Eleventh Hour

Eleventh Hour (Eleventh Hour) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

H2O

Dr. Jacob Hood vyšetřuje záhadnou epidemii náhlého násilí u lidí, u kterých se nikdy předtím neprojevovalo asociální chování.

WHITE TAIL HILLS, TEXAS

V malém městečku v Texasu propukla náhlá epidemie násilí. Všichni zasažení lidé měli doposud čistý trestní rejstřík. Je to celkem 32 případů náhlého násilí. Testy jsou negativní na drogy a lidé se po pár hodinách zase vracejí do normálu.

Dr. Hood si zpočátku myslí, že se jedná o encefalitidu. Nemoc mohou roznášet komáři či ptáci. V místní chovné stanici provádějí vyšetření všech místních ptáků, ale i těch nově příchozích. Včetně nedávno přiletivších pěnkavek, které by mohly být potencionálními přenašeči. To však vyloučí negativní testy na encefalitidu.

Všichni mají společné to, že si koupili balenou vodu Travis Springs. V místní stáčírně však nic nenasvědčuje tomu, že by zde bylo něco nekalého. Když se Dr. Hood s agentkou Youngovou ubytují v místním hotelu, jde se Dr. Hood osprchovat a zničehonic má stejné násilnické příznaky jako ostatních 32 obětí před ním. V ten samý den byly zaznamenány další tři případy náhlého násilí.

Vyšetření místního rezervoáru vody nic nepřinese. Dr. Hood se zaměří na potrubí, které rozvádí vodu a zjistí, že v oblasti bylo hlášeno velmi mnoho oprav potrubí. Dr. Hood provede test kusu potrubí, které našel u jednoho domu, kde před nedávnem proběhla podivná oprava potrubí. Zjistí, že se z vodovodních trubek uvolnil Fencyklidin - neboli PCP či Andělský prach.

Proč byly trubky dělané pro transport drog a následně se dostaly do země, kde v nich proudila voda do všech domů ve městě? Navíc jediný místní instalatér v oblasti byl unesen...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon