Earth 2

Earth 2 (Earth 2)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Moon Cross

Poté, co kolonisté zjišťují, že brzy přijde zima, hledají místo, kde by ji mohli přetrvat. Podaří se jim naleznout opuštěnou lidskou biosféru, kterou zde zanechali pozemští vědci.

Na planetě nastává magická chvíle. Oba měsíce planety G889 se k sobě přibližují a na povrchu se začínají dít podivné věci. Terriané se zjevují mnohem častěji a Uly pociťuje jistý neklid.

Uly nalezne opuštěnou biosféru, kde mohou přečkat přicházející zimu. Biosféra byla před cca 15 lety zkonstruována radikálními pozemskými biology, kteří na planetu přišli. Jejich malá dcera, Mary, měla být linkem mezi lidmi a Terriany, ale nevyšlo to. Její rodiče odmítli Mary vydat Terrianům. Byli proto zabiti. Terriané, kteří pozemš/tany usmrtili však byli vyhnáni z komunity ostatních a nemohli tak zemřít. Mary, která zůstala sama, byla adoptována terrianským kmenem, a v podstatě se stala jednou z nich.

Nastává však takzvané "Moon Cross", křížení dvou měsíců planety G889. Dva měsíce planety se k sobě přiblíží. To je doba, kdy Terriané provádí rituál, kdy odcházejí (umírají). Uly musí u tohoto rituálu být, a tak již dospělá Mary kontaktuje Alonza a ten jí dovede do tábora kolonistů. Devon odmítá Ulyho vydat, ale nakonec se to všechno tak semele, že Uly sám uteče k Terrianům, vyžádá si odpuštění pro Vyhnance, kteří budou moci odejít na věčnost. Z Ulyho se stává most mezi lidmi a Terriany.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

zipacna