Eleventh Hour

Eleventh Hour (Eleventh Hour) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Eternal

Dr. Jacob Hood vyšetřuje nezákonné využití kmenových buněk.

LA JOLLA, CALIFORNIA

V místním golfovém klubu sjede muž s autem do bazénu. Spolujezdkyně se zachrání. Řidiče se nepodaří zachránit. Při pitvě přijde koroner na šokující objev. Muž měl dvě srdce.

Zemřelý - Lowell Parks, byl členem golfového klubu a byl velmi bohatý. V jeho skříňce objeví nepopsanou nádobku na léky, které jak zjistí následně předepsal Dr. Templeton. Co jsou to za léky? Dr. Templeton záhy objasní, že se jedná o HGH, lidský růstový hormon. Podle něj nebylo žádné nebezpečí kontraindikace. Dr. Hood provede test léku a potvrdí, že je to opravdu HGH a nemohlo způsobit nárůst druhého srdce. Testy však odhalí něco jiného. Obě srdce mají různou DNA, ovšem to druhé srdce má navíc DNA z 19ti různých lidí. Dr. Hood vysloví teorii: Je jen jedna možnost dostat 19 různých DNA do jednoho orgánu. A to kmenovými buňkami. Kde však zemřelý sehnal kmenové buňky?

Následně je zjištěno, že z lékařského ústavu Dr. Davisona zmizely kmenové buňky několika lidí, které následně skončily v Lowellu Parksovi. Dr. Davison je v šoku a rozhodně odmítá, že by s touto ohavností měl cokoliv společného, ale Dr. Hood mu instinktivně nevěří.

Zemřela i Parksova manželka na stejné příčiny jako on. Zjistí se, že spolu s manželem používala kmenové buňky na zkrášlení obličeje. Ovšem ti, jimž kmenové buňky měli pomoci k uzdravení jsou teď v nebezpečí života. Je nutné najít nejen zloděje kmenových buněk, ale i buňky samotné, jinak zemřou...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon