Eleventh Hour

Eleventh Hour (Eleventh Hour) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Medea

Dr. Hood se při vyšetřování přepadení zástupce ředitele FBI stává podezřelým. Agentka Youngová je těžce zraněna a unesena...

Alexandria, Virginia

V rezidenci Raye Wynnea, zástupce ředitele FBI, přepadne neznámá žena Wynneovu manželku s pistolí v ruce a tvrdí, že chce zpět své dítě. Je tu přítomen i Dr. Hood, který je všeho toho dění svědkem. Ženu zneškodní agentka Youngová. Vyklube se z ní Sofia Lyonsová, která pracovala jako laboratorní technik ve vědeckém oddělení FBI, ale posledních 6 týdnů se hospitalizovala na psychiatrii.

Sofia tvrdí Dr. Hoodovi, že Ray je otcem jejího dítěte a dá mu podkožní implantát, o kterém tvrdí, že jí ho dali na psychiatrii, aby ji nadrogovali a přeprogramovali. Dr. Hood provede test implantátu a zjistí, že je to dávkovač léků, speciálně Olanzapinu - velmi silné antipsychotické drogy.

Další týden Dr. Hood a agentka Youngová navštíví Soffi na psychiatrii. Sofia je však jako vyměněná. Tvrdí, že vše co v rezidenci zástupce ředitele FBI řekla byly nesmysly. Dále tvrdí, že s Wynneem neměla nikdy poměr a také dítě rozhodně nikdy neměla. Když Sofia odchází všimne si Dr. Hood na zádech větší jizvy. Sofia má v sobě opět implantát, proto mluví úplně jinak než před týdnem.

Dr. Hood provede rozbor Sofiiných vlasů a zjistí, že Sofia měla opravdu dítě, které donosila. Mezitím se Sofii podaří utéci z psychiatrické kliniky. Doma si vyrobila výbušninu. Je ohrožen život Wynnea a jeho rodiny. Manželka a děti jsou schovány v chatě, podle Wynnea na střeženém místě. Chata však před očima Dr. Hooda a agentky Youngové exploduje. Manželka i děti jsou zachráněné a tvrdí, že je z domu před výbuchem vyvedla Sofia. Jak mohla vědět, že budou v chatě? Mezitím agentka Youngová pronásleduje Sofii. Youngová je zraněna šípem do nohy a vzata Sofií jako rukojmí.

Dr Hood si vezme stranou Wynnea a obviní ho, že Sofii vzal její dítě, ba co víc je jeho otcem. Udělá tím velkou chybu. Za chvíli mu volá Sofia a přinutí ho pod pohrůžkou úmrtí agentky Youngové udělat vše, co mu v několika blízkých hodinách poručí. Jako první se musí Dr. Hood vydat do Sofiina bytu a čekat u počítače na zprávu. Odchází tedy tam.

Mezitím zástupce ředitele FBI Wynne vznese řediteli FBI vůči Hoodovi obvinění z ohrožení života agentky. Později ho dokonce činí vinným z jejího únosu. Dr. Hood je podezřelým č. 1. Sofia telefonuje Dr. Hoodovi a chce po něm, aby našel její dítě, jinak agentka Youngová zemře. Jediný kdo mu může v této situaci pomoci je agent Felix Lee.

Podaří se jim zjistit, u které pěstounské rodiny je její dítě. Domluví se Sofií schůzku. Dr. Hood sebou dítě nemá, má pouze video nahrávku, kde jsou Sofiin syn se svými pěstounskými rodiči na procházce v parku. Sofia se rozčílí, že na tom se nedohodli a ve vzteku vyrve z nohy agentky Youngové šíp a uteče i s telefonem Dr. Hooda. Youngová začne silně krvácet a omdlévá. Dr. Hoodovi se jí podaří na poslední chvíli dopravit do nemocnice a zachránit.

Wynne je usvědčen z podvodu a Sofia se smiřuje s tím, že její dítě je ve větším bezpečí u pěstounských rodičů...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon