadu světlých barev a ajtácké vybavení, což mě se osobně nelíbí. Raději jsem měla to opilecké doupě, než tu technařinu. Všeobecně nemusím moc vidět filmy nebo seriály s moderní technologií IPhonů atd. Mám raději, když jsou mobily v kapsách a počítač se používá v ojedinělých případech.
Taky se vytratila pointa seriálu, která je i v jeho názvu.
Z Alana se stala mnohem více odolná pijavice, který se ani nesnaží z té tísně nějak dostat a užívá si pohodlí, kterému mu Walden nabízí.
Je pravda, že seriál i přes všechny tyto mínusy nebyl špatný, ba naopak. Walden tam skvěle zapadnul, i když mu to chvilku trvalo, nicméně i jeho hlášky stály za to a interakce s Alanem byly skvělé. Sice mi Charlie nepřestal chybět, ale i s Waldem to byla sranda.
Nemohu si pomoct, Alan a Walden se mi moc líbili jako pár a doufala jsem, že nějakým způsobem spolu budou, protože jim to fakt sedělo.

Oblíbené postavy.
Charlie, Berta, Jake, Alan, Walden, Kandy, Evelyn.

Neoblíbené postavy.
Judith, Lindsay, Jenny, občas Rose.


Finále.
Jedním slovem-Průser. Sice bylo hezké, že se objevily postavy, co jsme dlouho neviděli, ale to cameo a jistá kompenzace Chucka Lorra, to fakt nebylo nutné.
Sice bylo hezké si udělat srandu z toho, jak se nemuseli on a Sheen, ale i tak to vypadalo divně.

Upřímně nejsem názoru, že to mělo skončit, když Sheen odešel, ale ta poslední série bylo už docela vaření z vody a člověk to sledoval spíše ze setrvačnosti.
I tak dávám 90%, mín si prostě nemohu dovolit.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Dva a půl chlapa - Walden

Seriál Dva a půl chlapa mě zaujal už co jsem viděl první díl, zamiloval jsem si ho a sledoval jsem to neustále(i teď co jsem to dokoukal si občas nějaké díly pustím). Když Charlie Sheen odešel ze seriálu a nastoupil Ashton myslel jsem že to pro moje sledování bude konec, sledoval jsem tak nějak pomalu 9. sérii s určitým odporem k Waldenovi, ale ke konci série se mi zalíbil a pak už jsem na to koukal jako normálně, nakonec se Ashton opravdu osvědčil a bylo skvělé se na něj dívat, takže nakonec mám rád oba.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Dva a půl chlapa

(Co napíšeš, TheDoll, hmm?)
Asi toto- série, kde hraje Charlie Sheen= bomba.
Ale s Ashtonem to ztrácí bohužel kouzlo. Nechci seriál pošpinit jen kvůli změně postavy, herce, zápletky. Ale kleslo to malinko...

Dokud tam hraje Charlie, tak mne to baví. Víceméně. Akorát tak na odreagování. Člověk se pobaví.
Pak... neříkám, že Ashton je špatný herec a seriál jde celý do kopru. Jen mi tam chybí Charlie a tak nějak to ztratilo to hlavní, proč jsem na to koukala.
Protože Charlie- to byl Bůh!

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Charlie je proste Charlie..

Tento seriál jsem naprosto milovala. Už od prvního dílu jsem nemohla odtrhnout oči. Charlieho pohrdání Alanem, matkou, jeho černý humor, no prostě vše co se Charlieho týče bylo famozní a proto pro mě seriál Charlieho úmrtím skončil. Ačkoliv sedmá a osmá série už nebyly jedny z nejlepších i přes to byly rozhodně zajímavější než když Charlieho vystřídal Ashton. Ashtona mám jako herce velice ráda, ale v tomto seriálu jeho role absolutně postrádala pointu. Pokud hodnotím seriál s Charliem Sheenem je to naprosto skvělý seriál a určitě stojí za shlédnutí. I přes špatný závěr mi to nedá a nemohu tomuto seriálu dát méně než 90%.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Klasika

Dva a pol chlapa pozná asi každý, už len kvôli TV. Najprv ma neskutočne bavil. Celkom hezky bolo ukázané, ako na nieažtak atraktívneho chlapa (mrzutého a časom aj nie úplne funkčného) dokázali baby letieť vďaka peniazom. Alan tomu dodával taký ten správny dojem "útulnej domácej žienky" a Jake (pokým bol malý) mal neskutočne dobrú rolu.
Seriál má za úlohu najmä pobaviť a to sa mu darí.

Ashton mi tam pri jeho nástupe vôbec nesedel, časom však časti celkom naberali opäť podobný dojem ako pri Charliem.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Najprv super, teraz ...?

Tento seriál som milovala. V každej časti som sa tešila na Charlieho a jeho super hlášky, tiež aj na Alana a jeho smutné a zároveň vtipné životné situácie.

Musím sa priznať, že od kedy Charlie nie je v seriály nevidela som celú ani jednu časť. Nehovorím, že teraz seriál upadol ale jednoducho mi tam chýba Charlie a už ma to bez neho nebaví.

Seriál nemôžem hodnotiť celkovo, keďže som nevidela všetky serie ale série kde hral ešte Charlie hodnotím 80%.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Už to dávno není ono

Dva a půl chlapa od roku 2003 ušel opravdu dlouhou cestu. Začátek to byl vynikající. CHarlie Sheen a John Cryer dělaly opravdu c mohly . Nesmíme také ovšem zapomenout na roztomilého Anguse. Toto trio fungovalo celých 8 let. Postava Charlieho Harpera byla naprosto dokonalá . Jakoby odrážela skutečný život Cheena . Který pije má strach ze závazků a tak seriál vlastně stavěl na jeho lásce k piti alkoholu a ženám na jednu noc . Naproti tomu Jeho bratr Parazit Alan je ušlápnutým opakem svého bratra . Po celých 8 let seriál nepostrádal vtipnost a dobré herecké výkony všech herců . Pak se to však začíná kazit . Sheen do sebe pumpuje co se dá . Je na lečení a poté když urazí producenty je ze seriálu vyhozen. Na jeho místo nastupuje nemastný a neslaný Ashton Kutcher a vlastně celá pointa sitcomu to na čem byl vystavěn se rázem mnění . Angus už ze seriálu taky odešel takže sitcom ztratil své dva opěrné body . To se opravdu hnikomu nelíbí a důkazem toho je klesajicí sledovanost v USA . Tohle už není od 8 serie dva a půl chlapa a protahování tomu jen škodí. Už je prostě konec

90 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Ashton válí...

Očividně půjdu proti proudu, ale mě se seriál začal líbit až po odchodu Sheena. Vídavala jsem to sem tam v televizi (tedy s dabingem, což pravda je poměrně klíčové), ale nikdy mi tam nepřišlo nic vtipné, bylo to předvídatelné, trapné, ohrané. Sheen byl strašně nesympatický...za mě naprosto neuvěřitelné, proč by se na něho lepilo tolik bab (ty jeho ohozy! co ty ponožky do půl lýtek?). Pak jsem viděla v TV jeden díl s Kutcherem a dala jsem tomu šanci... Teď se na to dívám s titulkama a musím říct - mnooohem lepší... Kolikrát se zasměju nahlas, a to je u tohoto seriálu co říct. Kutcher je rozhodně uvěřitelnější a dá se na něho koukat...

60 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Dva a půl chlapa

Jeden z amerických sitcomů, na který se dá dívat. V seriálu nejsou žádné trapné scény. V každé větě je nějaký vtip nebo nějaká hláška, která ke správnému sitcomu patří. Je dobře, že režisér obsadil do role jednoho poměrně známého herce a druhého méně. Jake mi v seriálu přišel sympatický a taky měl dobré hlášky, byť to byli tři slova. Dále praštěná a na Charlieho natěšená sousedka, "zlá" matka a správná domácí hospodyňka Berta. Tak to má být!

100 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Charlie

Dva a půl chlapa je jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Do konce 8. série je mé hodnocení každého dílu 100%. "Miluju" Charlieho, Alana a Bertu a taky Esmeraldu.

Stejně jako BBT je T&HM seriál, na který se můžu a chci dívat stále dokola a nikdy mě to neomrzí. Škoda, že to takhle skončilo. Spojení Charlieho a Jona bylo podle mého naprosto geniální.

V 9. sérii se moje hodnocení snížilo o cca 15%, baví mě to stále, ale bez Charlieho a s Ashtonem to není ono. Jon je stále brilantní.

Super seriál!

100 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Před Charliem a po něm

Chtě nechtě u tohohle seriálu bude každý muset porovnat to, jaký byl s Charliem a jaký byl bez něj. Charlieho jsem měl rád, jeho postava byla fajn a člověka dokázala pobavit. Charlie, Alan a Jake, ale i Rose, Berta nebo Evelyn byly skvělá parta. Je naprosto neuvěřitelný, že tohle žilo 8 sérií na jednom vtipu a opravdu úspěšně....

Opravdu jsem byl zvědavej na to, jak se tvůrci poperou s výměnou, která musela nastat. Výměna se podle mě poměrně podařila a Walden neboli Ashton byl solidní náhradou. Nepatřím k těmu, kteří Kutcherem opovrhují, podle mě je komik slušný (viz 70's Show). Ano, není to Charlie, nicméně i tak seriál zůstává vtipnej. Naopak příchod Waldena vlévá seriálu do žil novou krev. Oproti tomu Alan klesá až na úplné parazitické dno, odkud není návratu a trošku mi to vadí. Je opravdu o hodně horší než býval.

Příchod Waldena se tedy vcelku povedl a i když postupně zmizela celá ta pointa (dva a půl chlapa), protože i Jake odešel a byl nahrazen nalezenou dcerou Charlie, tak mě seriál bavil. Bavil mě až do konce, do poslední odvysílané epizody a budu na něj vzpomínat v dobrém. Jedno z nejpovedenější hostování má na svědomí Mila Kunis. Závěrečná epizoda mě pobavila, i když tam samozřejmě bylo pár věcí, které nebyly ideální. Nelíbila se mi celá závěrečná scéna s (piána) a celkově epizoda nepůsobila úplně takovým tím rozlučkovým dojmem. Na druhou stranu, povedené hlášky tam byly, Arnie jako host taky zaválel. Už jsem viděl lepší finále seriálu, ale i horší...

90 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Dva a půl chlapa -> Dva Tragédi

Tento seriál jsem měl opravdu rád. Charlie Sheen skvěle hrál výborně připravenou postavu. Jeho vtipy byly skvělé, grimasy a pohyby výborné. Postava Jakea jako dospívajícího kluka byla taky parádní. A Alan jako tragický otec dotvářel tuto skvělou "rodinku", se kterou jsem se nikdy nenudil.
Jak šel čas a Angus, tedy i Jake, dospíval, stával se seriál méně vtipným, což vyvrcholilo odchodem Charlieho ze seriálu. Několik dílů s Ashtonem bylo dobrých, ale po pár dílech seriál upadl a v této šedi se držel téměř dodnes.
Poslední díly s Charlieho dcerou nejsou zas tak špatné a možná by se mohla alespoň trochu úroveň seriálu zvednout. Na seriál koukám stále, spíše už z povinnosti.

Pokud bych tedy hodnotil původní série s Charliem, dal bych slabších 90%. Některé díly byly úžasné, jiné dobré, ale poslední díly s Charliem už tak dobré nebyly.
A pokud bych měl hodnotit díly s Ashtonem, hodnotil bych je 40%.
Dohromady tedy 60%

60 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Pět polovin chlapa

Tady je to asi jako s TBBT - napoprvé to je nudné. Napodruhé to je milé. Napotřetí se usmějeme. Napočtvrté si slibujeme, že se koukneme i popáté.

Když jsem poprvé přišel k tomuto seriálu, viděl jsem jednu z těch lepších epizod, která mě nevarovala před nástrahami ostatních - jedna z nevýhod tohoto seriálu je, že je až moc osobní - některé hlášky, zápletky i scény bych úplně vypustil.

Na druhou stranu, toto vyvažuje Charlieho nenucený sarkasmus, který si okáže poradit v každé situaci. A protože mu Alan a Jake dokonale sekundují (zvláště Jake v prvních sezónách - jak vyrostl už to nebylo ono, a dostal se spíš do pozice tlustého paka). Do seriálu vstupuje přiměřenou měrou i jejich matka, Jakeova babička, která ale, nechť je to Američanům spíš ke zlosti, že se snaží nacpat úchylnost do každého seriálu, ale někde je to už vážně nepatřičné. Viz babička a její chutě. Ale obyčejná, hodná babička by nebyla pro seriál ono, co, USmani?

Nedá mi to, abych se nevyjádřil k tomu, co se stalo s hlavní postavou.. nejdřív k jejímu vývoji. Celý seriál jsem čekal, že Rose bude tou Charlieho vyvolenou, vše k tomu směřovalo, ale výsledek? Nula nula nic. Pardon, vlastně jsme slyšeli, že byli spolu v Paříži - a to přitom Rose vůbec nebyla ošklivá holka!
Druhá věc je potom odsunutí Charlieho Sheena ze seriálu (za což si může víceméně sám, ne snad kvůli alkoholu a drogám, ale kvůli nehorázným finančním požadavkům), díky kterému pro mne osobně seriál skončil. Viděl jsem první epizodu deváté řady, ale po zjištění, že Kutcher má pouze nahradit Sheena na pozici milovníka a že má dělat úplně to samé, jako Sheen (bez ohledu na to, že je to jiná postava, jde v podstatě jen o výměnu herce), jsem naznal, že nemá cenu se na seriál dále dívat.

Celkem se ale jedná o jeden z mých oblíbenějších seriálů.

80 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

"Get out of my House"

Dva a pol chlapa je môj najobľúbenejší komediálny seriál. Dokonca po jeho objavení mi ostatné ani neprídu tak vtipné ako niekedy. Moje hodnotenie však patrí iba prvým 8 sériám, pretože po odchode Charlieho som to ako mnohí ostatní vzdala...Videla som pár dielov novej série a skrátka to už nie je ono...Charlieho a Alanove hádky boli to najlepšie na seriály a zrazu je to preč. Jake vyrástol, Charlie je preč a umelo vsunutý Ashton seriál už nedokáže vrátiť (a áno Ashtona mám celkom rada, takže môj problém rozhodne nie je s ním ako hercom). Samozrejme aj ostatné postavy sú nezabudnuteľné ako Evelyn ,Berta či geniálny Jake. Ešte aj teraz, po tom čo som každý diel videla naozaj mnoho krát, si ho často zapnem a pripomeniem tie najgeniálnejšie hlášky. Rozhodne teda pre mňa!!:)

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Two and a Half Men

Sice vídám jenom dva díly týdně, ale i přesto se mi to líbí. Je to správná trojka, nejvíce mě dostávají hlášky Charlieho, ale i ten malý Jake umí dost dobře zaperlit, no a Alan je skvěle doplňuje, je to takový skvělý moula. Akorát nedokážu pochopit proč to nova začala dávat od druhé řady, ale jinak je to vážně dobrý seriál, který vás zaručeně pobaví.

70 %
76 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Dva a půl chlapa

Není to vyloženě pecka jako BBT, ale přesto je to seriál velice populární, který mě dost pobaví. Každopádně jsou slabší díly a lepší díly, ale celkově patří do té lepší skupiny mezi seriály. Ale po odchodu Charlieho Sheena bych řekla, že kvalita tohoto seriálu klesla, ze začátku jsem si to tam bez něj nedovedla představit, ale nakonec jsem si zvykla i na Ashtona Kutchera.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

:)

Bez mučení se přiznávám,Dva a půl chlapa sleduji až od deváté série kdy už tam není Sheen,pár dílů jsem teda viděla,ale vůbec se mi nelíbil a tak mě moc potěšilo,že se hlavní role ujal Ashton Kutcher neboli Walden Schmidt,vím že je to vlastně o něčem jiném,ale já fakt Charlieho nemusela

