E-Ring

E-Ring (E-Ring)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Fallen Angels

Plukovník McNulty prodělal masivní srdeční infarkt. Je však včas zachráněn. Práce u Pentagonu pro něj není vhodná. Je stresující a namáhavá a jakákoliv další srdeční slabost by mohla vést až k smrti. Pierceová mu předává listiny s výpovědí. To se plukovníkovi vůbec nelíbí a začne se vztekat. Není mu to však nic platné. Když čekají Pierceová a Jim na další výsledky vyšetření, zmíní se Jim o tom, že plukovník má dceru, se kterou však neudržuje vztahy již více než 20 let.

Ve Venezuele havaruje v pralese civilní letadlo, v němž letěli lékařští pracovníci na humanitární misi. Venezuelská vláda však vydala prohlášení, že na palubě letadla byli teroristé s plánem zabít venezuelského prezidenta. Vláda vydala rozkaz nalézt havarované letadlo a zajmout všechny živé. Pentagon je vzhůru nohama. Sonny vydává oficiální tiskové prohlášení, že na palubě havarovaného letadla byli pouze lékaři a to je také pravda. Vyšle však Jimův tým na místo, aby zjistil přesné informace a předběhl venezuelské vojáky, kteří by zajatce určitě mučili. Jimův tým se dostává na místo havárie jako první. Přežilo 5 lidí, z toho jeden je těžce zraněn. Úkolem záchranného týmu, je ujít z místa neštěstí 15 kilometrů k pobřeží, kde již bude čekat záchranná loď.

Pierceová navštěvuje McNultyho v nemocnici a sděluje mu, že kontaktovala jeho dceru. To ho opět rozčílí, ale není mu to zase nic platné. Nemůže se přece po tolika letech setkat tváří v tvář se svou dcerou v nemocničním pyžamu!!! Jejich dohadování přeruší žena, která nečekaně vstoupí do nemocničního pokoje a představí se jako Erin Barrettová - plukovníkova dcera...

Mezitím unikají v pralese před pronásledovateli Jim a jeho tým spolu s lékaři. Dojde však k nečekanému incidentu s venezuelskými vojáky, kteří jsou rychlejší než předpokládali a Jim pozná, že mezi zachráněnými jsou dva, kteří cestovali s falešnou identitou a tudíž může být pravda to, co prohlašovala venezuelská vláda. Pentagon v tom však nemá prsty. Sonny musí přijít na to, kdo dva vetřelce poslal na smrtelnou misi. Navíc došlo ke komplikacím se záchrannou lodí, které bylo zamezeno vplutí do venezuelských vod. Vzdušný prostor nad Venezuelou je hlídán radary. Jak lze zachránit Jimovy lidi? Zde pomůže právě McNulty se svými více než dobrými zkušenostmi z terénu. Díky jeho plánu jsou odstaveny radary, ale Venezuelská armáda si stále myslí, že je vše v pořádku. Vrtulník na poslední chvíli všechny zachrání, dva vetřelci zajati a na osobní přímluvu Pierceové u Sonny je McNultyho výpověď stažena zpět.

Sonny přijde na to, že prsty v atentánu na venezuelského prezidenta měla jedna americká nadnárodní naftařská firma, které se nelíbílo, že prezident hodlá znárodnit naftové doly.

Díl končí záběrem na park, kde sedí na lavičce Erin a její syn si opodál hraje na houpačce. K Erin přichází McNulty. Erin zavolá svého syna a představí mu jeho dědečka...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon
Sajgon