Džungle rtěnek

Džungle rtěnek (Lipstick Jungle)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Kapitola první

Wendy je prezidentkou produkční filmové společnosti Parador Picture a je pracovně velmi vytížená. Nico je šéfredaktorkou časopisu Bonfire společnosti Metrick & Werner. Díky její tvrdé práci se časopis stává úspěšným. Victory je známá módní návrhářka, ale právě propadla její přehlídka nové kolekce a ona má pocit, že se jí bortí celý svět.

Wendyin manžel Shane zrovna plánuje otevřít si restauraci. Wendy je prezidentkou produkční filmové společnosti Parador Picture a je pracovně velmi vytížená. Právě řeší obsazení nového filmu, v němž má hrát Leonardo DiCaprio, ale před podpisem smlouvy se dozví, že DiCaprio má podepsat smlouvu s jinou firmou. Wendy přistoupí k riskantnímu kroku. Její manžel ale zrovna začíná řešit osobní krizi, jelikož se vedle své úspěšné ženy cítí méněcenný...

Nico je šéfredaktorkou časopisu Bonfire společnosti Metrick & Werner. Díky její tvrdé práci se časopis stává úspěšným. Nico nemá tak hezké manželství jako Wendy, její manžel Charles se o ni moc nezajímá. Ve firmě se její kolega Mike Harness hodlá dostat na post kreativního ředitele, přičemž se neštítí přivlastňovat si její zásluhy. Nico se ale nedá a prezidentovi firmy Hectoru Matrickovi dokáže, že je lepší než Mike, který před ní tají veškeré důležité schůzky. Na večírku časopisu se Nico seznámí s Kirbym Atwoodem, který jí napíše své telefonní číslo na nohu tak, aby bylo nepřehlédnutelné. Poté, co si její manžel Charles čísla nevšimne, se Nico rozhodne Kirbymu zavolat..

Victory je známá módní návrhářka, ale právě propadla její přehlídka nové kolekce a ona má pocit, že se jí bortí celý svět. Její chmury se snaží zahnat miliardář Joe Bennett, který ji pozve na večeři. Další den odlétá Victory do Tokia za paní Ikito, která prodává její kolekce v Asii a není s poslední přehlídkou spokojená. Victory je po rozhovoru s paní Ikito nešťastná, a když jí zavolá Joe Bennett, rozpláče se. Joe pro ni pošle svého muže, který ji dopraví k Joeovu letadlu, a o pár hodin později je Victory zpět v New Yorku.

Všechny tři kamarádky se sejdou u Victory, kde proberou své potíže a snaží se přesvědčit jedna druhou, že bude lépe...
Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358