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Dva a půl chlapa

Bem bem bem bem bé be be bem bem. Sitcom, kde každý díl zaručeně pobaví. Charlie pro mě představuje toho pravého chlapa, který dokonale dokáže svést ženu svým šarmem a charakterem. Škoda že Angus už není to co dřív a že ho natolik ovlivnilo náboženství a taky že Charlie už v nových sériích nepokračuje. Ashton se své role chopil skvěle, i s ním se dokážu také skvěle zasmát.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jeden z nejlepších sitcomů

Nato, že na sitcomi moc nekoukám, jsem si tenhle seriál oblíbila. Bývaly doby, kdy jsem ho odsuzovala, protože takové seriály nejsou zrovna dvakrát mým "šálkem kávy". To se ale změnilo, kdy jsem zcela znuděná a nemocná ležela v posteli a koukala na bednu. Dva a půl chlapa bylo jediný, co mě za ten den dokázal upoutat. Dá se říct, že od té doby to sleduji pravdidelně.
Co se týče toho, že tam kdysi býval Charlie a nyní ho tam vystřídal Ashton, pro mě jsou dobří oba a seriál mě baví stále, s obouma. (Možná je to tím, že jsem na seriál nezačala koukat od začátku, ale jakmile tam už byl Ashton)

Zkrátka, skvělý seriál na odreagování.

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Who is it? Karma!

Tohle je příklad správnýho sitcomu. Tři skvěle zahrané postavy, jedno místo, nespočet kvalitních hlášek, pohodová atmosféra a vždy dobrej konec.
Nejvíc se mi líbí Charlieho písničky na Cornflakes a podobně:)
Jen si říkam, kdo má být vlastně ta 1/2 chlapa.Alan je občas trošku taková bábovka :)

80 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

90%

Původně sem myslel že by si tento seriál zasloužil 100% ale je vidět že v Americe z toho chou vytlouct co to de tento seriál měl skončit po osmé sérii jelikož po příchodu Ashtona se mi zdá jako by kvalita šla hodně dolů. Možná jen moje reakce na to že jsme byli osm let zvyklí na Charlieho, který mi prostě do tohoto typu seriálu sedí víc...

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Prvý dva a pol chlapa, lepší dva a pol chlapa

Myslím, že toto je jediná vec, ktorú si rada pozriem aj v TV a môže byť aj 100x.

Série kde hraje Charlie sú najlepšie s tým podľa súhlasí väčšina, ALE myslela som si, že keď prišiel Káčer tak už to nezachráni, že mal byť radšej koniec, no nemôžem súhlasiť.

Káčer ( po mojom ) prišiel a zase mal seriál iný spád, dokonca to bolo vtipné a vlastne jedno mu musím uznať bol o veľa o veľa väčší fešák ako Charlie.

Postavy, ktoré mi neskutočne vadili no vlastne len jedna a to Rose. Zo začiatku nie, ale potom už neskutočne. Pristihla som sa aj pri tom, že keď prišla ona som si pretočila určité úseky, fakt hrozná postava.
A vlastne ešte jedna postava by sa našla Alan = ten mi vadil miestami, haha.

Na druhú stranu milovala som Charlieho, Evelyn, Jake ( hlavbe keď bol mini :D ) a Berta tá bolo fakt topka. A keď prišiel Káčer, no jeho hlavne kvoli tváričke ;)

Finále otrasné, trápne...nechápem :D ja sa snáď nikdy pri top filmoch a seriáloch nedočkám BEST konca. Toto nemalo s finále nič spoločné.

Napriek všetkému je to ale jeden z naj vtipných seriálov a ako som písala na začiatku vždy si to rada pozriem a vždy sa zasmejem.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Průměr

Tohle není vůbec špatný seriál, jen mu něco chybí. Nevím co, ale do mé TOP 5 se nedostane.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

uffff

Po narocnem dni chceme vsichni neco, u ceho nebudeme muset tolik premyslet, u ceho se uvolnime a pobavime, to je podle me prave Dva a pul chlapa... Nic nam to neda, nicim nas to neobohati, ale rozhodne si u toho odpocineme a pobavime se.. :-D Charlieho gagy, nechapavy Jak a Alan, kterej ma proste smulu je bezvadna trojka na ktere se s chuti podivam v kteroukoliv rocni dobu.. :-)

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

The city of great racks.

Klasický sitcom, který možná málokdy překvapí, ale je kvalitně napsán a zahrán. Co víc bychom vlastně od sitcomu měli chtít? Scénáře jsou vtipné a to je nejdůležitější.

80 %
61 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
72 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Tak to vidím já...

Naprosté dno sitcomového žánru srovnávatelné jen s ještě o něco horším Ženatým se závazky. Fanouškům se omlouvám, ale tohle je tak nezkonale trapné, že mě z toho až bolí oči.
Bejen, že nevím, co je na seriálu vtipného. Já dokonce ani nevím, co by vlastně vtipného být mělo! Kybby nespustil umělý smích, nedokázal bych ani určit, kdy bych se měl smát.
Příšerní herci (i můj jindy oblíbený Sheen) zoufale postrádají charisma a já se jen ptám - co jsem komu udělal, že jsem to musel vidět, i když jen pár epizod?

20 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 35 lidí

Dva a půl chlapa

Sice tohle je můj první názor ale nevadí. Tak jak bych začala Charlie je prostě super týpek , je úchylnej kouří , pije, ale je vtipný upřímný. Alan je hroznej puntičkář , je vychcanej :) ale i on má někdy srdce. Jake je hroznej blbec ale přitom je hrozně sladký. Zbožňovala jsem ten seriál a vždycky budu, ale ta série s Ashtonem nejsou to co bývaly
Hodnocení dávám 90%

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

DaPCh

Dva a pol chlapa sa už aj u nás pohybuje zopár rokov, myslím, že tak štyri. Zo začiatku som sa na tom nesmierne bavila, potom prišiel istý útlm, kedy mi to prišlo jednoducho sprosté, perverzné a nevýrazné. No, stále som sa smiala. Od istého momentu však spravili z Alana len perverzného starého večne švorc úchyla, a to je divné.
Ashtonov príchod seriálu málo uškodil, podľa mňa nie je seriál ani lepší, ani horší ako bol so Sheenom, skôr je iný.

70 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

men, men, men

Sitcom, který docela ujde. Docela se u toho člověk pobaví a záhráno je to celkem slušně. Co slovo to vtip a tudíž se smějete od začátku až do konce. Takže Charlie jen tak dále.

90 %
59 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
65 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Další..

Další výborný sitcom,který dokáže pokaždé pobavit.Charlie si to fakt dává,ale bez něj už to není ono.Jenže také to nemohu pořádně posoudit s Ashtonem jsem viděl jen pár epizod a nebylo to ono,tak nevím jestli se to nezlepšilo.Jinak pecka!

90 %
55 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
18 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

další sitcom

Nemůžu se zbavit dojmu že sitcomy už nemají co nabídnout, maximálně můžou změnit prostředí ale podstata serialu je vždy podobná. Tady jsme měli malý náznak co se dá nazvat pokusem o originalitu. Bohužel i to brzy a seriál se dostává do vyjetých kolejí a jeden díl je jako druhý.
Jinak seriál je vtipný ovšem občas zabrousí do spíše trapných situací, dá se na něj dívat ale jen pro chvilkové odreagování, což je pro mě dost málo na to abych ho považoval za dobrý seriál

20 %
55 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
18 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Two and a Half Men

Seriál je moc legrační , ať už se jedná o jakýkoliv díl.. Ale samozřejmě nejlepší díly s Charliem.. Jak už tam přestal hrát, tak už sem se na to i přestala dívat.. Walden není prostě tak dobrý jako Charlie! Ale jinak super seriál!

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Manly men

Hodnotím jako dva seriály. "S" a "bez" Charlieho.

Začnu S Charliem. Epizody zábavné, co věta to hláška nebo vtip. Co na tom, že Charlie byl děvkař a alkoholik, Alan vtěrka a Jake ne příliš bystré děcko, prostě to fungovalo i s takovým jednoduchým rozdělením charakterů. K tomu sarkastické hlášky Berty + Evelyn a chování Rose, prostě skvělé. S přibývajícími sériemi se ale nevyhnutelně musely všechny dobré nápady vyčerpat a seriál upadl do lehké monotónnosti. Žádný seriál nemůže být nekonečný (ikdyž se o to dost tvůrců snaží), proto vše mělo skončit s grácií. (85%)

No a teď Bez Charlieho... Nic proti Ashtonovi, ale nelíbí se mi, kam se seriál teď ubírá. Momentálně se koukám na TaHM spíš ze zvyku. Navíc vše se točí už jen kolem Alana a Waldena, zbylé postavy nějak vymizely a nebo se objevují velmi sporadicky... Některé hlášky jsou pořád vtipné, ale už to prostě není ono. (50%)

Ještě musím doplnit věc, která mě na seriálu naštvala nejvíc. A to sice, že na konci 8.série odjíždí Charlie+Rose do Paříže, a pak S09E01 záčíná záběrem na rakev. Bez nějakého velkého vysvětlení, co se přesně stalo...

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

TAHM

vyborny sitcom,jeden z najlepsich a mojich najoblubenejsich,ale len do chvile kym na scenu neprisiel walden schmid.aj v seriach 9-11 sa najdu vyborne epizody,ktore si s radostou pozriem aj viackrat,ale uz to nie je ono.z alana spravvili uplnu trosku, jaka poslali prec,judith s herbom taktiez a kedy sa na scene objavila mama harperova si uz nepamataju asi ani scenaristi.walden je nemastny neslany, je o nicom rovnako ako jeho pribeh. jedenastu seriu ozivila trochu charlieho dcera,ale aj tak to caro z prvych osmych serii je prec.malo to skoncit osmou seriou.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Dva a pol chlapa

Tento serial milujem. Proste 100% vtipne a vždy sa na to da pozrieť :D

Ale po odchode Charlieho Sheena to podľa mňa už nie je ono.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Dobrý

Seriál až tak moc nesleduji, ale přesto sem pár dílů viděla a moc se mi to líbilo. Zařadila bych ho k těm lepším. Má nějaký příběh člověk se u toho zasměje a takhle by to mělo být u všech seriálu takového typu.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Seriál jako žádný jiný

Dlouho jsem ho sledoval vlastně jen díky přítelkyni a epizoda za epizodou ubíhaly a nic ve mě nezanechávaly. Vtípky se brzo omrzí, a to i na první shlédnutí jsou velmi slabé, a postupně zabřehnou do patetického bahna humoru.

Ovšem poslední série dala seriálu šťávu. Proto ten název mého příspěvku. Mnoho seriálů postupem času chřadne a tento nebyl výjimkou. Naštěstí chytil druhý dech. Sheena nahradil Kutcher (kterého opravdu nemám v oblibě, ale zde mě mile překvapil) a tato změna byla k lepšímu. Také vedla k tomu, že jsem si seriál oblíbil natolik, že sám vyhledávám nové díly.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

To snad ne:D

Tak tuhle větu si říkám každý díl tak 2-3x:D Neskutečně vylitý přisprostlý a "těžce" okouzlující Charlie + neschopný vyžírka Alan + lehce připitomělý syn/synovec Jake = geniální zábava pro všechny.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Vždy se rád zasměju

Dva a půl chlapa jsem začal sledovat až nedávno, ale okamžitě jsem si seriál zamiloval. Vypadá to, že většina lidí (nejen já) má v oblibě „ne zcela kladné hrdiny“, ať už šíleného génia Sheldona z Big Bangu, lovce žen Barneyho z HIMYM nebo právě Charlieho z Two and a Half Men.

Hláškám se zasměju, hospodyni Bertu a psycholožku „?“ (Jane Lynch) úplně miluju, nepříliš chytrý Jake taky vždy pobaví (ony vůbec ty scény, kdy je celá rodina pohromadě :-))…

TAHM považuju za dobrý způsob, jak strávit 20 minut času, a o to podle mě u seriálu jde.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Dva a půl chlapa

Je to jeden z nejlepších komediálních seriálů jaké jsem kdy vyděla. Nekonečná studna hlášek a absurdních situací. U každého dílu se náramně nasměju.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Baví

Tento seroš mám rád. Když ho potkám v bedně tak skouknu, ani nevyhledávám ani nechybí. Přesto dávám 80. Dokud tam byl Chalie byly lepší přesto výměna za Astona mi ani zas tak moc nevadí. Alan čím dál větší trouba a tak to má být.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

dva a půl chlapa

charlie byl nejlepší....... bez něj to už není ono.a co se týče Ashtona moc mi tam nesedí.a dcera charlieho(lezba) ze začátku to sní bylo vtipný ted už moc ne.takže na ten seriál koukám už jenom kvůli Alanovi a Bertě 40% 50% si nezaslouží

40 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

mé smýšlení

Osobně to považuji za jeden z mála opravdu dobrých amerických sitcomů. Sice si, jak je v USA zvykem, nedokázali odpustit zvuky tělesných funkcí i funkce samotné, ale co se dá dělat. Jenom škoda, že Jake vyrostl z roztomilého chlapečka v prdícího, ubohého puberťáka. Třeba mě ukamenujte, ale to prostě nezkousnu.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Bez Charlieho

Seriál jsem začal sledovat až teď (zkoukl jsem všechny díly od první série) a musím uznat že bez Charlieho kvalita sice trochu upadla, ale i tak jde o velice povedený seriál.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Two and Half Men.

Nepozerám veľa komédií, ani ich veľa vo watchliste nemám. Dva a pol chlapa však patrí medzi moje obľúbené. Hoci som teraz ešte len na 3 sérii, seriál hodnotím 90%. Dá sa na tom zasmiať, dokonca až tak, že vám budú tiecť slzy, ale aj len milo pousmiať či pobaviť. 10% stiahnutých preto, lebo väčšinou je to len o sexe, okolo Charlieho a jeho žien, a keď som ešte len na 3 sérii, 100% si môže počkať. :)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Charlie

Seriál Dva a půl chlapa patří mezi seriály na které se dívájí miliony diváků po celém světě a proto na něm leží více než jedno srdce. Seriál má pozvolnou tendenci vzestupu kvality az do určitého bodu. Tím bodem podle mě bylo obsazení do hlavní role po Charliem Ashtona Kutchera seriál jako by tím ztratil něco ze své kvality a to mu podle mě postupně možná né hned ale tímhle krokem tenhle bezesporu skvělý seriál skončí

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nejlepší sitcom!

Dříve jsem občas TAAHM sledoval v televizi s dabingem. Před cca. měsícem jsem se rozhodl podívat se na něj v originálním znění a nelitoval jsem ani jednu epizodu. Během pár týdnů jsem shlédnul všech 8 řad s Charliem. Viděl jsem zatím pár dílů z 9. řady a prozatím to pokračuje, tak jak jsem čekal. Uvidíme jak to půjde dál, ale Ashtona jsem si v posledních letech docela oblíbil. Pevně doufám, že Charlie dostane rozum a ještě ho v nějakém seriálu uvidíme!

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jake teda nikdy nebyl poloviční...:D

Vtipné, zabavné, tak má sitcom vypadat, Charlie je pro mě druhý Barney a syn Casanovy, bohužel když jsem slyšela že ho má nahradit Ashton, zapřísahala jsem se že se na ty nové díly nekouknu, jan je mi líto že přijdu o to jak Jake zase vyrostl :D

80 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Charlie je holt jen jeden

Charlie je prostě učebnicový hochštapler, kurevník, ochlasta a bonviván...takže v podstatě nemusel nic hrát, jen byl přirozený, byl sám sebou...a byl skvělý. Ashton není vůbec špatný, jen ve srovnání s Charliem je to druhý čaj..

90 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Názor

Myslím , že kto tento seriál pozeral od začiatku , mi dá za pravdu že to ide dole vodou odkedy tam charlie nieje.Je to fakt a treba si to uvedomiť.Jake vyrástol , charlie zomrel a seriál sa zubami drží úspechu ktorý dosiahol na výslní.Bohužiaľ , do 9série to bolo 90-100% a teraz klesá a klesá.Možno by bolo dobré priznať si , že je čas skončiť.Toto nieje seriál Dva a pol chlapa na ktorý som bol hrdý.

Spoiler : v 12. sérii to "gay párty" úplne pokazili a seriál dopozerávam len s dávkou sebazaprenia.

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

:D

Vždycky se směju , vždycky mě překvapí , vždycky kroutím smíchy hlavou a hlavně vždycky mě baví .

Co se týče sitcomů , tak Dva a půl chlapa opravdu stojí za shlédnutí , alespoň pár dílů a pokud se u toho alespoň neusmějete , tak jste fakt suchaři :)

90 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

charlie, alan a jake

Perfektný komediálny seriál, ktorý zabáva aj tou najobyčajnejšou scénou. Skvelá trojka hercov vás dokáže zabaviť tak, že až vám tečú keď sa smejete. Plus vedľaší ako ich matka či alanova bývalá tvoria podľa mňa skvelý komediálny seriál.

90 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Charlie Sheen / Ashton Kutcher

Charlie byl pro mě naprostá jednička na 100%, bohužel teď s Ashtonem je to tak 40% ... Občas to zachrání "malej" Jake, ale serial už mě moc nebavi.

70 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

...

Tak takové seriály opravdu můžu. Seriál typu jeden bracha je suchar, druhý se s ničím nese** + do toho malej rozmazlenej spratek a jedna příšerná matka. Opravdu dobrý seriál.

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Man, man, man, manly maaan

Sukničkáře (eufemisticky řečeno) Charlieho, držgrešli Alana i otesánka Jakea jsem si zamilovala od prvního dílu. Spolu s nimi i říznou uklízečku, totiž pardon – hospodyni, Bertu, náruživou a přes mrtvoly jdoucí Evelyn, stalkerku Rose a dokonce i věčně nespokojenou Judith.
Seriál si dělá hodně nevybíravě legraci i ze závažných věcí jako jsou rozvod, špatná finanční situace nebo lidská naivita a hloupost. Proto bych sledování úplně nedoporučila následujícím skupinám: věřícím, feministkám, rozvádějícím se lidem, lidem po rozvodu, lidem, kteří nemají rádi jedovatý smysl pro humor a celkově slabším povahám, kteří si neradi dělají legraci z ostatních. Vzhledem k tomu, že nepatřím ani k jedné z výše uvedených skupin a legraci z ostatních si dělám ráda a rozhodně raději, než sama ze sebe, patří Dva a půl chlapa k mým nejoblíbenějším komediálním seriálům a i když už řadu hlášek znám téměř zpaměti, vždycky se na něj ráda podívám znovu. A znovu a znovu (u-u-u-uuuuu).

P. S. Hodnocení platí pouze pro prvních sedm řad seriálu, poté šla podle mě kvalita dolů a s nástupem Ashtona už jsem sledování vzdala úplně. Z postav se podle mě staly karikatury samy sebe a břitký a trefný humor začal sklouzávat spíš do trapnosti.

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Dva a půl chlapa

Skvělej seriál, ale když tam byl Charlie, tak to podle mě bylo o něco lepší, ale i tak je to pořád dost prča.

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Charlie Sheen

Dosť dobrý sitcom so skvelými hláškami. Charlie Sheen nemá chybu a opäť potvrdzuje, že je špičkový komik.

100 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

skvělé. Líbí se mi naprosto všechno. Jak obsazení, tak hlášky. Skvěle to natočili. Dobrá práce! Jo a nejlepsí je úvodní písnička

100 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Dva a půl chlapa

Prostě skvělý seriál se skvělým obsazením a skvělým humorem! 100%

100 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
36 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Nejhorší poslední epizoda vůbec, sorry HIMYM

Nikdy bych nečekala, že bude mít něco horší poslední epizodu než HIMYM ale Two and a Half Men vyhrálo na plné čáře.
Trapný humor, snaha navrátit se k původním kdysi vtipným kořenům a vygradované absurdní zakončení příběhu.

Doby s Charliem už jsou vážně dávno pryč...

10 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Výrazné zlepšenie

Niektorí tvrdia, že po odchode Charlieho to už nie je ono. Dovolím si súhlasiť, myslím si totiž, že s príchodom Ashtona seriál výrazne nabral na úrovni. Tvorcovia si konečne uvedomili, že po 8 sezonách by bolo už aj na čase vymeniť trápne vtipy zo základnej školy za nejaký dej. Dúfam, že udržia tento výrazný pokrok a neskĺznu zase iba k prvoplánovým narážkam. Len vďaka dvom posledným sériam seriál neradím medzi odpad.

40 %
31 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
46 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

9 a10 sezona

konecne jsem odpustil serialu odchod Charlieho a zkouknul sezony bez nej. vtipne jen misty, atmosfera je jinde. Uz to sledovat nebudu. 10/18 byl pro me vrchol trapnosti.
Ps: musim zadat zde nejaka procenta. vubec nevim k cemu. k teto diskuzi ? k serialu (to asi ne, ty se davaji jinde), ale musim. davam tedy 30 -> ale ne serialu. jen poslednim dvoum sezonam.

30 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
21 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

žúžo

Charlie Sheen v životnej roli. Sranda nad srandu, úžasný sitcom, ale Ženatý so záväzkami je Ženatý so záväzkami...

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

:)

Tenhle seriál je naprosto skvělý, no nebo spíše byl. Ashtona jako herce obdivuju, ale sem jsem ho prostě nechtěla! Jednoduše Charlie byl skvělý. S ním to začala a s ním to taky mělo skončit...Prostě už to není ono. Neříkám, že to není zábavné, ale nějak tam Ashton nepatří a nikdy se nemůže Charliemu vyrovnat.

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Ashton Kutcher...

Když tam byl Charlie Sheen, mělo to něco do sebe a bavilo mě to. Viděl jsem s ním všechny epizody. Ale pak ho nechali umřít a nasadili tam Ashtona Kutchera? Jako da fuq, bitch? Toho jsem odjakživa nesnášel. A teď ho daj ještě do mého oblíbeného seriálu. S níkm to prostě ztratilo na kvalitě. Fanouškům se omlouvám...

50 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Charlie

Sice skvělej seriál, ale s charliem to bylo lepší.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Squab!

Seriál střídající mezi průměrnými, Výbornými a slabými Díly. Ale, co si budeme nalhávat.. Jedna se o průměrný Sitcom, plný skvělých Gagů a parádních Hereckých výkonů, který se z naprosté průměrnosti dostal k tomu co je dnes. Dokonalý Charlie Sheen tomu dodává to co by bez něj seriálu chybělo a další ho skvěle doplňují. Nechci říkat, že je přímo nejlepší, ale přiznejme si co by bylo TAaHM bez něj ? Jake vyrostl jako z vody a řadu od řady perlí lepší a lepší Hlášky. Alan je Alan, k tomu myslím že ani není co dodávat a co se týče Rose, díl od dílu začala být otravnější. Nedívím se že jsme se s ní v Páté sérii rozloučili.
Mínus celého seriálu je menší Ohranost.Po možná 4. Sériích už je jasné co daný charakter udělá, nebo o čem celá epizoda bude.

// 1. Série -.-. 70% 2. Série -._. 80% 3. Série -.-. 85% 4. Série -.-. 95% 5. Série -.-. 90% 6. Série -.-. 80% 7. Série -.-. 90% //

Dabing udělal ze seriálu naprostou Nudnou břečku, při které se nedá čemu zasmát. Orginál je jenom jeden.

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

pecka

Tenhle serial je fakt peckovej,strašně vtipnej a tak to má bejt. Hlavně je dobře že tam hraje Charlie Sheen protože patří mezi nejlepší komiky.

100 %
23 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
62 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Dva a půl chlapa

Naprosto skvělý na oreagování.. A miluju tu písničku!!!

90 %
23 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
77 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Two and a Half Men

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů! Skvělé postavy, skvělé hlášky, skvělý děj... Bohužel po odchodu Charlieho to trošičku začalo upadat, ale i tak mě strašně mrzí, že se blíží konec!

90 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
11 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Dva a půl chlapa

upne nejlepsi sou taj na tom serialu hlasky Charlieho vzdycky u toho chytam vytlemy :D:D Fakt dobrej serial

90 %
21 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Velmi zábavné

Bez jediného zaváhání mohu říct, že seriál je to naprosto úžasný, vždycky mě pobaví a to je na tom to nejhlavnější, kvůli tomuto byl přeci stvořen!

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

2 a 1/2

suprovej sitcom..parádní hlášky a sympatičtí herci:)co víc chtít:P

100 %
19 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

man

je to nej serial.Co já bych si bez něj počala.žeru Charlieho

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
61 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Cool

Opravdu skvělý seriál. Nemám námitek.

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

:)

Čekal jsem že po po odchodu Charliho Sheena a jeho nahrazení Asthonem Kutchrem se vytratí z tohoto seriálu veškerý drive ale naštěstí opak byl pravdou i když někdy žasnu nad hlopostí Jake i tak mám tento seriál rád. :)

80 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

dá se

Nikdy mě tento seriál nebavil na tolik, že bych sledovala, kdy přesně ho dávají a koukala na každý díl...
Na druhou stranu, ale.. když zrovna tak přepínám mezi televizními stanicemi a zrovna dávají Dva a půl chlapa, tak se vždy podívám a dokonce i zasměji :)

50 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Prostě Charlie

Počet Sitcomů nám zdárně vzrůstá a Charlie patří jednoznačně mezi ty, na které se člověk rád podívá. Pomineme místy fekální humor, na který si Američané tak potrpí a někdy vyloženě zvráceného Alana.

80 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

***

Není to nějak extra vtipné, ale docela to baví a některé hlášky stojí zato.

60 %
16 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
42 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Two and a half men

Jednoznacne najvtipnejsi serial aky som kedy videl! Kazdu cast dokazem sledovat aj sto krat. Charlie Sheen je neskutocny. Potom co odisiel to rapidne kleslo dole, uz to nie je ono.

100 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Best seriál

Najlepší seriál v sk Dabingu je to inak na stránke www.sledujserialy.sk sa dá pozrieť zdarma a je tam aj CZ Dab aj SK super web :)

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Skvělý začátek průměrný konec

Zase skvělý seriál který mě bavil až do odchodu CHAarliho Sheena po 9 sérii začal seriál upadat Ashton Kutcher se mi v té roli vůbec nelíbíl,proto jsem ho přestal sledovat

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk